Kilo almanın kesin yolu

Aynı senin gibiymişim tatlım benimde boyum 167 kilom 47ydi su an 49 oldum sanırım.. Aslında bende fiziğimi seviyorum ama 5kilo daha alsam daha iyi olcak sanki birde benim göğüslerim küçük ondan muzdaribim :)

Aynen şöyle 5 kilo alsam yeticek diyenlerdenim. Sen cemen otu tozunu aldın mi kullanmaya basliyo musun :) bide o 2 kiloyu nasil aldın :)

Daha çemen otu tozu almadım canım aldığım gün yazarım :) fatsecret die bir program indirdim kilo almam için günde kaç kalorı tüketmem gerektiğini hesapladı. Yiyeceklerin kalorisi de var günlük ne yiyosam kaydediyorum. Fazla yemeye çalısıyorum o sekilde aldım canım

Ya sildim ben onu yazmayi unutuyodm ve ne biliyim yesem alicam ama yemedigim istahsiz oldugum için yiyemiyorum bakalim cemen inşallah istah acarda yeriz aliriz kilolarımizi

Gerçekten fayda etti mi ya benim de denemedigim hiç bir şey kalmadı kilo almak için

Ben de siparis ettim birkac gune gelecek fakat gunde kac kez yiyecegiz? Ac mi tok mu? Detayli bilgi verirse konu sahibi

Kızlar konu sahibi bi süredir yok o gelene kadar biz baslayalim ve sonuclarini buraya yazalim lutfen ben ara verdim iki gündür ama bende bi değişiklik yok düzenli olarak 1 hafta bile kullanmadim o yüzden büyük ihtimalle :-(

Gunde uc kez kullansak yemeklerden onxe cok mu olur acaba rahatsiz eder mi konu sahibi ne kadar ve nasil kullandigini daha detayli yazsa iyiydi

Bugun aldim ve suan yemeye çalışıyorum allahim bu ne berbat bi tat böyle tüm vücudum titredi her yutmamda bunun başka yolu yk mu offf
kızlar bu tozu nasıl yiyorsunuız ya ben dün aldım yogurda kattım dilimi değirdim yoğurdu oldugu gibi çöpe boşalttım napcaz nasıl tüketcez bunu

kızlar bu tozu nasıl yiyorsunuız ya ben dün aldım yogurda kattım dilimi değirdim yoğurdu oldugu gibi çöpe boşalttım napcaz nasıl tüketcez bunu

Hayır canım sakin yogurtla deneme çünkü ayni seyi bende yaşadım attim çöpe. Ben bir cay tabağına silme tatlı kasigi cemen otunu koyuyorum uzerine pekmezim var onu döküyorm ki pekmez daha agir baskin gelsin diye sonra agzima kasik kasik alip bol su ile yutuyorum. Yutarken cignemw disinle tadi kalmiuo agzimda bile son olarak yine su iciyorm gidiyo. Ama bi faydasini hala goremedim diyebilirim ama zaman lazim sanırım.

Gizem hanim gunde kac kere yapiyorsunuz bunu? Istahta hic fark olmadi mi?

Canım gece yatarken yapiyorum ve degisiklik olmadi diyebilirim ama daha duzenli 1 hafta bile kullanmis dgilim hani hemen sonuc beklemek ne kadar dogru bilmiyorum gervi konu sahibi 2 ayda bya kilo almis nasil almis detaylı yazmamis merakla ondan gelecek cevabi bekliyoruz

Kızlar dün aldm ben tozu öglen ve gece 1tatlı kaşığı olarak yoğurda katıyorum hem biraz kilo almak için hemde akciğer hastasıyım öksüğü kesiyormuş,balgam azaltıyormuş,astım hastalarına flnda halsizliğede iyi geliyormuş sağlığım açısandanda düşünerek kullanıyorum tadı kötü yoğurtla tüketemeyen varsa balda olur macun yapabilirisiniz bi gelişme olursa yazarım size

Ben de aldim.sabah ogle aksam birer tatli kasigi tuketmeyi dusunuyorum bugun baslayacagim.umarim kotu bir yan etkisi olmaz

Kizlar bnde kilo almak istiyorum
47 kiloyum gittikce zayifliyom
Acaba kilo mu aldiriyo ya
En kisa zamanda bnde denicem ...

Dene bencede baktım bende netten istah arttırdığı yazıyo şimdilik bsy yok bakalım inş sonuc alrım dün bir bugün iki :) bende boy 1.60 kilom 51kilo idealim aslında ama boyuma göre zayıfm sanki. iştahsızım 5kilo alsam yeterli zor kilo alan biriyim aileden genetik olsa gerek :)

Ya ben çalışıyorum sabah öğle cok zor olcak aksam yatarken deniyorum 1 hafta oldu. O yüzden mi bi sonuç alamıyorum acaba :-(

Gizem hanim aksam yatarken icmeniz fayda etmez bence cunku aciksaniz da uyumus oluyosunuz.ben dun aldim gunde uc kere iciyorum bakalim ama tadi fenaa:) zor iciyorum ya suyla karistirip hop yutuyorum ama tuhaf bi tadi var katlaniyoruz yeter ki ise yarasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…