Kızılcık Şerbeti

Fragmanı şimdi izledim.

Oğlan tarafı balayına gitti diyor ama 2.fragmanda bence gerçek ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Apo Aleve sevdiğini söylüyor Alev de bence karşılık verecek gibi duruyor.
Alevde evet karşılık vercek gibi apoya nasıl bakıyor aklım almıyorr tabi parasına

2.fragmanda çıktı nursema nasıl bir aileye düşmüş fragmanın sonunda nursemaya konuşmayacaksin diye baskı yapıyordu kaynanası.

Doğa gerçekleri ortaya çıkaracak bence ama tahmin en az 2 bölüm sürer diye bekliyorum.

Pembe yeni dunurleri için yalancı değiller dedi ama kendisi yalan makinesi olmuş rüya yalanıni çabuk unutmuş 🤣

Off sinir bastı Apo'nun itiraf sahnesinde.. Gül gibi Can'a yol verdi yaa. Gerçi Pembe'ye ders olacak bu ama Alev mert kızdı bu olmasa iyiydi.

Diziye haftasonu bakacağım ama fragmana baktım nursema o eve gitmiş umarım polislerle gitmiştir geri dönme amaçlı değildir.

Diziye haftasonu bakacağım ama fragmana baktım nursema o eve gitmiş umarım polislerle gitmiştir geri dönme amaçlı değildir.
Maalesef değil bence herkesten hesap sormak istiyorum diye gidiyor. Yüzleşmeye kalkıp kimbilir başına yine gelecek.

Yalnız dizinin reytingleri artmış bayağı totalde 2.sirada,diğer ab ve ABC kategorisinde 1.sirada dizi.

Böyle giderse yalı çapkınıni geçer.

Son zamanlarda reytinglerin artmasını ben nursemanin performansina bağlıyorum

Diziyi dün izledim.

Dün ki bolum de kıvılcım ilk bolumlerde ki gibiydi Ömer'in namaz kılması,oruç tutmasını beklemiyordu heral de aslında Ömer dışarıdan bakınca pek ailesi gibi görünmüyordu yada kadın şu yüzden de şaşırmış olabilir evlenmeden birliktelik yaşıyor ama hem namaz kılıp hem oruç tutuyor diye .

Pembe de doğaya karşı daha anlayışlı olabilir giydiği gecelige karisma kızı illa bizimle namaz kıl demeler icinden gelmesi gerek böyle şeylerin.

İleriki bölümlerde ben nursema acilir doğada kapanır diye düşünüyorum içimden öyle geçiyor.

Nursema nasıl bir intikam alacak bakalım merak ediyorum.

Alev babası yaşında ki adamda ne buldu anlamıyorum aşık mı oldu yoksa para ve güç mü

Yalnız doğanın ailesi evlilik için doğanın evlenmesini bekliyormuş 😁🤣

Doğa fatih,annesi ve amcası şimdide alev ve kayınpederi yakında çimen ve Metehan da olur hepsi Ünal olurlar 🤣

Alevin annesine dediği sen de Mustafa'ya kaçarsın dedi bir o kaldı 🤣

Fragmanda sönmez Abdullah karşı karşıydi alev olayı için değildir bence babası lokanta için Mustafa'ya izin vermekten vazgeçti heralde yada iş yükünü agirlastirdi.

Yakında Kayhan ve Leman da evlenir kayhanin sonu lemanin elinden olurmuş 🤣

Diziyi dün izledim.

Dün ki bolum de kıvılcım ilk bolumlerde ki gibiydi Ömer'in namaz kılması,oruç tutmasını beklemiyordu heral de aslında Ömer dışarıdan bakınca pek ailesi gibi görünmüyordu yada kadın şu yüzden de şaşırmış olabilir evlenmeden birliktelik yaşıyor ama hem namaz kılıp hem oruç tutuyor diye .
Yani Türk erkeği ilginç bir zihniyette zaten. Karısının ütülediği gömlekle gider zina yapar. Ama boy abdesti almadan dolaşmaz.
Bence Kıvılcım’da fazla abartıyor Ömer konusunu. Adam Cuma’ya gidebilir. İçki içmeyebilir. Onun tercihi. Nasıl ki o kadına karışmıyor, kadınında onu yargılama hakkı yok. Bizim evde de ben oruç tutarım, 5 vakit namaz kılarım, Hacca gittim. Ama açığım. Çünkü kapalılığı beceremeyeceğimi biliyorum. Eşim caminin yolunu bilmez. Alkol alır. İkimizde birbirimize karışmayız. Eşim benle iftar sofrasına oturur. Ramazan’da içmez. Önemli olan saygı duymak.

Yani Türk erkeği ilginç bir zihniyette zaten. Karısının ütülediği gömlekle gider zina yapar. Ama boy abdesti almadan dolaşmaz.
Bence Kıvılcım’da fazla abartıyor Ömer konusunu. Adam Cuma’ya gidebilir. İçki içmeyebilir. Onun tercihi. Nasıl ki o kadına karışmıyor, kadınında onu yargılama hakkı yok. Bizim evde de ben oruç tutarım, 5 vakit namaz kılarım, Hacca gittim. Ama açığım. Çünkü kapalılığı beceremeyeceğimi biliyorum. Eşim caminin yolunu bilmez. Alkol alır. İkimizde birbirimize karışmayız. Eşim benle iftar sofrasına oturur. Ramazan’da içmez. Önemli olan saygı duymak.
Zaten öyle olması gerek herkes birbirine saygı duysa sorun kalmaz.

Dizi de de her iki annede bu konuda baskıci taraf bana göre.

Kıvılcım ama bir tık daha abartıyor dua adı geçince bile kadına bir gerilme geliyor dua için kızı başına örttü taktı diye hemen tepki gösterdi.

İleriki bölümlerde bence doğa kapanmayı seçecek o zaman kıvılcım daha beter bir tepki verecektir.

Kızlar müthiş bir bölüm geliyor 😍 Nursema bu adam beni pencereden aşağı attı diye itiraf ediyor herkesin içinde. Fatih’te o aşağılık damata saldırıyor. Cuma gelse hemen 💃🏻

Kızlar müthiş bir bölüm geliyor 😍 Nursema bu adam beni pencereden aşağı attı diye itiraf ediyor herkesin içinde. Fatih’te o aşağılık damata saldırıyor. Cuma gelse hemen 💃🏻

İzledim şimdi anası olacak kadın nasılsa ağlama moduna girdi hemen hayır İtalya ya pasaportsuz mu gidiliyor bu kız hangi ara pasportunu aldı da gitti.

Atılan mesajdan kendiside şüpheleniyor nursema böyle bir mesaj atmaz diye üstüne de düşmüyor .

Nursema bundan böyle alevle birlikte iş hayatına atılır yada abisinin yanında çalışır lokantada o eve döneceğini zannetmiyorum

Şimdi tekrardan izledim pembede saniye ye mi saldiriyor 🤣 dünürüm dünürüm diye diye konusuyordu

X