Kızlar Ameliyata Gidiyorum

Sen nasıl oldun kendi işlerını gorebılıyomusun tahatladım mı dr kac cc koymuş öğrendın mı

Eksik yazmışım pardon ılk halıyle 3 aylık hallerı arasında daglar kadar fark vardı bence kafanı takma sen daha cok yeni

Biraz daha iyiyim yatmaktan her yanim agridi gece uyuyamadim.o yuzden hic yatmiyorum bugun.ccleri sormadim.

İns.yarin kontrole gidicem bu sutyenden cok sıkıldım kemiklerim agriyo artik.ne zaman cikarcaz bunu acaba

Sagol canim tatile geldim denize girmeyi sormadim mikrop kapar mi yaralarim acaba.Cok sukur agrim sizim yok ;-)

Ay çok sevındım ben sımdıden heyecenlıyım ıkı dogum ve emzırme var bende bana kasustu dedı fakat ben endışelerımı soyleyınce kasaltı da olur sıze son ölçğmlerde netleştırırız dedı agrınız oyle dayanılmayacak gıbı degıl oyle mı benım yanımda eşim kalıcak refakatcı
Canim sen dogum yapmissin bende yaptim onun yaninda sinek isirigi kalir bu ameliyat korkma :KK66: hatta apandisit bile bu ameliyatin on kati zor ve kaldi ki benim silikon ameliyatim diklestrmeyle oldu. Icin rahat olsun

Canim sen dogum yapmissin bende yaptim onun yaninda sinek isirigi kalir bu ameliyat korkma :KK66: hatta apandisit bile bu ameliyatin on kati zor ve kaldi ki benim silikon ameliyatim diklestrmeyle oldu. Icin rahat olsun
Baktım cnm fotograflarına sende bayagı meme var yani amelıyattan öncede :)))ondan çok güzel olmuş benımkı dumduz bende top gıbı durmaz inşallah

Baktım cnm fotograflarına sende bayagı meme var yani amelıyattan öncede :)))ondan çok güzel olmuş benımkı dumduz bende top gıbı durmaz inşallah
Canim memwnin cok olmasi demek guzel olacagini garanti etmezki aksine daha zordur ameliyati mesela bana diklestrme yapildi iki yontemle :) senin de fayet guzel olacaktir mwrak etme

X