kırmızı oda fahri

Benim abim böyle. Kırkına geldi hala bekar. Bu kadar mülayim oldugu için. Kadınlar böyle erkekleri sevmez istemez. Bakma sen dizide adamın evli olduguna. Gerçek olsa o da bekar olurdu 😂
Valla sadakat ve ilgi göstersin başka birşey istemiyorum

Daha dün bebek arabası konusuna ‘herkesin derdi kv görümce olmak zorunda değil’ diye yazdın ya 😂
O konuyla bu konu aynı mı ?
Orada kadının derdi bebek arabasıydı. Bebeği kiloluydu Bebek arabası sorunu vardı.

Konu sahibi burda ortaya birsey yazmıs .

Son düzenleme:
O konuyla bu konu aynı mı ?
Orada kadının derdi bebek arabasıydı. Bebeği kiloluydu Bebek arabası sorunu vardı.

Konu sahibi burda ortaya birsey yazmıs .
Belki yaşadığı sıkıntılar vardır açıkça yazamadığından fahri üzerinden örnek vermiştir.

Burdaki konu sahibinin de böyle bir sorunu var. Ortada değil. O konuyla bu konu aynı demek de nesi.

Sonuçta herkesin derdi kv görümce olmak zorunda değil dimi ?

Fahri kim? Kirmizi Oda izlemeyen bir tek ben kalmisim gibi hissediyorum. Bari karakterin nesi inanilmaz yazsaydiniz da olaya dahil olabilseydim.

Cidden ben de fahri kim bilmiyorum. Yorumlardan cok iyi bir adam oldugunu anlayabildim sadece ama yazsaymis keske tam olarak hangi ozellikleri inanilmaz gelmiş. 😁

Eşim geçmişimi hiçbir zaman kurcalamadi diyeyim bari bende.

Belki yaşadığı sıkıntılar vardır açıkça yazamadığından fahri üzerinden örnek vermiştir.

Burdaki konu sahibinin de böyle bir sorunu var. Ortada değil. O konuyla bu konu aynı demek de nesi.

Tabiki değil .
O zaman açıkça yazacak sorununu. Madem derdi varsa.
Anlamak istemiyor musunuz ya da ben mi ifade edemiyorum. Dün Kadın “bebeğim kilolu , uyuması sorun “ diye yazdı . Dert yani bu ...
Bu konu da dert nerde ? Ortaya sohbet edilmek için açılmış konu..

kızlar bu soru da kafamda çok takılan bir soru sizin hayatınızda fahri gibi geçmişe saygı duyan sizi seven erkekler var mı ya da tanık olduğunuz başıma bir iş gelmedi Allah korusun ama sadece bunu merak ediyorum merakımı mazur görün

Kumru nun yaşadıkları çok uç şeyler.

Bu sebeple burada Fahri aramak da zor. İnsanız neticede. Kim o kadar sonsuz iyi olabilir ki. Bilemedim.

Ama ilişkilerde birbirinin geçmişe takılmak yerne anda kalmak karşındakinin karakterine ve uyumunuza odaklanmak mantıklı olan. Ve evet erkek diye geçmişini didikleyecek diye bir şey yok.

Önemli olan kadının ruh sağlığının yerinde olması. Yaşadıklarını önce kendi kabullenmesi. Karşısına çıkacak erkeğe da boynunu bükmemesi.

Şimdi tekrar yazayım. Söylediğimin arkasındayım bu dert konusu değil. Sohbet edilmek için açılmış bir konu.
Diğer konu öyle değildi. Kadının bebeği kiloluydu uyku sorunu falan vardı.
Konu sahibinin de dersi varsa açık açık yazacak . Ağlamayana meme vermezler. Anlatabilmişimdir umarım...

Kumru nun yaşadıkları çok uç şeyler.

Bu sebeple burada Fahri aramak da zor. İnsanız neticede. Kim o kadar sonsuz iyi olabilir ki. Bilemedim.

Ama ilişkilerde birbirinin geçmişe takılmak yerne anda kalmak karşındakinin karakterine ve uyumunuza odaklanmak mantıklı olan. Ve evet erkek diye geçmişini didikleyecek diye bir şey yok.

Önemli olan kadının ruh sağlığının yerinde olması. Yaşadıklarını önce kendi kabullenmesi. Karşısına çıkacak erkeğe da boynunu bükmemesi.
çok haklısınız insan önce kendini affetmeyi öğrenmeli

Cidden ben de fahri kim bilmiyorum. Yorumlardan cok iyi bir adam oldugunu anlayabildim sadece ama yazsaymis keske tam olarak hangi ozellikleri inanilmaz gelmiş. 😁

Eşim geçmişimi hiçbir zaman kurcalamadi diyeyim bari bende.
kadın geçmişte üvey babasının tacizine uğruyor kocası bakire çıkmadı diye değer vermiyor. sonra birisiyle kaçıyor o da onu kötü yola sürüklüyor. kötü yoldan kaçıp kurtuluyor . yeni hayatında fahriyle karşılaşıyor ve o geçmişe rağmen kabul ediyor

Fahri nin, sessiz, mülayim, anlayışlı bir tipi var, o nedenle de psikolojik olarak oynadığı rollerde adamı melek gibi görüyoruz. Görüntü olarak öyle olmayıp özünde aynı olan yani kadına değer veren, geçmişi beni ilgilendirmez diyerek diğerlerinin çeşitli çirkin sıfatlar yakıştırdıkları kadınla kimseye aldırmadan evlenen, mutlu etmeye çalışan çok erkek gördüm. Yadırganacak bir durum değil, olması gereken bir durum. Çoğunlukta olmasalar da azımsanmayacak sayıdalar aslında Hoppa

X