Ortopedi Kızlar ayak bileği kırılan var mı?

Insallah biran once kurtulursun alçıdan canim cok zor bir süreç o..
Doktorumla konustum evet agrimasi normal dedi.zaten yurumeye baslayinca oluyor agri.normalde otururken agri yok yani.
Devlet doktoruna gidiyorum.Yurt disindayim yalniz ben.Yani tavsiye veremem o yuzden belirttim.
Yok disari cikiyorum cizmeyle yanimda biri olmak kaydi ile tabiki.oyle uzun mesafe yuruyemiyorum zaten.Ve araba kullanmayada baslamadigim icin esimle gidiyoruz mecbur.
Kirleniyor alti tabi disarda ama eve gelince siliyorum tertemiz oluyor tekrar.Zaten cizmenin alti disarda da giymeye uygun yapilmis.Iki hafta daha giyip sonra normal ayakkabiya gecis yapicam insallah.
Cizmenin resmini cektim ozelden mesaj olarak yolluyorum canim..

Demek ki yurtdışı ile buranın tedavi şekli farklı toplamda 2 aydir alcida benimki. Belki de kırık şekli farklıdır tabi orasını bilemiyoruz. Sizin talus kemiğinde de vida var mıydı peki?

Demek ki yurtdışı ile buranın tedavi şekli farklı toplamda 2 aydir alcida benimki. Belki de kırık şekli farklıdır tabi orasını bilemiyoruz. Sizin talus kemiğinde de vida var mıydı peki?
Benim 40 gun kaldi alcida evet.Ama şu da var ameliyat ile platin ve vidalar ile sabitlendi ya kemikler o yuzden belki uzun sure kalmadi alcida.rontgen den sonrq gerekli degil dedi doktor.
Evet talus kemiginde de birden fazla kirik oldugu icin vidalar ile desteklediler.bacakta da kirik var toplamda 15 kadar vida var.

X