kizlaaarr hadi yeni yil cekilisine!!!!!

selam kizlarr :KK24:

dün yazmistim ama aceleyle ciktim meger yazdigimi göndermemisim:KK48:

benimde henüz hediyelerim ulasmadi katilcigim bi aksaklik oldu galiba merak etme :KK48: ciciii sensinn biliommm yaaa sensinn dimii:-)

ulasir ulasmaz haberdar edicem sizi insallah yarin sabahtan geliverir:KK37:

buarada bnmde kurbanimin hediyelerinin gelmis olmasi gerekiyordu pazartesi gunu hatta gecen hafta cuma yolladim ama ses yok kurbancigimdan insallah begenmistir :KK37:

HİÇTE BİLE BEN DEGİLİM :KK12::KK12::KK12::KK12:

Bu sene biraz aksaklık oldu sanki yılbaşından önce herkese ulasirdi normalde.

EWET YA ÇOK SİNİR BOZUCU 2 GÜN TUTULAR ŞB DE VE YILBASINDA TESLİM ETMEDİLER SÖYLİYCEK BİŞEY BULAMIYORUM

mutlukbenihicbirakma gule gule kullan
cicim kesene bereket

Benimde hediyelerim geldi dun esim getirdi aksam cok tesekkurler arkadasim kesene bereket emegine saglik dogmamis kizimi bile dusunmus lakin kim oldugu yazmiyordu nissancim bir el atarain artik soylersin kim oldugunu

kızlaarr hala hedıyelerı gemeyen var ve remlerı yuklemeyen de var bunlar gerceklesene kadar bu konu kapanmayacak
beklıyoruuuumm

ciciii benim katilin :) unutmusum telastan benm katilim göndermiş hediyelerimi fakat aksilikler yuzunden ulasaadı elime memleketteydim evde yangın cıkmıs rabbim yardımcımız oldu katilim msj attı ama kim oldugunu bilmyorum cok tsk ediyorum elime daha ulasamadı fakat katilim yılbasından önce gondermiş saolsunnnn

Esmerairinebcanimncok tesekkurler hediyeler icin ben yukleyemedigim icinnsbls yukledi kusurabakma

Tekrar twkrar tesekkurler kesene berwket

kızlaarr hala hedıyelerı gemeyen var ve remlerı yuklemeyen de var bunlar gerceklesene kadar bu konu kapanmayacak
beklıyoruuuumm

Benim kurbanım yüklemedi. Bu saatten sonra da yüklemez sanırım. Biraz kırıldım , özenerek almıştım her şeyi. Neyse sağlık olsun.. :63:

evet kizlar herkese tesekkurler iyisi ile, kotusu ile, hayal kirikligimizla, sevinclerimizle, suprizlerimizle bir cekilisin daha sonuna geldik aslinda bu seneki cekilis tam hayal ettigim gibi olmadi ama katilan herkese tesekkur ederim...

X