kilo almayı başaranlar?!?

Çok teşekkür ederim bilgilendirdigin icin ve uyarin icin bu kadar zararı olabilecegini bilmiyordum başlamam ozaman tekrardan mamalarla kilo almaya basliyayim ozaman :) iyi geceler

Çok teşekkür ederim bilgilendirdigin icin ve uyarin icin bu kadar zararı olabilecegini bilmiyordum başlamam ozaman tekrardan mamalarla kilo almaya basliyayim ozaman :) iyi geceler
Sakin antidepresan kullanım gibi bir hata yapma canım. İnsana bağımlılık yapıyor sersem gibi oluyorsun ve bundan sonra en ufak bir dert tasada tekrar baslama gereği duyuyorsun çünkü ilaç sakinleştiriyor seni. Kendini kontrol edemeyebilirsin bir sure sonra. Ben de zayifim sipraktin kullandim resmen ilk günden iştah açıyor çok uyku yapıyor ama alışınca geçiyor gibi. Onu dene bir ay baktin olmuyor başka bir yolunu dusunursun ama hergun ictigin taktirde kilo alma garantisi verebilirim

Merhaba arkadaslar ne yazıkki antidepresana basladim bugun 3.gunum olcak insallah. Basladigm kilom 39.6
1 ay deneme yapcam iştahımı açmazsa doktor başka bir ilaca gececek 1 ay sonunda kilomdaki degisiklikleri aktaracagm ins

Selam arkadaşlar ilacı kullanalı 2 hafta olcak bugün ve 41 kilo görünüp gidiyor biraz daha yersem 41 olcak inşallah ve çook güzel iştahımı açtı kahvaltı yapamayan ben 1 buçuk ekmek yiyerek kahvaltı yapıyorum 2 hafta sonra tekrar yazacağım sonuçları :*

Forumdaki yazıları okudum, ben de yazmak istedim. Ben de sizin gibi arkadaş tavsiyesi ile olur olmaz haplar kullandım. Aralarında kortizonlu olanlar bile vardı. İlk başlarda kilo almaya başladım, sonrasında vücudum sinyaller vermeye başladı, böbreklerimin fonksiyonu azaldı, tansiyonum çıktı, evet kilo almış ama bir o kadar da sağlıksız bir insan oldum :KK43:

Sonrasında bıraktım tabi, iyi ki bırakmışım, çok kötü günler yaşayabilirmişim… Şimdi bir diyetisyene gidiyorum, hiçbir ilaç kullanmıyorum, çok da güzel kilo alıyorum. Kişiye özel bir progra yazdı diyetisyenim, çok da memnunum. Arzu ederseniz önerebilirim kızlar..

merhaba,
iyi yapmışsınız tabii ama ben her yolu denedim kilo alamadığım için buna başvurdum kullanma amacım sadece iştahımı açması ve bana yemek yemeyi alışkanlık sürekli hale getirmesidir.Aslına bakarsanız ben kilo alamıyo değil büyük ölçüde iştah problemim var çünkü yeteri kadar yediğimde alabiliyormuşum :) kullandığım bu ilaç da çok güzel iştahımı açtı çook çok şükür.
dediğinizde çok haklısınız birçok insan kilo alma uğruna sağlığından oluyor öyle olmaması gerekiyor..
biliyorum ki burdaki birçok kişi diyetisyene de gitmiştir ama yiyemeyince yiyemiyor insan ek gıda gerekiyor illa :/
nasıl bir program yazdı size paylaşır mısınız rica etsem ve kilo alıyor musunuz bu program ile

Forumdaki yazıları okudum, ben de yazmak istedim. Ben de sizin gibi arkadaş tavsiyesi ile olur olmaz haplar kullandım. Aralarında kortizonlu olanlar bile vardı. İlk başlarda kilo almaya başladım, sonrasında vücudum sinyaller vermeye başladı, böbreklerimin fonksiyonu azaldı, tansiyonum çıktı, evet kilo almış ama bir o kadar da sağlıksız bir insan oldum :KK43:

Sonrasında bıraktım tabi, iyi ki bırakmışım, çok kötü günler yaşayabilirmişim… Şimdi bir diyetisyene gidiyorum, hiçbir ilaç kullanmıyorum, çok da güzel kilo alıyorum. Kişiye özel bir progra yazdı diyetisyenim, çok da memnunum. Arzu ederseniz önerebilirim kızlar..

