Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saçlılar

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Yok hatta benim sacimda hic sertlik yapış yapışlık falan oluşmuyo memnunum dediğim gibi ama herkesin saç yapısı farklıdır sen denedikce çoğu ürünü memnun kaldığın ürünleri belirleyebilirsin
Gittim ve Wax satın aldım ama çok yapış yapış yaptı siz hangi markayı kullanıyorsunuz

Gittim ve Wax satın aldım ama çok yapış yapış yaptı siz hangi markayı kullanıyorsunuz
Ben fonex wax kullanıyorum ve banyodan çıktıktan sonra saçlarım ıslakken sürüyorum vigom olmadığı icin de elimle vigo gibi saçlarimi tutup kurutma makinesinde kurutuyorum (çok az tutuyorum kurutma makinesini) ertesi gün kuruduktan sonra yapış yapış olmuyo ama bilemedim sizin neden öyle oldu acaba

Bu arada o wax in da çeşitleri var extra parlaklık yazanı kullanıyorum extra doğallıktan memnun kalmadım onun yapısı çok sert geldi ve rengi beyaz olduğu için saçımda beyaz beyaz kalıntılar bıraktı ama extra parlak olan turuncu onda bi sorun olmadı
Bide çok sürmemek gerek bu waxları katı yapıyo saçı kararında sürünce hoş duruyo

Bu arada o wax in da çeşitleri var extra parlaklık yazanı kullanıyorum extra doğallıktan memnun kalmadım onun yapısı çok sert geldi ve rengi beyaz olduğu için saçımda beyaz beyaz kalıntılar bıraktı ama extra parlak olan turuncu onda bi sorun olmadı
Bide çok sürmemek gerek bu waxları katı yapıyo saçı kararında sürünce hoş duruyo
Hah evet aslında anlatmak istediğim buydu yapış yapış değil sert oldu ben o sertliği sevmiyorum o yüzden taftin köpüğünü aldım memnun kaldım

brezilya fönü yaptırdım.çilelerim son buldu.bu ne rahat bişeymiş kızlar
Bende yaptırmayı düşünüyorum ama endişelerim var mesela saçı çok yıpratir mı veya etkisi geçtikten sonra saçın yapısını bozmasın

Bende yaptırmayı düşünüyorum ama endişelerim var mesela saçı çok yıpratir mı veya etkisi geçtikten sonra saçın yapısını bozmasın
saçın yapısını bozmadığı gibi saça bakım yapıyor.keratin yüklemesi aslında.keratin saçın yapısında var.

kullandım ama bilmiyorum ki niye böyle oldu.arkadaşımınki hala dümdüz duruyor 5 aydır.benim saçım çok cansız ince telli belki ondan olabilir

X