Kiskançmıyimm

Ahahha bende başak burcuyum sözlerinde okadar haklisinki aynı düşünüyoruz bebiş kocanda gözü var burdan bakinca ben bile anladım iş atsın diye resmen uğraşmış dediğim gibi gorusmemek en iyisi öyleleri yüzsüz olur
Evet amaci karsilik bulmak icin caba sarf etmekti ama ben burnuma pis koku geldiyse iyice titizlikle o kukunun yerini bulana kadar ugrasirim ( başak burcu olarak) tum ozelliklerini tasiyorum .ve temizligimi tum hassasiyetiyle yapmis bulunuyorum .😆😆

Yani her insanin hem cinsinden kiskandigi gibi bnde kiskaniyorum fakat ortada bisey yokken kiskanmiyorum illaki buna bisey sebep oluyor ve soyledigi sey mantiksiz esine caktrmadan baktim demesi. Bi insan kocasina baktigi kadina esine baktim dermi 🤔🤔
ya cidden söyledi diyorum .ya açıkçası ben onunla muhabbet esnasında rahatsız olduğum şeyleri dile getirmiştim. tepkisini ölçmek için ve rahatsız olduğumu söylediğim halde bunu yapıp bide söylemesi kasten yapmış olduğunun belirtisidir.daha ne söylemeliyim anlamıyorum. yapma dediğim şeyi yapıyorsa kasıtlı bir yaklaşımdır

ya cidden söyledi diyorum .ya açıkçası ben onunla muhabbet esnasında rahatsız olduğum şeyleri dile getirmiştim. tepkisini ölçmek için ve rahatsız olduğumu söylediğim halde bunu yapıp bide söylemesi kasten yapmış olduğunun belirtisidir.daha ne söylemeliyim anlamıyorum. yapma dediğim şeyi yapıyorsa kasıtlı bir yaklaşımdır
Ablacım Şubat da açtığın konuymus bu çözemediniz mi hâlâ

Arkadaşlar bir kadın olarak cok tereddut ediyorum bana yardim edin ne yapmam lazim .konu su ki benim komsum var bnden 3 yas kucuk ve evli surekli esiyle olan tatsiz olaylarindan bahsediyor kocasini surekli kotuleyip kesiyor ve benim evliligim gayet iyi ve hic bor sikayetim sorunum yok cok sukur 8 senelik evliyiz esimle . Fakat bir kac kez bu arkadasimdan benim asla kurmayacagim yani bana ters gelen sozler duyuyorum ve aklima yatmayan seyler var .bana dediki ben esine caktirmadan baktim sana yanlis yapcak birine benzemiyor gibi bi cumle soyledi.kendi esine gelince hep kotu huylarindan bahsediyr.benim esimle alakali guzel seyler soylemeye basladi iyibiribak evine bakiyo benimki bana soyle yapiyo boyle soyluyo sana oyle demiyo sozunu dinliyor.keske benimkide oyle olsa falan gibi .fakat bende onun aklinda yanlis bisey yoktur diye dusunuyorum ama kafam karisik .bir araya gelelim oturalim felan diye .esimle esi ayni yerde calisiyor kiz diyor ki benim esim beni senin esinden ariyo diyo bana ama esine soyleme diyo esim bana kizar diyo.bende esim gelince sen arattinmi esini diyorum hayir diyo anlamadm gitti stres altindayim elimde bi ispat yok bu ne anlam ifade ediyor .sadece yanilgimi lutfen akil verirrmisiniz.🤔😶☹☹☹
Komşunuz evliliğini evliliğinizle ,eşini eşinizle kıyaslıyor ki bu zaten baştan sağlıksız bir durum.Bazı insanlar bilinçaltında ,dertlerini açtıkları kişilerin de aynı ya da benzer sorunlar yaşamalarını ister ki karşılıklı ah ah vah vah ortamı oluşsun.Yazdıklarınızdan kıskanç olup olmadığınız sonucuna ulaşılmaz.Ama hayatınızda sizi aşağıya çeken biri.Bu gibi insanları uzaklaştırmak ve ya mesafe koymak kendi iç huzurunuz için şart.Yoksa insanlar tabiiki dertleşir , paylaşır.Yalnız komşunuz sizin hayatınız hiç bir şey katmaz ve uzun vadede sorun olur

Komşunuz evliliğini evliliğinizle ,eşini eşinizle kıyaslıyor ki bu zaten baştan sağlıksız bir durum.Bazı insanlar bilinçaltında ,dertlerini açtıkları kişilerin de aynı ya da benzer sorunlar yaşamalarını ister ki karşılıklı ah ah vah vah ortamı oluşsun.Yazdıklarınızdan kıskanç olup olmadığınız sonucuna ulaşılmaz.Ama hayatınızda sizi aşağıya çeken biri.Bu gibi insanları uzaklaştırmak ve ya mesafe koymak kendi iç huzurunuz için şart.Yoksa insanlar tabiiki dertleşir , paylaşır.Yalnız komşunuz sizin hayatınız hiç bir şey katmaz ve uzun vadede sorun olur
evet motivasyonumu enerjimi ve ruhsal düşüncelerimi çok etkilemişti .ben pozitif düşünürken onun negatif enerjisini iliklerimde hissetmeye başladım ve istemsizce esimle yersiz gerginlikler yaşıyordum. evliliğim neden sebepsiz yere bozulsun dedim eve zaten kısa süren komsulugumu kestim.dis etkenlerden gelen mutsuzluk , istemsizce bizide mutsuz bir hale sokuyor .

