kilo almayı başaranlar?!?

Cici Bebe+sut+bal karışımı yatmadan önce tok karnına yerseniz kilo alabilirsiniz. Tabikii hergün düzenli olarak tüketilmesi gerekiyor. Ben bu şekilde 1 ayda 4 kilo aldım. Sizdede işe yarar inşaallah.
Ay masallah ne guzel bende deneyeyim bunu cicibebenin tadida guzel oluyo

1 ayda 4-4.5 kilo aldım, övünmek gibi olmasın hepsi de kas:) Nasıl yaptım? Tabi ki sporla. Yoga, fitness, ağırlık kaldırma ve harika sağlıklı+lezzetli vegan beslenmemle six packlerim göz doldurmaya başladı, bacak kaslarım çelik gibi, tricepslerime, bicepslerime bakmaya doyamıyorum:d
Bol bol baklagil (her tür fasulye, mercimek vs.), bol bol yemiş ve tohum (ay çekirdeği, kabak çekirdeği, fındık, fıstık, ceviz, badem, yer fıstığı vs. - çiğ olursa daha iyi olur), bol bol tam tahıl tüketin. Günlük enerji ihtiyacınızı hesaplayın (birçok websitesinden bunu yaklaşık değerlerle hesaplayabilirsiniz), sonra bu kalori miktarından daha fazla kalori alın. Aldığınız kalorinin de yeterli kısmını proteinlerden alıp spor yaparak, kas inşa etmeye başlayın.

Kizlar bu arada kiloyu kalcadan ust bacaktan cok belli etti bel kismimdanda anlasiliyor yuzdende belli ediyor vucut kiloyu bence herkezin yapisina gore dagitoyor

sporla basardım ben doktorda tavsiye etmisti onceden suan 58 kiloyum 52 den yukarı cıkamayan ben 60 a dayandım:) bide hergun iki kere muz yiyorum bununda etkisi vardır sanırım

sporla basardım ben doktorda tavsiye etmisti onceden suan 58 kiloyum 52 den yukarı cıkamayan ben 60 a dayandım:) bide hergun iki kere muz yiyorum bununda etkisi vardır sanırım
Rica etsem daha ayrıntılı anlatır mısınız neler yaptıklarınızı ? Çünkü çok ihtiyacım var da :/

Rica etsem daha ayrıntılı anlatır mısınız neler yaptıklarınızı ? Çünkü çok ihtiyacım var da :/
duzenli spor yaptigim icin aldim tabi agirliklarla calisiyorum kilo vermeye yonelik degil..ben birde kalori hesaplamasi yaptim hangi besin kac kalori onlara baktim kilo almam icin kac kalori almam lazim onu ogrendim..gunde iki yumurta sabah tereyag bal sut..oglen tavuk pilav ogun aralari mutlaka muz findik ceviz gibi..yani kilo almam icin 3000 kalori almam gerekiyorsa onu tamamladim

duzenli spor yaptigim icin aldim tabi agirliklarla calisiyorum kilo vermeye yonelik degil..ben birde kalori hesaplamasi yaptim hangi besin kac kalori onlara baktim kilo almam icin kac kalori almam lazim onu ogrendim..gunde iki yumurta sabah tereyag bal sut..oglen tavuk pilav ogun aralari mutlaka muz findik ceviz gibi..yani kilo almam icin 3000 kalori almam gerekiyorsa onu tamamladim
Anladım. İlginiz için çok teşekkürler :)

merhaba bende kilo almak icin cok ugrastim kizlar kan vermekten tiksindigim icin kolay kolay kan veremiyorum bu yuzden hastaneye pek fazla gitmiyorum. ama eczanede bi tanidigim bana bulk isminde bi toz onerdi ve 38.3 kg ile basladim buna ve 8gunde 2kilo aldim. pek onermiyolar protein tozunu ama bunu bana kolay kolay ilac vermeyen bir eczaneci onerdi ve gercekten bende ise yaradi. devam ediyorum insallah bi 2kilo daha alirim devamida gelir :)

Kizlar ben suan 50 kiloyum bir ay 7 gunde aldim bu kiloyu 43 lere falan dusmustum cicibebe kesinlikle aldiriyor alamiyorsaniz mutlaka deneyin

Nasıl aldın anlatır mısın canım biraz 7 günde ben senin kadar alsam süper olurdu

X