Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah öyledir ya
Geç döllenme nasıl oluyor ki sonucta yumurta nın olustugu tarih belli yoksa o mu değişiyor.
Yumurtlamanız geç olduysa döllenme de geç oluyor mesela klomen kullanmadan önce benim yumurtalarım adetten 1 hafta önce çatlıyordu ozaman tutsaydı geç döllenme olacaktı normalde 14. Günde ya doktorda yeteri büyüklüğe ulaşmadığı için klomen vermişti bana

Yok canim suan 2 gunde bir kan veriyorum
18 haziranda 75
20 haziranda 174
Çıktı bugünde vericem bakalim 2 katı olucak mi
Aslında iki gün arayla bir kere iki kat artıp artmadığına bakmak yeterli diye biliyorum, daha doğrusu benim doktor öyle yaptı. Geçen hafta baktığımız ilk değer 2 gün sonra 2 katına çıkınca kafasında bir hesap yaptı ve yarın için keseyi görmeye çağırdı...Sizin gebelik kimliği kısmında 6. haftalık hamile olduğunuz yazıyor ya, hani o açıdan soruyorum şimdiye keseyi görmeye çağırması gerekmez miydi? ilk değeriniz yani 18 haziran 75 değeri regle kaç gün kala ya da regli kaç gün geçmişti?

Ama sabah test yaptım cıkmadı 2 gunde gecikti.
O yuzden regl de gelmiyor diye stres oluyorum.

2 gun gecikme ile test cıkardı canım ya
Merhaba yumurtlama takibi yapmış mıydın ben ilk gebeliğim de 25aralıkta yumurtlama gördüm 2019da. Adetim otuzda bir olur çok düzenlidir beklenen adet günüm 2 ocaktı ama yumurtlamam geç olduğu için adetimin gecikmesine rağmen 6 ocakta öğrendim gebeliğimi yani adetimin 4gün gecikmesinde ve inan adet günümden itibaren her gün gebelik testi yaptım gecikti diye bembeyaz dı altı ocak sabahı umutsuzca yaptığım testte iki çizgi gördüm 12haftalıkken kaybettim o bebeğimi orası ayrı inşallah tekrar sağlıkla kalırım o yüzden geç yumurtlama gördüysen umut vardır

Regle 2 gün kala 75
Regl günü 174 çıkmıştı
Bugün yani regli 2 gün geçince 482 çıktı canim ben acilde kan veriyorum e nabizdan bakiyorum sonucuma daha dr a gitmedim ama 5 gün gec yumurtlama olduğu için daha görünmez diye düşünüyorum

Evet en azından iki bin olmadan kese görülmez sizin artış iyi ilerliyor yakında kese görünür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…