Kitap biti

budami

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2020
73
67
34
213451B6-065D-4EE0-86B3-7F1FE16F095B.jpeg

Çözüm bulan var mı?(fotoğraf çok çok büyütülmüş hali böceğin)

İsmi kitap bitiymiş.ama evlerdenolabiliyor.ve çok can sıkıcı takıntısı olmayan evinde göremez

Merhaba biz de 1 aydir kitap biti problemiyle ugrasiyoruz. Yerli yabanci abartisiz binlerce yazi forum makale okudum. Ancak henuz bir cozum
bulamadim. Lutfen bu bocekten kurtulan varsa tecrubelerini bizimle de paylassin. Gercekten cok zor gunler geciriyorum

Merhaba biz de 1 aydir kitap biti problemiyle ugrasiyoruz. Yerli yabanci abartisiz binlerce yazi forum makale okudum. Ancak henuz bir cozum
bulamadim. Lutfen bu bocekten kurtulan varsa tecrubelerini bizimle de paylassin. Gercekten cok zor gunler geciriyorum
İlaçlama falan yaptırdınız mi

Merhaba siz cozebildiniz mi bu problemi
İlaçlama yaptırmadım ama kendim sürekli ilaçlıyorum.öncelikle parke kenarları duvardaki çatlaklar kapı kenarları gibi yerleri silikon ile doldurdum.priz kenarlarını da.halı falan yaymıyorum.3 4 günde bir farklı marka böcek ilacı ile vileda yapıyorum.sıkılacak yerlere de sıkıyorum.Az kaldı bitecek gibi

Bu arada ben 7 aydın uğraşıyorum biraz sabır gerekli bitti deyip ilaçlamayı bırakmıştım.siz devam edin göremeseniz bile.çok çabuk istila ediyorlar

Bu arada ben 7 aydın uğraşıyorum biraz sabır gerekli bitti deyip ilaçlamayı bırakmıştım.siz devam edin göremeseniz bile.çok çabuk istila ediyorlar
Evet gercekten cok sabir gerektiriyor. Ben de ilaclamayi dusunuyorum tekrar ama hangi ilaci kullanacagimi bulamadim:/ Bir de yanlis bir ilac kullanirsam direnc gelistirmelerinden korkuyorum.
Siz en cok hangi ilacin faydasini gordunuz acaba?

Evet gercekten cok sabir gerektiriyor. Ben de ilaclamayi dusunuyorum tekrar ama hangi ilaci kullanacagimi bulamadim:/ Bir de yanlis bir ilac kullanirsam direnc gelistirmelerinden korkuyorum.
bizim suan ciktiklari yerlerde profesyonel ilaclamadan kalan ilaclar hala duruyor aslinda. Cunku baska boceklerin o bolgede oldugunu hala goruyorum. Fakat bu kitap bitlerine etki etmiyor ilaclar

K othrine ,chyrsamed insektisit.safa tarım böcek ilacı arada bir raid ucu inçe uzun olan sprey gibi küçük delikler için.bayer decis birde şu hamam böceği için olan şiringa yemlerden sıkmıştım köşelere falan hatta onun üzerine gelen yapışmış kalmış tam bitti diyorum bakıyorum bi yerde yavrusu.bu ara incelemeyi bıraktım tekrar ilaçlamaya devam hemen bitmiyor moralinizi bozmayın.en azından insan kanınemmiyormjş

Denenecek herseyi denemissiniz :) aslinda bu bahsettiginiz hamambocegi icin olan jelin uzerine gelince yapisip oluyorlarsa, ben bu jeli butun duvarimla yatay bir sekilde sursem nasil olur supurgeliklerden cikanlarin yapisip orada olmesi icin? Daha sonra duvardan temizlenebilir bir sey mi? Bir de safa tarimin hangi ilacini kullanmistiniz?

Denenecek herseyi denemissiniz :) aslinda bu bahsettiginiz hamambocegi icin olan jelin uzerine gelince yapisip oluyorlarsa, ben bu jeli butun duvarimla yatay bir sekilde sursem nasil olur supurgeliklerden cikanlarin yapisip orada olmesi icin? Daha sonra duvardan temizlenebilir bir sey mi? Bir de safa tarimin hangi ilacini kullanmistiniz?
Safa tarım Bermuda yazıyor.silinebilir jel dediğin minik mercimek gibi sıkmıştım ben

X