Kimde hata var ?

Bana hem soğuduğunu söyledi hem de bitirmedim kafamda dedi ama yazmıyor arayıp sormuyor, yedekte mi tutmaya çalışıyor acaba amacını anlamadım
Nisanliyken yedekte tutuyorsa zaten problem onun degil senin ne dusundugun onemli simdiden boyleyse evlenince nasil olcak sen dusun pispisliyarak omur gecirmekde zor bence yazma bakalim napcak iliskiye nasil baslarsan oyle devam ettirirsin
Soguduysa eger ayrilmak istediginide soyleseydi biliyorum senin icin cok zor ama icin ferah olsun sen sIk disini 😌

Herkese hayırlı geceler. Yaşadıklarımı anlatmak istiyorum, burada gerçekten çok mantıklı yorumlar yapılıyor ne paylaştıysam güzel eleştiriler yorumlar alıyorum. Kendim de eleştiriliyorum, kendimde göremediğim yanlışlarımı buluyorum burada, o yüzden yazmak istedim tekrardan. Nişan attığımı söylemiştim daha öncesinde. Aradan çok geçmeden görev yaptığım şehirde biriyle tanıştım, her şey iyi hoş, güzel gidiyordu. Muhabbetimiz açıyordu birbirimizi, bana değer verdiğini hissediyordum ben de aynı şekilde ona değer verdiğimi hissettiriyordum. Yavaş yavaş yakınlaşmaya başladık, el ele tutuşmalar vs. Kısıtlamalar olmaya başlayınca dışarıda görüşemedik ve ben bir hata yapıp evine gittim. Ateşle barut işte, daha da yakınlaştık cinsel bir birleşme olmadı ama sevişme boyutuna kadar gitti, evinde kaldım. Bunları anlatmamın nedeni şu , günden sonra bana soğuk davranmaya başladı. O Heyecanın bittiğini ben de hissetmiştim. İlk konuşmalarımız kalmadı o heyecanlı buluşmalar. Bende de bir şeyler yavaş yavaş bitmek üzereydi ama bunu belli etmedim. Neyse 24 kasımda birbirimize hediye verdik. Ben verdiği hediyeyi çok özensiz buldum sanki zorla alınmış ayıp olmasın diye verilmiş bir hediyeydi. Zaten evine gittikten sonra da ilk buluştuğunda verdiği çiçeği tavlamak amaçlı olduğundan biraz bahsetti yani lafı oraya getirdi sanki iş işten geçmiş artık der gibi. Ben bu konuşulanları da birleştirince açıkçası sinir oldum. Benim isteğim bir şiir bile yazsa benim için, bana özel bir şey yapsa olurdu ama ben hediyeyi beğenmediğimi söyleyince lafı çok farklı yerlere çekti. Sanki ben ondan pahalı bir şey beklemişim de isteğim karşılanmamış gibi. Bir ara yüzük reklamı geçmişti bana sen de istersin de mi yüzük hangisinden istersin muhabbeti olmuştu ben de gösterinde çok pahalı bu falan demişti. Bu olayı bana söyledi, sen şu yüzüğü de alacaksın demiştin yok dış çekimi şurda yapıcaz dedin hediyeyi de beğenmedin o yüzden soğudum senden dedi. Heyecanımı kaybettim dedi . Ben verdiğim tepkiden dolayı özür de diledim hediyeyi beğenmediğimi söylediğim için, tatlı alıp götürdüm gönlünü yapmaya çalıştım ama bana o kadar soğuk davrandı ki.. günlerce arayıp sormadı soğuk konuştu. En son bitecekse bitsin mesajımdan sonra bunları söyledi bana. Kendisi demişti ailenle tanıştır diye mesajda da ailemle tanışmaktan korktuğunu evlilikten soğuduğunu söyledi. Hem bunları söyledi hem de zihnimde ilişkimizi bitirmedim dedi, birbirimizi çıkarmadık hiçbir yerden, öylece duruyor ne yapmam lazım sizce, burda kim hatalı yorum yapar mısınız ?
Canimmm...birdaha görüşmemen gereken birisi

