kırmızı oda fahri

Legendwomen

LİFE GOES ON EVERYTHİNG İS OKEY
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2021
1.391
1.369
24
kızlar bu soru da kafamda çok takılan bir soru sizin hayatınızda fahri gibi geçmişe saygı duyan sizi seven erkekler var mı ya da tanık olduğunuz başıma bir iş gelmedi Allah korusun ama sadece bunu merak ediyorum merakımı mazur görün

kızlar bu soru da kafamda çok takılan bir soru sizin hayatınızda fahri gibi geçmişe saygı duyan sizi seven erkekler var mı ya da tanık olduğunuz başıma bir iş gelmedi Allah korusun ama sadece bunu merak ediyorum merakımı mazur görün
Fahri gibi adami taniyan sence bdvde olurmu

ya şimdi fahri kurgusal bir karakter. böyle biri var mı ben rastlamadım ama kumru karakterinin yaşadıkları tabi bayağı bayağı fazla şeyler. o yüzden benim zaten rastlamam imkansız kumrunun yaşadıklarını yaşamadığım için. ben düz bir insanım. fahri gibi biri olsun ya da olmasın hayatınızdaki erkek geçmişinize saygı duysun, geleceğinize de sahip çıksın aslında mesele bu kadar basit. bizim kadınların çoğunun geçmiş geçmiş deyip durduğu şey bekaret kaybetmek falan. yani konusu bile edilecek şey değil aslında.

Hayatımdaki insanın geçmişi beni ilgilendirmek diyen ve karışısındaki kişiye geçmişle ilgili tek kelime soru sormayan çok erkek tanıdım. O kadar da inanılmaz değil eğer sormak istediğiniz buysa.

Ama o kadının geçmişi çok farklı istemediği birçok kötü şeyler başına gelmiş bu durumu gerçekten seven çoğu erkek kabul eder diye düşünüyorum. İsteyerek birliktelikler yaşasaydı belki birçok erkek kabul etmezdi. Ama her durumda kabul edecek birileri de illa ki vardır

Benim abim böyle. Kırkına geldi hala bekar. Bu kadar mülayim oldugu için. Kadınlar böyle erkekleri sevmez istemez. Bakma sen dizide adamın evli olduguna. Gerçek olsa o da bekar olurdu 😂

Diziyi izlemedim ama hayatıma asla geçmişim hakkında soru sormaya cüret edecek, ya da bu konuda kendimi kötü hissetmeme sebep olacak kimse girmedi. Ve asla girmeyeceğine inancım tam. Zaten kişinin ne olduğu az çok belli oluyor,küçük küçük laf arasında verdiği tepkilerden. Öyle birini zaten ben çıkartırım hayatımdan.
Bence kadınların yaşadığı esas sorun , kendileri kendi geçmişlerini sıkıntı yapıyor, kendileri sonu evlilikle bitmemiş her ilişki için pişman oluyorlar. Bu nedenle konusu açıldığı vakit utanıp sıkılıyorlar. Haliyle karşıdaki adama laf veriyorlar. Ben sanmıyorum ki 'ne yasadiysam güzeldi valla, ohh iyi ki yaşadım,canım kendim' modunda bir kadına 'viiiişş sen neler ettin,ben şimdi bu gerçekle nasıl yasarim' diyen bir adam denk gelsin
Yani, şahsen bana gelmedi. Benim gibi düşünen kadınlara da zaten gelmez, gelse de tez elden gönderilir.

Konu boncuk olsaydı, fahri kesin hayaldir derdim 😅

Konuya gelecek olursam; benim geçmişim kimseyi ilgilendirmez! Kimseden anlayış ve merhamet beklemem!

HAYAT'TA BENİM

DOĞRUM'DA BENİM

YANLIŞIM'DA BENİM. "kimene"

Allah'ım beni hiç bir fâninin merhametine muhtaç etmesin.

Konu boncuk olsaydı, fahri kesin hayaldir derdim 😅

Konuya gelecek olursam; benim geçmişim kimseyi ilgilendirmez! Kimseden anlayış ve merhamet beklemem!

HAYAT'TA BENİM

DOĞRUM'DA BENİM

YANLIŞIM'DA BENİM. "kimene"

Allah'ım beni hiç bir fâninin merhametine muhtaç etmesin.
kesinlikle katiliyorum, yasadigimiz seyler icin bir baskasindan merhamet beklemek cok sacma boyun egmek kendini eksik kusurlu gormek resmen.

Vardır tabiki öyle adam gibi adamlar ama başına kakanda vardır mutlaka Allah iyileri ile karşılaştırsın

kırmızı oda sadiyi sorsaydın keşke :rolleyes:

X