Çocuk Hastalıkları Kızımın neyi var? Yaşayan bilen var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çoçuk nöroloji uzmanına götürdünüz mü ?

Bu işin yeri aciller degil zaten iyi bir noroloji uzmanindan randevu alinir gidilir.Bunu acildede anlasaniz doktorun muaynehanesinde de anlasaniz ayni.Acilde bu teshisi koysalarda yinede bir doktorun takibine girmeniz gerekirdi ilaclari deneyecekler doz ayarlayacaklar.Bu teshisi iki ay oncede koysalar sonuc degismeyecekti

Merhaba benim kızım 9 aylık epilepsi tanısı konuldu. Bizde uzun dalmalar baş ve gövdeyi zaman zaman tutamama vücutta kasılma tabiri caiz felçli gibi yaklaşık 8-10 saniye. Bunlar uzun süren belirtiler de daha sonra bogaz enfeksiyonu geçirdi ve hastaligi kaldıramadı birden nöbet geçirdi titreme gözler boşlukta ve bilinç kaybı da var doktor. Eg mr herşeyi çekildi ve normal
Çıktı bir daha gecirirse video cekin demisti doktor ve 1 gün sonra yine aynı şey oldu biz hemen video çektik doktora gösterdik ve doktor direk epilepsi dedi ve ilaca başlattı 2 ay oldu luminatten kullanıyoruz su an ilk bir skntı yok gibi 2 sene en az kullanılacak dedi Allah bütün evlatlarımıza şifa versin

Durumun tespit edilebilmesine sevindim. Başından beri zaten acillerin bu konuda birşey yapamayacağını söylemiştimm ama bazı bilmişler yüzünden içiniz rahat etmediği için acile gidip bir dünya sıkıntı çekmişsiniz. Zerre fikri olmayanların, fikri olan insanları ekarte edip akıl vermesine sinir oluyorum. bahsetmiştim eşimin de aynı rahatsizlikla ilgili tedavi olduğunu. benim burda 11 yıllık gormuslugum var. Acillerde bunun için birşey yapılmaz. ( Büyük nöbetler haricinde.) Sonuçta iyiki tespit edildi ve erken sayılabilecek zamanda tedaviniz düzenlenmiş Allah şifa versin geçmiş olsun

Merhaba benim oğlumda 1 aylıkken oldu bizde el ayak taş gibi oldu ve bir gözünde seyrilme oluyordu 10 Saniye gaz sandım bı kaç ay ama değil video çekmeye başladık eeg emar kan testleri hepsine girdik eeg temiz çıkıyordu ama gene devam ediyordu nöbetler uyuyamiyir mutsuz. İlaçlar bir çoğu fayda etmedi 2 haftadan snra tekrar geçirmeye başladı şimdi tegretol counverex delta p 5 kullanıyoruz sabah akşam sukir etki suannlik bişey yok keşke bıraksak ama fiziksel olarak çok yorgun ilaçlardan sonra 14 aylık oldu hala yürüyemez emekliyemez zor bı süreç Allah yardımcmiz olsun

Merhaba kızınızı goturdunuz mu ne sonuç çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…