Kıskanç elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne iyi yapmışsın da ordan burdan engellemişsin.ohhhh kadını kendinden kurtarmışssın.karakterli ol ve sözünün arkasında dur,bulaşma bidaha kadına.
Valla bulaşmaya hiç niyetim yok. Evime gidip yüzünü görmediğim zamanlarda gayet de mutluyum. Keşke o benden uzak durabilse.

Eltınız kıskançlık yapmış olabilir ama siz var ya sizin içiniz kötü.. siz daha tehlikelisiniz
O
Ben engellenecek bşy göremedim

15 senedir tek gelin o ise siz gelince biraz şey yapmış olabilir.

Bocalamış.

Ama silip engellemek ergence geldi
Kime bocalıyor. Anne yok baba yok. Anne baba varken onlara da aynısını yaparmış. Onlar ne yapsa bende yapıcam, bizde yapıcaz dermiş. Anneyle arası yok, görümceyle yok. Benim peşimi gölge gibi bırakmıyor. Ne zaman görse tırnağından başıma kadar süzüyor. Durum koysam anında bakıyor. Evime gitsem sesimi duyan duymaz kapıma geliyor normal mi bunlar. Kaçtıkça üstüme üstüme geliyor. 45 yaşındaki kadına bocalamış diyorsuniz

Kendisi söyledi en son boyayı eve girerken yaptık dedi. Ev alacak durumumuz yok ve kiralar da çok pahalı. Elbette garantim yok ben onu rencide etmek için yazmadım.

Öyle demeyin küserken çok şeyi de alır götürür böyleleri. Aynı binada olacaksınız siz diğerlerinden farklı olarak. Aynı kapıyı kullanacak aynı anda balkonlarda olacaksınız. Misafirleriniz olacak sese laf edecek rahatsız edecek. Tersleşmeye gerek yok en azından şu an ki durumda. Daha fazlası olursa tabii ezdirmeyin kendinizi. Eşiniz iyiymiş, sizin düşüncelerinize saygı gösteriyor. En önemlisi de bu zaten. Kıskanıyorsa da Allah ıslah etsin ne denir ki. Baktınız devam ediyor Allah herkesin gönlündekini veriyor yenge ne güzel işte deyin. Baktınız baktınız benim daha yeni daha güzel muhabbeti yapıyor. Ben de senden yeniyim yenge hahahayyyyt deyip basın şuh bir kahkaha ayyyy alınmadım demi espri yapmıştım deyin. Kendinize bişey alırken ona da alın şok olsun. Hiç beğenmediğiniz şeyleri hayaliniz gibi anlatın o yapsın siz sonra tam tersini yapın liste uzar ama elti derdiyle geçirmeyin günlerinizi size zarar vermiyorsa bırakın taklit etsin çok gördüm kendine bakmayıp bizleri beğenmeyenleri. Hatta üst düzey saygısızlık yapanı da. Ama emin olun sessiz kalmak onlara daha büyük işkence

Anladım. Basit bir kaç örnek vermek istemiştim ama yanlış örnek vermişim. Aynı bina da nasıl olacak bilmiyorum.

çok tatlısınız gerçekten. Çok iyi geldi mesajınız. Teşekkür ederim Eşim çok iyi biridir , ağbisi de öyle ama onları bile karşılaştırıp ben daha şanslayım demişti neyse dediğiniz taktik çok hoşuma gitti ve tavırları devam ederse bu taktikleri kullanacağım

Beğenmemezlik yapmayan ben değilim ki onun evi gayet güzel oldu. Çok beğendiğimi parke ve kapılarla uyumlu olduğunu söyledim ama sorun o benimkileri kendisininkiyle karşılaştırıp beğenmiyor. Boyanın markasına bile lag edip en kötü boyayla boyadınız dedi, ki (boyayı satan benim dayım, inşaattan çok iyi anlar işi gereği )en kalitelisini verdi. Ben eve ne yapsam hemen geliyor bakıyor ve bilerek olumsuz eleştiri yapıyor. Güle güle kullan, güzel olmuş demiyor.

Küçük düşürmekiçin yazılan bir cümle değil ki. Çocuğu olmayan bir insan neden küçük düşsün. İlk paylaştığı zaman onun adına çok üzüldüm hala da üzgünüm.

Küçük düşürmekiçin yazılan bir cümle değil ki. Çocuğu olmayan bir insan neden küçük düşsün. İlk paylaştığı zaman onun adına çok üzüldüm hala da üzgünüm.
Yeter bacım sürekli alıntı yapıp duruyorsun ilk yazdığımda nerdeydin sana hayatında mutluluklar dilerim

Eve karışıp yuvayı bozamaz Allahın izniyle çünkü ben bir şey yapamasam bile eşim izin vermez." Çocuğu olmadığı için kıskanç " asla öyle bir şey demedim çok yanlış yere çekildi. Kıskançlık kalpten gelen bir rahatsızlıktır kadınlık hormonundan değil. Diğer yorumlara verdiğim cevapları okursanız beni rahatsız eden bir sürü tavrı olduğunu da yazdım zaten.

Başta öyleydi. Gülüp geçtim ama gittikçe canımı sıkmaya başladı.

ALLAH kadincagizi sizden korusun ve hayirli evlat nasip etsin sizde durun bakalim erdemlisiniz cünkü henüz sınanmadiniz evlerden irak olun amin

Cocugu yok cumlesinden oturu duyar kasmis sevgili bazi arkadaslar, su yazdigin cumle olmasaydi eger "sosyal medyadan yok et,gorusme,hain elti" diyeceklerdi de o cumle biraz farkli anlasilmis.Eltin bir kere fitne fucur bir tip orasi belli,bence silip engellemekle de iyi ettin.Bu cocukca bir tavir degil bana gore,fazla muhattap olmak istememe durumu.Tavsiyemse; madem suan o evde oturmak zorundasin fazla yuz goz olmamaya bak.Umarim calisiyorsundur sabah cikip aksam eve gelmen senin icin daha avantajli,en azindan fazla rahatsiz edilmezsin.Olurda mesafeli durusuna ragmen yine de rahatsiz ederse,uygun bir sekilde sik sik gorusmek istemedigini dile getir.Kimse kimseyle gorusmek zorunda degil.Buyuklugunu bilir ona gore yaklasirsa ,kucuk olarak saygini korursun.Oteki turlu kotu olman gerekiyorsa cekinme.Hakedene hakettigini ver.

Anladım. Basit bir kaç örnek vermek istemiştim ama yanlış örnek vermişim. Aynı bina da nasıl olacak bilmiyorum.
Kapınız ayrı, ocağınız ayrı olacak. O kadar etkilemez belki. Tamam sinir ediyor ama o kadar da büyük kötülüğü yok nasılsa, inşallah olmaz da. Mesafeli olursunuz olur biter.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…