Doğuma Hazırlık kızıma isim bulamıyorum:( önerilerinizi bekliyorum kızlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
irem azra olabilir yada elif azra

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar merhaba 24 haziranda kızım dünyaya geldi sancım basladı hafiften adet ağrısı gibi hemen gittik epidural sezeryan olcaktım ameliyat masasında son anda vazgeçtim doktorumda yapmayalım dedi heyecan yaptım korkuyla ağlayarak gittim sedyeyi görür görmez basladım korkmaya ağlamaya bayıltarak oldu sırt ve omuz ağrıları çok çektim halada çekiyorum gaz sancısı çok oldu çok şükür omuzlarım geçti neyse gelelim isim konusuna cuma günü kondu kızımın adı kimliği alında hala ben kararsızdım ne koyacağımı bilmiyodum pazartesine kadar duralım çıkartmak için kimliği dedim eşime olmaz dedi ve eşimin ısrarıyla MERYEM AZRA oldu kızımı adı meryem zaten olcaktı rüyamda gördüğüm için ikinci isimde kararsızdım hala aklımda isim mevzusu omu olsaydı bumu diye ama artık çok geç boşu boşuna kendimi üzüyorum:KK43:(

İki isim koyacaksan ki benim kızımın da oğlumun da iki ismi var. Kızımın ismi sahra demiştim ilk yorumumda. Aslında sahra nur. Biz sahra diyoruz. Bazen de iki ismiyle birden hitap ediyoruz:) Mecbur kaldığımdan ya da kararsızlıktan değil seve isteye koydum. İlerde onların da isimlerini seveceklerini umuyorum. Bence iki ismin de anlamı birbirlerine uymalı. Çatışmamalı. Mesela meryemin yanına nur ismini koyabilirsin. Meryem sude de güzel senin söylediklerinden. Hem ben şuna katılmıyorum; iki isim olsun biri kur'an'dan olsun ama kimliğe yazdırmayalım. Yok öyle bir şey. İki isim koyacaksan aslanlar gibi koy arkadaşım. İsimleri ile de yaşasın kızın. İstediğin ismi ile de hitap edersin o da ilerde hangisini isterse onu kullanır. Hayırlı doğumlar dilerim.

meryem azra oldu kızımın adı cnm kimliğede yazdırdık çok sağolun hepiniz:KK16::KK16::KK16:

kızlar merhaba 24 haziranda kızım dünyaya geldi sancım basladı hafiften adet ağrısı gibi hemen gittik epidural sezeryan olcaktım ameliyat masasında son anda vazgeçtim doktorumda yapmayalım dedi heyecan yaptım korkuyla ağlayarak gittim sedyeyi görür görmez basladım korkmaya ağlamaya bayıltarak oldu sırt ve omuz ağrıları çok çektim halada çekiyorum gaz sancısı çok oldu çok şükür omuzlarım geçti neyse gelelim isim konusuna cuma günü kondu kızımın adı kimliği alında hala ben kararsızdım ne koyacağımı bilmiyodum pazartesine kadar duralım çıkartmak için kimliği dedim eşime olmaz dedi ve eşimin ısrarıyla MERYEM AZRA oldu kızımı adı meryem zaten olcaktı rüyamda gördüğüm için ikinci isimde kararsızdım hala aklımda isim mevzusu omu olsaydı bumu diye ama artık çok geç boşu boşuna kendimi üzüyorum:KK43:(

gözün aydın canım analı babalı büyüt inş....ismi de güzel olmuş...ablamın ismi(meryem)

Hoş gelmiş minik prenses.
Meryem Azra , ismiyle yaşasın.
Allah bağışlasın. :KK34:

güneş
azra
nisan
dora
mira
miray ...........bnm sevdiklerim

Tesekkurlr cnm cok guzel isimler mira isminide bi ara dusunmustum ama onun yerine cok anlamli olan hira ismini cok dusundum hatta azrami olsun hirami olsun yoksa nehirmi olsun diye cok kararsiz kaldim bu uc isimden azrayi esim secti en cok onu begendi cunku

X