Kızlar, yorumlarınızdan sonra her yerden sildim, çok haklısınız hepiniz. Şimdiden çekimdi yüzüktü bundan yakınan birisiyle olmaz evet. Bir de sizde fazla altın takılmaz de mi muhabbetine de girmişti, neyse zaten üç ay olmuştu daha tsnışalı görüşeli, ben düğüne bir ay kala nişan atan kızım bu mu koyacak bana 😢

Sizi zihninde bitirmedim demesi, arada canım çektikçe gelir gönlümü güder giderim demek oluyor. Sizi çok uzer,çok yıpratır ve en sonunda atar bir kenara bu adam. Bence siz silip atin ve ne yaparsa yapsın dönmeyin tekrar

Herkese hayırlı geceler. Yaşadıklarımı anlatmak istiyorum, burada gerçekten çok mantıklı yorumlar yapılıyor ne paylaştıysam güzel eleştiriler yorumlar alıyorum. Kendim de eleştiriliyorum, kendimde göremediğim yanlışlarımı buluyorum burada, o yüzden yazmak istedim tekrardan. Nişan attığımı söylemiştim daha öncesinde. Aradan çok geçmeden görev yaptığım şehirde biriyle tanıştım, her şey iyi hoş, güzel gidiyordu. Muhabbetimiz açıyordu birbirimizi, bana değer verdiğini hissediyordum ben de aynı şekilde ona değer verdiğimi hissettiriyordum. Yavaş yavaş yakınlaşmaya başladık, el ele tutuşmalar vs. Kısıtlamalar olmaya başlayınca dışarıda görüşemedik ve ben bir hata yapıp evine gittim. Ateşle barut işte, daha da yakınlaştık cinsel bir birleşme olmadı ama sevişme boyutuna kadar gitti, evinde kaldım. Bunları anlatmamın nedeni şu , günden sonra bana soğuk davranmaya başladı. O Heyecanın bittiğini ben de hissetmiştim. İlk konuşmalarımız kalmadı o heyecanlı buluşmalar. Bende de bir şeyler yavaş yavaş bitmek üzereydi ama bunu belli etmedim. Neyse 24 kasımda birbirimize hediye verdik. Ben verdiği hediyeyi çok özensiz buldum sanki zorla alınmış ayıp olmasın diye verilmiş bir hediyeydi. Zaten evine gittikten sonra da ilk buluştuğunda verdiği çiçeği tavlamak amaçlı olduğundan biraz bahsetti yani lafı oraya getirdi sanki iş işten geçmiş artık der gibi. Ben bu konuşulanları da birleştirince açıkçası sinir oldum. Benim isteğim bir şiir bile yazsa benim için, bana özel bir şey yapsa olurdu ama ben hediyeyi beğenmediğimi söyleyince lafı çok farklı yerlere çekti. Sanki ben ondan pahalı bir şey beklemişim de isteğim karşılanmamış gibi. Bir ara yüzük reklamı geçmişti bana sen de istersin de mi yüzük hangisinden istersin muhabbeti olmuştu ben de gösterinde çok pahalı bu falan demişti. Bu olayı bana söyledi, sen şu yüzüğü de alacaksın demiştin yok dış çekimi şurda yapıcaz dedin hediyeyi de beğenmedin o yüzden soğudum senden dedi. Heyecanımı kaybettim dedi . Ben verdiğim tepkiden dolayı özür de diledim hediyeyi beğenmediğimi söylediğim için, tatlı alıp götürdüm gönlünü yapmaya çalıştım ama bana o kadar soğuk davrandı ki.. günlerce arayıp sormadı soğuk konuştu. En son bitecekse bitsin mesajımdan sonra bunları söyledi bana. Kendisi demişti ailenle tanıştır diye mesajda da ailemle tanışmaktan korktuğunu evlilikten soğuduğunu söyledi. Hem bunları söyledi hem de zihnimde ilişkimizi bitirmedim dedi, birbirimizi çıkarmadık hiçbir yerden, öylece duruyor ne yapmam lazım sizce, burda kim hatalı yorum yapar mısınız ?
Adam rengını bellı etmiş işte .Bir sevişmeyle aşk bitmez.Demekkı amacı sadece sevısmekmiş.Yuzukmuş çiçekmiş böcekmiş ne kadar aptalca şeyler soylemış.Ne kadar dusuk oldugu buradan bellı .Bence engelleyın.Selam dahı vermeyın.Demekkı sızın baktıgınız gıbı bakmamış olaya .Terbıyesız adam defolup gıtsın.

