Kilo vermek için acil destek ve öneri bekliyorum

trend

aylin
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2011
55
0
33
artık kararlıyım zayıflamak istiyorum 156 boyunda 64 kiloyum 22 yaşında bir çocuk annesiyim evlendiğimde 50 kiloydum hedefim 55 olmak ne yaptıysam olmadı eşim artık göbeğimdeki sarkmış yağlardan rahatsız olmaya başladı tabi bende rahatsızım diyet yapamıyorum eşim 12 saat çalıştığı iç,in düzensiz besleniyorum akşaları sekiz buçuktan önce yemek yiyemiyorum bu yüzden önerilerinizi ve tecrübeleriizi paylaşırsanın minnettar kalırım sağlıklı günler tüm üyelere:44:

artık kararlıyım zayıflamak istiyorum 156 boyunda 64 kiloyum 22 yaşında bir çocuk annesiyim evlendiğimde 50 kiloydum hedefim 55 olmak ne yaptıysam olmadı eşim artık göbeğimdeki sarkmış yağlardan rahatsız olmaya başladı tabi bende rahatsızım diyet yapamıyorum eşim 12 saat çalıştığı iç,in düzensiz besleniyorum akşaları sekiz buçuktan önce yemek yiyemiyorum bu yüzden önerilerinizi ve tecrübeleriizi paylaşırsanın minnettar kalırım sağlıklı günler tüm üyelere:44:

bende yeni başladım 1.56 boyunda 47 kiloyum ama basenlerm biraz fazla geliyo bana o yüzden nivea body videolarını yapıyorum.mate çayı duydum onu içiyorum iştah kapatıyo.leslie sansone yürüyüş programları da var bana önerilenler bunlar :)

bende dün funda suyuna ve liptonun form plus çayına başladım içinde funda çiçeği maydonoz açai meyvesi rezene mate yaprağı ve kiraz sapı var fundasuyu iştahımı kesiyor ve sabahaları aç karnına 1 saat spor yapıyorum bilgilerin için teşekkür ederim

bende dün funda suyuna ve liptonun form plus çayına başladım içinde funda çiçeği maydonoz açai meyvesi rezene mate yaprağı ve kiraz sapı var fundasuyu iştahımı kesiyor ve sabahaları aç karnına 1 saat spor yapıyorum bilgilerin için teşekkür ederim

canın çok tatlı isterse de hurma diyebilrm..hem cok besleyici hemde tok tutuyo ben günde bı kaç tane mutlaka yıyorum :)

Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

yeşil çay spor sağlıklı beslenme ve 7den sonra yemek yok meyve hariç.ben böyle kilo verdim ama sporu bırakmayın ciddi anlamda sıkılaşma sağlıyor.:KK34:

Bende 1.56 boyunda ve 63 kiloyum :S yaklaşık 10 gündür dikkat ediyoruz eşimle özellikle akşamları. sabahları kahvaltımızı güzel yapıyoruz ite domates salatalık peynir zeytın vb ve 2 dilim buğday ekmeği. öğlen bir porsiyon çorba salata akşamlarıda işte ne yemek varsa ondan ama ekmeksiz ve 7 den sonra yemek yok sadece meyve veya yoğurt.3 kilo gitti böylelikle. ama gidecek 8-9 kilo daha var.

X