Merhabalar
Bugun ilac kullaniminin 28.gunu baslama kilom=39.4
28.gun sonu=42
Çok şükür açken 41.7
tokken 42 gorunuyor 43 u gorursem cok super olacak hic gormedim cunku
4 ay daha kullanacagim tekrar yazarim bitince
26.07.2016

Ama su sıralar kahvaltı yapamıyorun iştah olmuyor diger ogunlerde ve atistirmalarda surekli yiyebiliyorum yani tokluk hissi yemek yedikten hemen sonra kalkiyor tekrar acıkıyorum.Ruhsal yönden cok cok etki etmiyor eder herhalde belli sure sonra

Sanki ben yazıyormuşum gibi geldi, sorunlarımız aynı :sus:
Benim de en büyük sorunum yiyememek, yani normal insanın yediğinin çeyreğini yeyince doyuyorum:eek:

Keşke mide genişletme ameliyatı olsaydı :KK43:

Merhaba,
Ben de anlatmak isterim belki birşeyler dersiniz.
Kaç yıldır farklı farklı doktorlara gittim 1.72 boy 45 kiloyum kaç yıldır alamıyorum testlerimn hç birinde yok 2 kere dahiliye 2 kere diyetsyn 1 kere gstroloji 1 kerede endokronolojiye gittim ama hiç birşeyim yok.Çaresizim :KK43:

Aklınıza gelebilcek herşey denendi.

Cici Bebe+sut+bal karışımı yatmadan önce tok karnına yerseniz kilo alabilirsiniz. Tabikii hergün düzenli olarak tüketilmesi gerekiyor. Ben bu şekilde 1 ayda 4 kilo aldım. Sizdede işe yarar inşaallah.

Protein ağırlıklı beslenip spor yap mutlaka. Kiloyu alırken yağ olarak değil kas olarak al. Yağ olarak alırsan selülit görünümü oluşur ve seni mutsuz eder ayrıca sağlıksız da. İmkanın varsa mutlaka bir uzman yardımı almanı öneririm. Kilo almak dediğimiz şey aman ekmek yiyeyim, üstüne çikolata süreyim gece 12'de de yersem kesin kilo alırım durumu değil çünkü. Mutlaka sağlıklı kilo almaya çalış :)

Kizlar ben bir ayda 5 kilo aldim.hic alamiyordum yaramiyordu yediklerim ama bir aydir eticicibe yiyorum bunun yanindada balli sut ve keciboynuzu pekmezi pirinc unu bile yedim ara ara prakten surup yazdirdim birde oda istahimi acti istahimda var ve bugun tartildim 5 kilo almisim.gercekten inaninca ve istiyince oluyor almam gereken 5 kilo daha var bu yuzden devam.umarim faydali olur bu yazim.

Merhaba;cevapların tamamını okumadım yazıldımı bilmiyorum benzer cevap.28 yaşındayım ,iki üç yıl öncesine kadar 36-40 kilo arasındaydım.Her gece yatmadan büyük bir bardak süte pekmez katıp içtim. Sonra yavaş yavaş kilo almaya başladım. Ve şu an 51 kiloyum. Fakat bir sıkıntı var ki,göbeğim büyüdü daha fazla.Sürekli squat çalıştığım için kalçam da dik ve iridir ama göbek sıkıntı oluyor. Beslenmenin yanında spor yapmanızı da şiddetle öneririm. Dengesiz kilo çirkin duracaktır.

X