Arkadaşlar bir kadın olarak cok tereddut ediyorum bana yardim edin ne yapmam lazim .konu su ki benim komsum var bnden 3 yas kucuk ve evli surekli esiyle olan tatsiz olaylarindan bahsediyor kocasini surekli kotuleyip kesiyor ve benim evliligim gayet iyi ve hic bor sikayetim sorunum yok cok sukur 8 senelik evliyiz esimle . Fakat bir kac kez bu arkadasimdan benim asla kurmayacagim yani bana ters gelen sozler duyuyorum ve aklima yatmayan seyler var .bana dediki ben esine caktirmadan baktim sana yanlis yapcak birine benzemiyor gibi bi cumle soyledi.kendi esine gelince hep kotu huylarindan bahsediyr.benim esimle alakali guzel seyler soylemeye basladi iyibiribak evine bakiyo benimki bana soyle yapiyo boyle soyluyo sana oyle demiyo sozunu dinliyor.keske benimkide oyle olsa falan gibi .fakat bende onun aklinda yanlis bisey yoktur diye dusunuyorum ama kafam karisik .bir araya gelelim oturalim felan diye .esimle esi ayni yerde calisiyor kiz diyor ki benim esim beni senin esinden ariyo diyo bana ama esine soyleme diyo esim bana kizar diyo.bende esim gelince sen arattinmi esini diyorum hayir diyo anlamadm gitti stres altindayim elimde bi ispat yok bu ne anlam ifade ediyor .sadece yanilgimi lutfen akil verirrmisiniz.🤔😶☹☹☹
çok şeytanımsı insan var komşumuş kankaymış aman diyim çok tuhaf kendi kocasını yeriyor alemin nikahlı adamını övüyor tehlikeli birisi mümkünatı var ise uzak durun

çok şeytanımsı insan var komşumuş kankaymış aman diyim çok tuhaf kendi kocasını yeriyor alemin nikahlı adamını övüyor tehlikeli birisi mümkünatı var ise uzak durun
evet şimdiki zamanda maalesef kimse dost değil arkadaş değil etrafımız hain ve çekemeyen insanlarla dolu maalesef disardakini uzak tutsak icimizdekileri uzaklaştırmak çok zor .benim kimseye zararım dokunmuyor her zorluklarında el uzatırken nedense o el bana tokat olarak dönüyor. benim bizzat görümcem bile yuvası yikildi hiç bir konusuyla alakamız yokken kendi kardeşinin de yuvasının yıkılmasını isteyecek kadar kalbi kararmış kötülük kaplamış kalbini kime guvenecegimizi bilemez hale gelmişken sağlam durmaya çalışıyoruz. hane içindeki hiçbir iyi veya kötü hiçbir konuyu anlatmamaya özen gösteriyorum.ona rağmen huzur kaçırmak için elinden geleni yapıyorlar.Rabbim art niyetli kötü insanların düşüncelerinden ve niyetlerinden korusun.amin

Senin çaktırmadan bakmana ihtiyacim mi var benim bu adami ben 8 seneden fazladir zaten taniyorum kocama birinin onay vermesi lazim degil deyip bozsaydin. Eşi senin telinden niye arasin ki? Hayirdir ne alaka onu bi iyice ogrenin bence. Kadin sorunlu evet cok yanasma gozunde ustunde olsun ama eşinin telefonuna bak arayip sorma durumlari vs? Bu zamanda kimseye guven olmuyo aman ha

Senin çaktırmadan bakmana ihtiyacim mi var benim bu adami ben 8 seneden fazladir zaten taniyorum kocama birinin onay vermesi lazim degil deyip bozsaydin. Eşi senin telinden niye arasin ki? Hayirdir ne alaka onu bi iyice ogrenin bence. Kadin sorunlu evet cok yanasma gozunde ustunde olsun ama eşinin telefonuna bak arayip sorma durumlari vs? Bu zamanda kimseye guven olmuyo aman ha
benim eşim zaten kızın esiyle aynı yerde çalışıyordu.konturu olmadığı için benim eşimin tlfnundan aramış konuşmuş.hatta eşim bizzat demiş bak benim eşim kıskanç diye oda abi silelim o zmn arama kaydından sorun çıkmasın yengeyle demiş silmişler arama kaydını.bunlar konuşup kapatmışlar kız beni arayıp napiyon abla ayağına işte abi beni aradı falan dedi lafı değiştirdi bn şok oldum dondu aklım bian.sonra akşam eşim gelince sordum sen aradinmi bunu falan diye yok dedi al bak dedi telefonu verdi bulamadım kayıtlarda.snra kurt düştü ya bikere bnde uyuduğu zaman aldım telefonu dokümanları inceledim aramayı buldum .gecenin yarısı uyandırdım sert çıktım. snra söyledi aradı ama bn sen kızarsın diye sildik dedi. ertesi gün yüzleşmeye çağırdım. tabi kızda eşine başka türlü konuşmuş bnde ne söylediyse aynısını söyledim eşi buna kızdı. hepimizin yüzü burda dedim kesti sesini bidaha görüşmedik ögunden sonra. bozdum zaten hala inkar etmeye çalışıyordu.bnde dedim niye ben eşimle huzursuz olcam fitneyi kim sokmaya çalışıyorsa onun huzuru kaçsın dedim.iyide yaptım bnce

X