Ben bu tip erkeklere kıl oluyorum ‘sen şunu da istersin, bunu da istersin’ e isterim Allah Allah, istemenin bir kıstası mı var?
Herkes kendini en iyisine layık görür, benim isteklerimi duysalar uçuk çıkarırlar herhalde.
Ama gerçek hayat diye bir şey var, insanları hayalleri ile değerlendirmek ne kadar acayip bir şey.

Haklı haksız bilemem de sizin için hayırlısı olmuş, bırakın öküzü bir zahmet, varsa hayvansever bir kadın, o güder onu...
Şu yorumunuzu okuduğumda sildim her yerden . Ne kadar güzel yazmışsınız. Yüzük de istersin herhalde diyen biri başka neler istediğimi duysa arkasına bakmadan kaçardı herhalde

Erken arkadaşın haksız ama sende çok haklı sayılmazsın bence hediyeyi beğenmemek çok büyük kabalık olmuş bir diğer hatan ilişkin belli bir boyuta gelmeden yakınlaşmak ben senin yerinde olsam tam emin olmadan bişeyler yaşamazdım olan olmuş bence hiç düşünme sorumluluk alacak bir tipi yokmuş onun insan sevmeyince herşeyi bahane eder

Şu yorumunuzu okuduğumda sildim her yerden . Ne kadar güzel yazmışsınız. Yüzük de istersin herhalde diyen biri başka neler istediğimi duysa arkasına bakmadan kaçardı herhalde
İstiyorlar ki kara kaşına gözüne kafi olalım.
Yok öyle bir dünya, önce insan olacaksın, sonra beyefendi olacaksın, iyi bir sevgili, sırdaş dost olacaksın, hayatı beraber paylaşacak kadar çok seveceksin eee, bunlar sanki tamam da yüzük mesele.

Bunları olsun, yüzüğü kusur kalsın.
İstemekte ne var yahu ne var, ben ada istiyorum mesela, realitesi olabilir mi bunun Allah aşkına😂
İstemenin sonu yok ama karşıdaki kişiyi isteklerine, beğenilerine göre yargılamak demek, ona sunduğuna tamah etsinden başka bir şey değil.
Siz o yüzüğü isteyip kendiniz çalışıp biriktirip alabilirsiniz zaten, ona mı ihtiyaç var, ne münasebet yahu!
Böyle bir durumda eğer kişiliği düzgün olsaydı ‘elimden gelenin en iyisini zaten yapmaya çalışırım mutlu etmek adına ama o şeylere gücüm yetmeyebilir, belki ileride ekonomik durumum elverdiğinde neden olmasın’, tek cevap bu ve yapmış kadar da olur.
Cebi değil gönül zenginliği gerek insanda.

Bir zahmet adam olacak, onu da olamamış, gerçekten bırakın gitsin!

