Kızlar bi bakar mısınız (ovulasyon testi)

Merhaba 8 kasım pik gibi geldi sonraki iki gün silikleşti gibi ama bugün tekrar koyulaşmış gibi geldi bana anlayamadım yorum yaparsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_2659.jpeg
    IMG_2659.jpeg
    138,9 KB · Görüntüleme: 100
Yaaa çok teşekkür ederim inşallah öyle olmuştur inşallah bu sefer olmuştur çünkü gerçekten kendimi çok yorgun hissediyorum artık süreç uzadıkça stres artıyor
Merhaba ovulasyon testi yorumlarmisiniz 14 kasim catlama iğnesi vuruldum

Eklentiler

• IMG_20231117_163917.jpg
    IMG_20231117_163917.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 82
Merhaba 8 kasım pik gibi geldi sonraki iki gün silikleşti gibi ama bugün tekrar koyulaşmış gibi geldi bana anlayamadım yorum yaparsanız sevinirim
Merhaba belki 2.kez yumurtluyor olabilirsiniz bu çok az kadında oluyormuş ama böyle bi ihtimal oluyormuş bazı kadınlar 2 kere yumurtlayabiliyormuş diye duymuştum.

Kizlar hic anlamıyorum lütfen Ovülasyon testime bakar mısınız pik olmuş mu olmamış mı devam mı etmeliyim?

Kuzum benim herhangi bir hormon bozukluğu yok ama 3 gündür böyle bi bakar misn? Anlamıyorum sürekli böyle ama bugün mide bulantım var birde kasıkta batma gerçi 1 haftadır var geçer gibi oluyor geri geliyor ikiside ilk 10 dk icinde çekilmişti. 21i bekledikçe biraz daha koyulaştı

Tam bir aydır ovulasyon testim sürekli koyu çizgi çıkıyor ve koyu çizgi adet olmama rağmen devam etti, sol kasığımda pıt pıt atan bişey var sanırım tüp bebekten sonra iyice hormon dengem bozuldu, hamilelik testi de yaptım kaç defa negatif ama lh testlerim sürekli pozitif bunun üç sebebi var
Biri menopoz başlangıcı
Biri polikistik over sendromu
Biri de yumurtalık kisti
Diye biliyorum ovulasyon zamanı dışında
Doktor kontrolüne gideceğim bir kaç gün daha düşmezse 😞

Tam bir aydır ovulasyon testim sürekli koyu çizgi çıkıyor ve koyu çizgi adet olmama rağmen devam etti, sol kasığımda pıt pıt atan bişey var sanırım tüp bebekten sonra iyice hormon dengem bozuldu, hamilelik testi de yaptım kaç defa negatif ama lh testlerim sürekli pozitif bunun üç sebebi var
Biri menopoz başlangıcı
Biri de yumurtalık kisti
Geçmiş olsun canimmm umarım hiçbir sağlık sorunun çıkmaz Allah'in izniyle. Vucut yorgun düşmüş olabilir bence sende biraz kafanı topla, sakinleş, gerekiyorsa biraz ara ver çünkü hicbisey senin sağlığından önemli değil. Psikoloji ve güzel motivasyon, dinç olmak herseyden önce stres bütün kötülüklerin anasi ve zihnimiz gerçekten muazzam komut bekleyen çocuk gibi. Kendine zaman ver.

Geçmiş olsun canimmm umarım hiçbir sağlık sorunun çıkmaz Allah'in izniyle. Vucut yorgun düşmüş olabilir bence sende biraz kafanı topla, sakinleş, gerekiyorsa biraz ara ver çünkü hicbisey senin sağlığından önemli değil. Psikoloji ve güzel motivasyon, dinç olmak herseyden önce stres bütün kötülüklerin anasi ve zihnimiz gerçekten muazzam komut bekleyen çocuk gibi. Kendine zaman ver.

Biri menopoz başlangıcı
Biri de yumurtalık kisti
Menepoz baslangici yaparmi bilemedim şimdi pcos yapıyor pik günlerce yumurtalık kisti de pik gösterirmi onuda duymadim

Benimde testlerim aynı şekilde çıkıyor kullandığımız test markası aynı sanırım. Testten kaynaklı bir sorun olabilir mi acaba
Sizin 22.gun pik gibi 10 dk sonrasıni baz almayınız. Idrarda LH hep olurmuş ve durdukca koyulaşırms. Ilk 10 dkyi çekmeye çalışın.ilk 10 dk icinde 2side esit koyuuta olursa yada t çizgisi cden daha koyu olursa o gün pik.

Biri menopoz başlangıcı
Biri de yumurtalık kisti
Merhaba gittiniz mi doktora aynı sorun bende de vardı gidemedim bilgi alabilir miyim

Merhaba gittiniz mi doktora aynı sorun bende de vardı gidemedim bilgi alabilir miyim
Geç gördüm kusura bakmayın gitmedim doktora malesef, babamın kanseri nüksetti şimdi onunla koşuşturma halindeyiz tedavi sürecinde, bana bir doktorum zamanında agnucaston tavsiye etmişti birde bir kitap okudum hormon tedavisi diye dr sara gottfried’in, progesteron düşüklüğüm oluyordu , kendim de sağlıkçıyım, agnucaston hormonal dengesizlikler için etkili, tableti almaya başladıktan bir hafta sonra lh değerim normale döndü, artık silik sadece ovulasyon günü bir kaç gün sürdü pik, sanırım kistti ve adetle atıldı diye düşünüyorum yanlış yapıyor olabilirim gitmeyi geciktirmek doğru değil belki ama sürecim biraz sıkıntılıydı önümüzdeki ay gideceğim inşallah

Hatta internetten menopoz testi aldım adetin üçüncü günü sabah onu da yaptım negatif çıktı sanıyorum kistten dolayı oldu benim yumurtalarım öatlamadı yaklaşık bir yıl boyunca her ay aşılama için doktora gittim muayene oldum hep basit kistim ya da hemorajik kistim oluyordu bazı aylar kadın Doğum kontrol hapı (oral kontraseptif) kullanmak zorunda kaldım sonrasında da da aşılama ve tüp bebek için gonal-f. Yani hormonlarım bir ay baskılanıyor bir ay uçuyor vücudumun dengesi bozuldu diye düşünüyorum ben ona bağlamıştım altı ay süre verdim kendime hiçbir hormon ilacı içmeyeceğim diye Hayıt bitkisi çok tesirli bir bitki ilaç şeklinde standardize edilmiş ekstresini içeren agnucaston la ilk defa vücut sıcaklığım yükseldi yumurtlamadan sonra tüylenmem de azaldı

Evet iyi görünüyor lh yükselmiş pikten yani bu sizdeki gibi görünen çizgi durumundan yaklaşık 24-36 saat sonrası yumurta çatlayabilir dünden beri böyle ise değerlendirseniz iyi olur diye düşünüyorum
Evet canım dongumun 11 12 ve 13 gunu değerlendirdik 14 gunu boş braktık şimdi yine değerlendirdik İnşAllah tutar artik tum anne olmak isteyen kadınlara rabim tez vakite nasip ettsin bize 1 yıl oldu deniyoruz ama hala hamilelik yok bu ay olur inşAllah

X