Kilo almak istiyorum

Klnncc1

Yaşamak başka , yaşayabilmek bambaşka
Kayıtlı Üye
23 Mart 2023
596
732
24
Herkese merhaba
Bura kilo vermek isteyenlerle dolu sanırım ama ben kilo almak istiyorum, uzuldugumde, heyecanliyken , stresliyken hicbisey yiyemiyorum. Normalde de az yiyorum canım istiyor yiyenlere de özenerek bakıyorum. Yaklaşık 6 aydır stresli bir dönemin içindeydim ama yavaş yavaş kendime geliyorum ve yeme düzenim de otursun istiyorum. Bu sürede 5 kilo verdim şuan 48 kiloyum. İştah açıcı vb. tavsiyeleriniz varsa çok sevinirim 😊

Çok zayıf değilim hatta birçok kişi çok beğenir fizigimi ama ben bıkac kilo almak istiyorum

Çok zayıf sayılmazsınız 163 için iyi bir kilo 48. Belki 50 olsanız daha iyi. Spor yapmanızı öneririm kas kütlenizi arttırmak iyi gelebilir görüntü olarak.

Çok zayıf sayılmazsınız 163 için iyi bir kilo 48. Belki 50 olsanız daha iyi. Spor yapmanızı öneririm kas kütlenizi arttırmak iyi gelebilir görüntü olarak.
Yalnızca kilo değil biraz da yiyebilmek istiyorum aslında . Yiyemedigim zamanlar güçsüz kaldığımı hissediyorum çünkü

Şu kilo almak isteyenlere bir topik açsam ayda 2.5 kilo garanti veriyorum size 😂😂bir günde +500 almışım bile

İşe yaradımı boyumuz ve kılomuz aynı bende kılo almak ıstıyorum
Denemedim valla ne yalan söyleyeyim. Aklımdaydı ama bir fırsatını bulamadım . Bu aralar biraz daha yemeye başladım 50yi gördüm. Bir de giydiklerimi zayifligimdan ötürü daha çok yakistirdigim kıyafetler var boşver dedim dert edilecek şey değil :))

X