Kızlar, yorumlarınızdan sonra her yerden sildim, çok haklısınız hepiniz. Şimdiden çekimdi yüzüktü bundan yakınan birisiyle olmaz evet. Bir de sizde fazla altın takılmaz de mi muhabbetine de girmişti, neyse zaten üç ay olmuştu daha tsnışalı görüşeli, ben düğüne bir ay kala nişan atan kızım bu mu koyacak bana 😢
Canım genelde erkenden düğün taki muhabbetine giren erkeklerden pek hayir gelmiyor. Bende yasadim bunu bi kac kere, yangindan mal kacirir gibi 3 5 ayda evlenmek isteyen erkekler, seni iltifata boğan erkekler... Bosver gitsin inan böylesi daha hayırlı. Zaten kendini geri cektin mi kiymete biniyorsun. Pasamizin geceleri "uyudun mu?" mesaji yazmasi yakındır. Kac yasindasin bilmiyorum ama böyle çabuk yanıp sönen adamlar kendilerini iliskinin basinda belli ediyorlar zaten, sacma salak ne istediğini bilmeyen herifler işte ya. En makbulü iliskiye yavaş ama emin adimlarla baslamak

Seninle oyun oynuyor resmen yerinde olsam asla ne ararim ne sorarim

Konu dış cekime kadar nasil geldi?

Yani evlilik teklif edildi mi, edilmediyse bu konular neden kinusuluyor? Ben de soguyabilirim boyle seylerden

Ergen değil öğretmensiniz

Hediye beğenmemek vs olmaz

Ama o cinsellik muhabbetine göre uymadığınızı düşünmüş adam geri kalanı bahane

Bir de şimdi ilişkinin gidişatını bilemeyiz nerede ne gerekçe ile ilişki sevişme boyutunda kaldı bakireyim evlenmeden olmaz dediniz mesela (bu sizin doğrunuz kimse karışamaz)

O böyle düşünmüyordur biter yarın bir gün ayrılacağız ille de evlenmede diye düşünmüştür vs

Konuyu bence cinselliğe indirgemeyin. Birlikte geçirdiğiniz zamanların artmasıyla sanırım bazı şeylerden hoşlanmamış. Direk de söylemiş adam şunu dedin bunu dedin soğudum diye. Böyle diyen bir insanla ben olsam bi daha konuşmazdım bile. Seninle alakalı bir durum yok yaptığın bir hata yok. Olmamış işte. Uyuşmamışsınız.

bi de gerçekten dış çekim ve yüzük muhabbeti için biraz erken değil mi?

Hediye neydi?Begenemdim demek olmamis.Ama sogumaya yer ariyormus bahane etmis resmen.Erkekleri ölçmek iicin cagirdiginda ya evine gitmeye eksin,ya da gittiginde hicbisey yasamayacaksin.Sonraki tepkilerine göre şekillenirsiniz.Cinsellik derdinde olup olmadigini anlatsiniz.Bu iki hareketi yapin mümkün se.Hem sadece bir kere yakinlasinca kişiler birbirinden soguyorsa ,orada gercekten kayda deger bir duygu yok demektir.

Yakınlaştınız diye soğuduğunu düşünmüyorum ben. Aksine , tamamen cinsellik yaşamak için daha çok uğraşır, yakın davranırdı ve hemen bir kere olunca bitirmezdi, devam ederdi bir süre daha bu ilişkiye.
Sizin de hediyeyi beğenmedim demeniz kaba olmuş. Kim ne almış olursa olsun, beğenmedim denmez. Yüzüğü kendi sormuş siz de söylemişsiniz, onda sizin hatanız yok ama dış çekim konuları fln nerden açıldı? Evliliğe çok meraklı göründsüyseniz bu yüzden de uzaklaşmış olabilir, bazı erkeklere itici geliyor, ilk başta hemen evlilikten bahsedenler.

yakınlaştınız diye bitirmiştir kafasında.
onun kafasında evliliğe uygun olmadığını duşunmuştur.
nasıl bir erkek toplumunda yaşıyoruz işte anlıyosun böylelikle.

X