Göz Çevresi Bakımı Kirpikler

tutkalbimi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2012
165
1
Kızlar biraz tuhaf olucak ama kafama takıldı.Normalde herkezin kirpikleri bir çizgide olur ya. Benim göz kapaklarımın ortasında bir iki kirpik çıkıyor.Yan taraflarında da 3 4 tane fazladan taşmış var.Ben cımbızla çekiyorum farkettikçe .Sorun olur mu bu acaba kıl dönmesi vs gibi.Konuyu nereye açacağımı bilemedim.Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın...

Kızlar biraz tuhaf olucak ama kafama takıldı.Normalde herkezin kirpikleri bir çizgide olur ya. Benim göz kapaklarımın ortasında bir iki kirpik çıkıyor.Yan taraflarında da 3 4 tane fazladan taşmış var.Ben cımbızla çekiyorum farkettikçe .Sorun olur mu bu acaba kıl dönmesi vs gibi.Konuyu nereye açacağımı bilemedim.Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın...

canım cımbızla sakın çekme herkes kirpik çıksın diye çare arar sen yoluyosun bu bence bir sorun değil taşanlar taşsın takma kafana rimel sürdünmü güzel olur gür görünür kıl dönmesini bilemem ama başka büyük sorunlar meydana çıkabilir göz bu şakaya gelmez :KK50:

Tam anlamadım mı demek istediğinizi bilmiyoru, ama kirpik tek çizgide çıkmaz, üç dört sıra olur karışık bir şekilde eğer gürse..
Sizin ki göz kapağının ortasında, bir kaç tel çıkıyorsa, bunu çekmemeniz gerekiyor mantık olarak, bence doktorunuza bir sorun derim.

Çok büyük sorun değilde ben farkettikçe çektim hep tam göz kapağımın ortasında.Bundan sonra çekmem.Bunun için hangi doktora gidilir ki cildiye mi bakıyor ?

X