Kıskanç elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belkide sadece "kendini meşgul edecek başka kişiler yok" demek istedi. Bilmiyorum. Bazen birinin hayatı öylece anlatilir
Ben öyle düşünemedim. İnsan hoşlanmadığı birinden bahsederken konuyla ilgisi olmadığı halde şu kadar senelik evli ve çocuğu yok diyorsa demekki onu bu konudan onu vurmaya çalışıyor diye düşünürüm.

Son düzenleme:
Belkide sadece "kendini meşgul edecek başka kişiler yok" demek istedi. Bilmiyorum. Bazen birinin hayatı öylece anlatilir
Allahın nasip etmediği hiçbir şey küsur değildir. Kadının akşama kadar işi gücü yok. Kurs yok, eğitim yok. Kendini geliştirme çabası hiç yok. Bilgisi yok eleştiriye bol. Böyle birisiyle nasıl baş ederim bir fikir alayım diye yazdım. Saatlerdir 5-6 kişi ( beni anladılar sağolsunlar) dışında diğerlerine kendimi anlatıyorum

Çok teşekkür ederim abla olarak bana örnek olacağına ne desemde morelini bozsam diye uğraşıyor. Görümce bile eşime " sizin evin kopyasını yapar üst kata demiş. 1-2 şey değil beğenmediği çiçekli tepsiyi bile almış

O durumda sadece mesafe yardim eder. Ama aynı binada bu zor olucak

Çocuğu olmamış yada olmuyor diyerek onu küçümsediğini mi zannediyorsun..eltimin yaptığı bişey yokta sen çok fena birisin gibi isteyen istediğini yapar sana hesap verecek değil fabrikalar sana özel üretmiyor o boya çiçek vs şeyleri..bencede uzak dur insanların başını agritma

Eltiler gıcık olmak zorunda galiba ay benim eltim gelinlik için denediğim bütün ayakkabıları arkamdan denedi düğün alisverisinde beraber aldığımız kıyafetin de aynısını benim düğünümde giydi vizyonsuz
Uzak dur hatta mümkünse taşınma bence

Telefon numarasını silip engelleyecek kadar ne yaptı ki kadın size?
Yukarıda yazdıklarınız ise tüm nedeniniz, tepkileriniz çok abartılı.

En iyi çözüm eltiyle aynı apartmanda yaşamamak .Böylece gerginlik ve huzursuzluktan kurtulmuş olursunuz. Sanırım burada verilebilecek en iyi tavsiye bu

Bu çocuk manyaklığını da anlamıyorum. Yoksa yok yazmış işte. 5 tane olsaydı 5 tane çocuğu var yazacaktı kadın. O normal de yok demek mi anormal arkadaş. Belki istemiyor herkes moklu bebek bezi meraklısı değil. Hayatın başka anlamları da var. Ayy çocuğu yok yazıkkkk demekten bir vazgeçseniz herkes rahatlayacak. Çocuk yap, olmuyor mu, olmamış mı, korunma bak bak olmaz ileride davalarından midem bulanıyor. Olana da olmayana da saygı duymayı bir öğrenemedik. Çocuğu yok diye niye acıyor beyniniz direkt? Ben de olana acıyayım o zaman uyku yok, düzenli seks yok, okul derdi, kurs derdi, koruma derdi.. Olanın mı çok olmayanın mı? Niye her şey sizin beyninizdeki gibi olmak zorunda ki? Evlen çocuk yap diye kodluyorlar bizim kadınları.

Elti resmen ruh hastası. Evi yaptır da bana ver demiş yani bunun bir tık ötesi var mı? Enayi selaaam yazmış ama sen kıskanıyorsun yazmışlar sayfalardır şaka gibi. Bir insan beğenmediyse de beğenmedim demez saçma sapan bir duvar rengine. Güzel olmuş der geçersin. Bu insanla yüz göz olmaktansa en iyisi bas engeli yolla gitsin kara deliğe. Sinir bozacağıma mesafe koyarım. Bitti. Başka konu olsa ayy uzak dur diyenler burada engellemek ergence yazmış. Hiç de değil Müge Anlı bile engelleyin mutlu olun diyor

Yapabilirseniz aynı dilden konuşacaksınız, yok yapamam derseniz üç maymunu oynayacaksınız ne kadar mesafe o kadar iyi. Bu noktada eşinizin tutumu da önemli. Bence eltinize karşı değil eşinize karşı nasıl davranacağınızı belirleyin ona karşı net olun. Sizi desteklerden görmezden gelmeniz daha kolay olur. Eltiniz belki kıskanç, belki özeniyor, belki şimdiye kadar boşvermişti ama sizden görünce içinden o da özendi bilemeyiz. Bir daha ev değiştirme derse sen de aynı tadilatı bana yaptır öyle değişelim dersin.

İyi niyetli olduguna inanıyorum ama çocuğu olmuyor demek teki amaç ne Allah her insanı farklı bir şey le siniyor çocuk yapmak insanın kadinligina bağlı bir şey değil Allah nasıp ediyor.sanki çocuğunun olmamasi ni vurgulamissin umarim sende aynı durumu yasamazsin

Bilerek yazmamışsınız ama bence de bilinçaltınız ortaya çıkmış. Herkesin söylediği gibi konuyla hiç ilgisi olmadığı halde özellikle belirtmişsiniz. Valla konuşurken biraz ağızdan çıkanı kulak duyacak. Sizin "ya farketmedim bile" dediğiniz bazı kelimeler bazı insanları gün boyu etkileyebiliyor. Neyse eminim bundan sonra daha dikkatli olur herkes umarım.

Yay burcumusunuz

Bence bazi seyleri abartarak yaziyorsunuz. Bilerek yazmadim diyorsunuz ama bilinc altinda kafanizda biryere koymussunuz eltinizi. Tabi burda hersey tek tarafli. Ve bence tepkiler gelince ustune katip abartiyoesunuz. Cocugu Yokx, kurs yok egitim yok bilgi yok. Kendinizi eltinizden yukseklerde gordugunuz asikar. Madem bu kadar rahatsizsiniz muhatap olmazsiniz. Ben has etmedigim insanin yaptiklarindan sahsen ilgilenmem umrum olmaz. Vallahi ben gamsiz biriyim kimin ne dusundugu ne dedigi pek umrum olmaz.

Valla yapı meselesi sanirim. Ortada ciddi bi haksızlık yoksa bu tarz laf dalaslari beni pek etkilemiyor. Ee laf çünkü, ağzı olan her lafı der.

Um
Yay burcumusunuz
Yok hayır terazi burcuyum

Eşimle sorunumuz yok her daim yanımda. Birbirimize tutunduk ve sığındık. Eşimde çoğu şeye tanık oluyor zaten Ve bana da hak veriyor. Kadının huyu böyleymiş sen ne yaparsan yap o anlamaz dedi. Anne babayla konuşmazmış, görümceylede küs. Keşke bana da küsse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…