Kız kardeşimin kv adayı

Vay gidinin emeklerine yaaa, keşke tarlayı falan satmasaymis, aç kurtu evlendirdikten sonra satıp gonlunce yeseymis kadincagiz.

günümüzde çevremde bu tarz davrananlar artmaya başladı

emekli olmuyorlar

yaza oğlan evlenecek sonra emekli olacağım dedi bir tanıdık

emekli olursam ikramiye olur vermesen ayıp kaçar

şimdi de elde olanla destek oluruz ama emekli ikramiyesi ile şunu yapma fikrimiz var onu bozmak istemedim dedi

haklı mı bence haklı

Evet cnm çooook ihtiyaç sorma o yaştan sonra 😅😅kıskançlığından ve oğluna yardım etmemek için yaptırmıştı😅😅iyi olan kaynanaları tenzih ediyorum bu arada .

diş ihtiyacı zaten ileri yaşlarda olmaz mı

yani kadına birileri kaynana olacaksın, ele karışacaksın, fotoda vs böyle dişsiz dişsiz olmaz demiştir

oğluna destek olmamak için diş yaptırdı iddianız da ilginç

bu arada evet kv lerin destek olma zorunluluğu yok

hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz ama nedense hep İsveç te mi yaşıyorsunuz yorumunu alıyoruz

yani kadına birileri kaynana olacaksın, ele karışacaksın, fotoda vs böyle dişsiz dişsiz olmaz demiştir

hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz ama nedense hep İsveç te mi yaşıyorsunuz yorumunu alıyoruz
Kesin karşı taraftan olan beklentiler kendilerine gelince tabak çanakla geçiştirilmiştir.

Kız kardeşim bir yıldır birisiyle konuşuyor
Oğlanın maddi durumu iyi değildi
Çalıştı aileside verdi baya bir para biriktirdi olayı ciddiyete bindirmek için
Kız kardeşim de çalıştı belli miktar para biriktirdi evlenirken harcamak için
Oğlanın annesinin yaşı 60 evinde 2 koltuk takımı var
Bir tanesi yeni diğeri eski
Oğlan işte para birikti artık istemeye gidelim demiş
Annesi de ben koltuk takımı alcam evin perdelerini mobilyalarını değiştircem düğünden önce para ver diye söylemiş
Oğluda 1 tane koltuk takımı var yeter 2. Ye ne gerek var evlencem ben sen eşya almak istiyorsun falan demiş annesi de salon takımım var oturma odasını takımı da alcam demiş tartışmışlar biraz
ben evlerini gördüm fotoğrafta gösterdi kardeşim gerçekten kadının yaşına göre mobilyaları çok eski değil kırık dökük yok
Evlenme şeyinden önce böyle yapması kızzkardeşimin ve benim garibime gitti açıkçası hatta kendi oğlununda biz mi yanlış düşünüyoruz sonuçta oğlunu düşünmesi lazım evlenmek için uğraşıyor
Ailesinin verdiği parayı geri versin, çalışıp kendileri biriktirsinler. Düğün sonrası da yüzgöz olmasınlar. Belki ki kadın evlenmelerini istemiyor.

Amannn bayat konu geç kalmışsınız yorum yapmakta :))keşke isveçte yaşasak sahiden belki daha güzel olur herşey ,bugun keyfimi bozmanıza izin vermicem değerli kk üyesi arkadaş, kendimi anlatmak ta istemiyorum sıkıldım bu konulardan 🌸🌸🌸size güzel bir gün diliyorum

Kesin karşı taraftan olan beklentiler kendilerine gelince tabak çanakla geçiştirilmiştir.
Hahahayyyt ,size kobra murattan güzel bir şarkı armağan ediyorum 😅😅göbeğimi attım ,düşmanları çatlattım ,herkese maydonoz herkese coca cola 😅😅😅 aman hep aynı yorumlar ,hep açık aramalar ,hep kötülemeler hep bir negatiflik sıkılmadınızmı yahu sahiden

Hahahayyyt ,size kobra murattan güzel bir şarkı armağan ediyorum 😅😅göbeğimi attım ,düşmanları çatlattım ,herkese maydonoz herkese coca cola 😅😅😅 aman hep aynı yorumlar ,hep açık aramalar ,hep kötülemeler hep bir negatiflik sıkılmadınızmı yahu sahiden
Üzgünüm müzik zevkimiz uyuşmuyor armağanınızı kabul edemeyeceğim :cry:

Kız kardeşim bir yıldır birisiyle konuşuyor
Oğlanın maddi durumu iyi değildi
Çalıştı aileside verdi baya bir para biriktirdi olayı ciddiyete bindirmek için
Kız kardeşim de çalıştı belli miktar para biriktirdi evlenirken harcamak için
Oğlanın annesinin yaşı 60 evinde 2 koltuk takımı var
Bir tanesi yeni diğeri eski
Oğlan işte para birikti artık istemeye gidelim demiş
Annesi de ben koltuk takımı alcam evin perdelerini mobilyalarını değiştircem düğünden önce para ver diye söylemiş
Oğluda 1 tane koltuk takımı var yeter 2. Ye ne gerek var evlencem ben sen eşya almak istiyorsun falan demiş annesi de salon takımım var oturma odasını takımı da alcam demiş tartışmışlar biraz
ben evlerini gördüm fotoğrafta gösterdi kardeşim gerçekten kadının yaşına göre mobilyaları çok eski değil kırık dökük yok
Evlenme şeyinden önce böyle yapması kızzkardeşimin ve benim garibime gitti açıkçası hatta kendi oğlununda biz mi yanlış düşünüyoruz sonuçta oğlunu düşünmesi lazım evlenmek için uğraşıyor
Merhaba kardesinizin kayinvalidesi bencede dusuncesiz. Düğünde zaten birsürü borç oluyor düğün öncesi de ev dizmek baya dusuncesizlik bencede belkide çok zor durumda kalacaklar düğünde önünü görmeden harcama yapmak da ne bileyim yani. Bi oğlum olsa varımı yoğumu oğluma verirdim ben olsaydım.Oğlu kızıp kız kardesinize anlatmış olabilir belki ama anlatması da hoş bir durum degil bence kız ksrdesinizle tartistigi zaman da annesine anlatacak ozaman.
Kendileri konusup halletmeli her ne olursa olsun dışarıya sıçratmadan.

X