kizlar aman dikkat

ozturyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2007
439
3
43
kizlar aman dikkat edin, mart annelerinden bi kaci subatta dogum yapmis hemde daha 36 hafatalikken. ve dediklerine gore bi gece once ya cok buyuk temizlik yapmislar yada bi sekilde kendilerini cok yormuslar. bugun doktorumda dedi 35 den itibaren temizlik yapma, egilip kalkma, devamli dinlenme pozisyonunda dur diye....

aman dikkat edin bebeklerimiz en azindan 37-38. haftayi gecirip oyle dogsunlar.

dualarim sizlerle....

evet çook dikkat etmek gerekiyor. inşallah hiçbirimiz erken dogum yapmayız. zaten çook yürüyünce ve yorulunca ben kendimi iyi hissetmiyorum kasıklarım falan agrıyor. kasılmalar oluyor onun için kendimize dikkat edelim nisan annelerii :içelim:

en çok korktuğum olay erken doğum inşallah vaktinde doğar bebişlerimiz...

off kızlar yaa işte bundan bende çok korkuyorum hamileliğin başında düşük tehlikesi yaşadığım için erken doğum riskim zaten var doktorum öyle söylüyo gerçi şimdilik herşey yolunda ama yinede çok tedirginim sanırım bebekler 37 hafta dolunca küvezsiz yaşayabiliyor ben henüz 32+5 teyim

evet insallah 36 ya vardik mi kuvezden kurtulcaz allah bize o haftalari gostersin insallah

Allah korusun ya cümlemizi.Şu küçücük şehirde il dışına sevk ederler uğraş dur.

Dun bir arkadasimla konustum daha 27 haftalik ve 2 cm acikligi varmis.Cok korkuyo erken dogurucam diye birde calismak zorunda nasil yapicak bilmiyorum.Bende 32 haftalik hamileyim 1 cm bile aciklik yok.Umarim bu ay olur yoksa zor dogurucam bu gidisle.

Birde valla annemler nisanin ilk haftasi gelicekler diye bende martin son haftasi temizlik yapicaktim.Yani 36 haftalikken yapicaktim temizligi simdi bunu duyunca korktum ya.Erkende yapsam o zamana kadar tekrar kirlenicek bir anlami kalmiyo.Ben en iyisi kadin tutayim yaa boyle olmicak hersey cok sikisicak yoksa.

Uyarin icin sagol canim benim dikkate alicam soz kuzum zamaninda gelsin yeteR..

canım benimde 32 ye girdiğim gün kontrolum vardı benimde açılma olmamış henüz ama doktorum bunun ii bişiy olduğunu sööledi

ayyy hepinizi bebişleri sağlıklı bi şekilde kucağınızda olur inşallah yaaa :-) ben de bi gün bebişime dikkat edicem mi böyleee :-) Allahım isteyen kimseyi muhtaç etme o duygudan YaRabbiiimm....

arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır kk ya giremiyorum.
benim birinci çocuğum erken olmuştu.küçük olduğu için gerçekten bakımı çok zor.bugün dr gittim herşeyin normal olduğunu ve erken doğum gözükmediğini söyledi.daha öncede erken doğum teşhisi koyarsak müdahale edebiliyoruz demişti.inşallah herkesin vaktinde olur çocuğu

allahtan annemler aynı şehirde doğuma yakın gelip temizliğimi yapacaklar.benim doktorumda haftasonu daha açılma yok dedi.ama merak etme açıklık yok dediklerimiz akşama doğum için geldiler dedi.daha vaktimiz var allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder inşallah

Kızlar ben bugün 33+0 ım.daha önce doktorum açılma var mı diye kontrol etmedi.yarın da kontrole gidicem.sizin yazılarınızı okuyunca merak ettim.acaba kontrol eder mi diye??

X