Saç Bakım Ürünleri kizlar cevap yazin

Mnyk

gurbette ölüyorum
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
2.044
26
37
kizlar saclarim kisa katli kesim kivircik ama asiri derecede kabarik ve kötü bi sekilde elektrikleniyo ya disari cikamiyom aslinda arada bir güzel kivircik bi sekil oluyo ama genelde elektrikleniyo ve kabariyo yardim zahmetsiz bi yol söyleyin lütfenturkbayragi:enbuyukkk:

Maskelerden durulanmayan kremlerden kullanabilirsin yada boşver adam gibi bi köpük al bitsin gitsin. sositososito

biraz uzadi saclarim topluyorum artik turplu suyu bir ay yaptim bide bu arada sarimsakli sampuanida 3 hafta denedim simdi yeniden turplu suya basladim uzadi birazda kurtuldum kabarikliktan toplayinca

bir başlıkta elektriklenme ve kabarmaya karşı bebe yağını önermişlerdi ben de dün denedim, aylar sonra ilk defa saçıma hiçbir düzleştirme maşa vb işlem uygulamadan salına salına dışarı çıktım diyebilirim gerçekten mucizevi oldu benim için dalgalarım belirginleşti ve gün içinde de hiç kabarmadı. banyodan sonra saçımın nemini alıp başımı öne eğip saçlarımı sarkıttıktan sonra azar azar elime bebe yağı sürüp saçlarımın diplerine çok fazla değdirmeden mıncıkladım diyebilirim sonra kuruttum , tabi 1-2 tatlı kaşığı miktar kullanmışımdır saçlarım omuzlarımdan aşağıda, ve yağlıdır. umarım işinize yarar

Son düzenleme:
saol canim ben bi kere denedim bol sürdüm galiba dipleri agirlasti ama bi daha deniycem ama azcik sürcem uclara

la roche posayın şampuanını kullanmanı tavsiye ederim bende çok araştırdım ve sonunda buldum çok memnunum

X