Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik yaşamak hamile kalınabildiğinin bir kanıtı mıdır ? Acil bakın lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
haklısınn canım saana sormak istediklerim var lütfen cevapla. cok mutlu olurum.
Kimyasal gebelikten sonra bir işlem yapıldı mı sana hap iğne vs sonrasında hic adet göremeden hamiş kaldın dogru mu anladım
Evet canım hiç adet olmadan bu ay hamile kaldım geçen ay kimyasal gebelik geçirdim beklemiyordum bende açıkçası ne istersen sorabilirsin

Evet yapmadı alltan muayene etti parça falan kalmamış dedi kanamam yoğundu parmak kalınlığında geliyordu wc ye gidince su gibi akıyordu değerim 0.01 e kadar düştü ve hamilelik oluştu şükür

Evet yapmadı alltan muayene etti parça falan kalmamış dedi kanamam yoğundu parmak kalınlığında geliyordu wc ye gidince su gibi akıyordu değerim 0.01 e kadar düştü ve hamilelik oluştu şükür
Şükürler olsunnn darısı bizlerin başına inşallah canımm cok sağ ol bilgilerin için

Aklına alma olmadı diye ben hem enfeksiyon hemde kimyasal gebelik geçirdim ya başka şehirdeyim çok çok zor oldu ailem başka şehirde

pamuk musun nesin ve N neguzelbirben bu arada evlendiğimden beri bi arkadaşım enfeksiyon dolayı çocuğun olmaz diyordu dr un verdiği fitil hap ve krem geçirdi şükür bana beta değerimden cinsiyeti söyledi sanki ben erkek kız ayırırmışım gibi ne saçma kızın olacak dedi bende sağlıklı olsun dedim ne önemi var dedim bu arada iki kızı var çekemiyor başkasının erkek çocuğu olsa etrafınızdakilerdende laf duyarsanız sallayın benden size tavsiye

İnsanlar cok gaip ya oglan olmus kız olmus nasip bu işler..
sağlıgın değerini daha cok anlıyor insan sağlıklı olsun da

Şükür benim cevremde oyle cahil boş boğazlar yok. Cahiller var da boş boğaz degiller. Kiz erkek farketmez tabii ama benim gönlümde yatan ilk kızım olması. çok istiyorum kimse yadırgamasın.

Şükür benim cevremde oyle cahil boş boğazlar yok. Cahiller var da boş boğaz degiller. Kiz erkek farketmez tabii ama benim gönlümde yatan ilk kızım olması. çok istiyorum kimse yadırgamasın.
Canım yadırgamam KBB de çalıştı 8 ay kdd cüda olsa neyse belki dr dan muayene sırasında bişiler duymuştur dicem neyse ama bende ona beta yüksek erkek demi dedim Bişi yazamadı da bidaha

Ben kimyasal gebelik geçirdim ve kimyasal dan sonra iki ay sonra hamile kaldım. Cnm benim

Cehalete bak ne alakasi var degerle cinsiyetin
Kıskançlık bana hep böyle kür önerirdi bende yapmadım süt buharına otur soğan kürü yap aç karnına diye aç karnına içilince şekeri yükseltir diye içmedim bende onun öfkesi ona hele ki süt buharı tek başına yapılmaz yalanlar da sorun olmuş burada hep

gebelik kesin değilse yani testte çıkmadıysa kese gözükmediyse regline daha süre var sa iç bebek yokki ortada ayrıca sistit yani idrar yolu enfeksiyonun varsada tutunmuyor zaten bebek
İdrar yolu enfeksiyonu gebeliğe engel değilki yanlıs bilgi vermeyin şütfen korkutmayın çoğu insan idarar yolu enfeksiyonu oluyo okuyupta strese girebilir

İdrar yolu enfeksiyonu gebeliğe engel değilki yanlıs bilgi vermeyin şütfen korkutmayın çoğu insan idarar yolu enfeksiyonu oluyo okuyupta strese girebilir
Valla dr dedi iki tane ayrı dr a gittim bu yüzden ikiside yanılmış olamaz demi ilki fitil verdi diğeri fitil krem ve hap verdi eşimede enfeksiyon hapı verdi sonraki dr

Valla dr dedi iki tane ayrı dr a gittim bu yüzden ikiside yanılmış olamaz demi ilki fitil verdi diğeri fitil krem ve hap verdi eşimede enfeksiyon hapı verdi sonraki dr
Ben doktoruma bizzat söylediğimde bunu öyle birşey yok ki hamile olanların bile enfeksiyon geçirenlerde oluyo dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…