Kızlar Ameliyata Gidiyorum

Kizlar görüsmeyeli nasilsiniz? Benim doktoruma (İlsun AKA) ameliyat olacak biri vardi oldu mu?Nasil gecti merak ediyorum

Vay be iki yil dolmus.Kizlar size bir sorum olacak hamileyim ben.Bende hala biraz hissizlik var.Sut gelip gelmeme konusunda endiselerim var bilmiyorum boyle bi durum olabilir mi?

Vay be iki yil dolmus.Kizlar size bir sorum olacak hamileyim ben.Bende hala biraz hissizlik var.Sut gelip gelmeme konusunda endiselerim var bilmiyorum boyle bi durum olabilir mi?

olmaz cnm merak etme içini ferah tut, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
bende çarşamba silikon taktıracağım

Hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin :)
Ben de 2 hafta sonra kas altı yuvarlak protez taktırıcam.375 aklımdan geçen ama doktorum 400 olsun dedi.Uygun bir fotoğrafınız varsa mesajla atabilirmisiniz boyutu hakkında fikir sahibi olmak istiyorum.Bu arada boyum 1.70 kilom 64

Merhabalar yıllar önce bu konuyla giris yaptım siteye.sonra hayat mesgalesi gelmedim bir daha.su an ameliyatımın üstünden 8 yıl geçmiş bulunmakta hiç bir sorunum yok gayet memnunum fikir almak isteyen olursa diye yazayım dedim

Merhabalar yıllar önce bu konuyla giris yaptım siteye.sonra hayat mesgalesi gelmedim bir daha.su an ameliyatımın üstünden 8 yıl geçmiş bulunmakta hiç bir sorunum yok gayet memnunum fikir almak isteyen olursa diye yazayım dedim
Merhaba öncelikle emzirmeyle ilgili soru sormuşsunuz sıkıntı yaşadınız mı ? Hissislikten bahsetmişsiniz geçti mi ? Bir de ameliyat olduğunuz da boy kilonuz kaçtı ve hangi marka protez takılmıştı ? Biraz çok sordum galiba 😄

Emzirmeye ilgili sıkıntı yaşamadım emzirdikten sonra sarkma vs de olmadı hala çok memnunum hissizlik büyük oranda geçti ya da alıştım onu tam bilemiyorum 😃 sanırım o zaman 58 kiloydum boy 1.60 .doku hiç yoktu bende sıfır.sirt üstü yattığımda dümdüz bir deri parçası kalıyordu😄bana 375 CC takildi

X