Kızlaar güzel bir fikir buldum bakalım işe yarar mı

papattyaa00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
40
9
23
Şimdi ben yumurtayı çok seviyorum ama sizi bilemicem tabi yumurtasızzz asla diyenlerdenşm bu yüzden de yumurtayla bi diyet düşündüm 1 hafta deneyeceğim bu diyeti şöyle düşünüyorum
Sabah öğle akşam 1 yumurta ve salatalık
Ayriyetten yaptığım bir detoks suyu var aşırı tok tutuyor günde 1 lt yapıyorum yetiyor bana yanında da 3 lt su içiyorum bu detoksu isteyen olursa yazarım anlatırım bakalım 1 hafta sonunda sonuc ne olcak suan 63 kiloyum boyum 1.67 İsterseniz bana arkadas olun beraber yapalım ❤️ 10 kg vermek istiyorum bakalım bu hafta kaç gidecekkk

Selam canım topiğin ve diyetin hayırlı olsun ☺️
Detoksunu merak ettim paylaşabilir misin? Bi de yumurta ve salatalık dışında bişey yemeyecek misin?

Selam canım topiğin ve diyetin hayırlı olsun ☺
Detoksunu merak ettim paylaşabilir misin? Bi de yumurta ve salatalık dışında bişey yemeyecek misin?

Canım detoks youtube da mum gibi eriten elma detoksu diye video var yapılış ben sana anlatıyım
1lt su
1 yeşil elma
1 kabuk tarçın
6-7 karanfil
Elma kabuklarını kalın bir şekilde soyuyorsun daha sonrasında soyduğun elmaya karanfilleri batırıyorsun suyun icine hepsini atıyorsun ben bir dilim de limon ekliyorum 30 dk kaynatıyorsun geceden yapıyorum gün boyu iciyorum yemeklerden önce zaten 4 bardak falan cıkıyo 1 lt den sen gün icinde iceceğin kadar yap tadı da kötü değil eğer tarçın sevmiyosan limonu biraz daha koy o kokuyu bastırıyor ❤️

Canım detoks youtube da mum gibi eriten elma detoksu diye video var yapılış ben sana anlatıyım
1lt su
1 yeşil elma
1 kabuk tarçın
6-7 karanfil
Elma kabuklarını kalın bir şekilde soyuyorsun daha sonrasında soyduğun elmaya karanfilleri batırıyorsun suyun icine hepsini atıyorsun ben bir dilim de limon ekliyorum 30 dk kaynatıyorsun geceden yapıyorum gün boyu iciyorum yemeklerden önce zaten 4 bardak falan cıkıyo 1 lt den sen gün icinde iceceğin kadar yap tadı da kötü değil eğer tarçın sevmiyosan limonu biraz daha koy o kokuyu bastırıyor ❤
Günaydın canım. Güzel ve basit bi tarifmiş bunu deneyeceğim.
Teşekkür ederim🥰

Merhaba 😊bende bu detoks suyunu yapıyorum gerçekten çok tok tutuyor ve çok sık wc ye cikariyor.Yaptığım başka bi şeyden bahsedeyim.Lahana suyu acayip idrara çıkarıyor ki buda yağ yakıcı oluyor.Tavsiye ederim.Kolay gelsin size 😊

Bende yumurta diyetini ramazan da denemeyi düşünüyorum.Sahurda iki yumurta haslayip yanında lor peynir yeşillik falan tüketmeyi düşünüyorum .

X