Kızlar düşünce gücüne inanırmısınız

kusura bakmayın hooponopono ile ilgini bölüme yazmıştım ama cvp gelmedi buraya yazmak sorunda kaldım

bu dört cümleyi söylemeden önce bir niyette bununuyormusunuz onu anlayamadın ben eşimle barışmak istiyorum aynı evi paylaşıyoruz boşanma felan yok nedensiz bir küslük var düzelmesinizi istiyorumda başında bir niyet söylemem gerekirmi bildiğiniz duarıda bekliyorum 5 aydır konuşuyoruz ama küsüz ayrı gibiyiz :KK43: :KK43: barışmak istiyorum.niyet ettim ve sonra devamlı 4 cümleyi söylüyoruz örneğin 1 saat söyleyip ara verdim tekrar başlamak için tekrar niyeti söylicemmi gerek varmı

örnek olarak;Eşimin benden uzaklasmasina sebeb benim icimdeki hatalardan ve negatif enerjidendir bunun farkindayim ve sorumlulugu 100% üstleniyorum... Allahim seni seviyorum Özür dilerim. Beni affet. Tesekkür ederim..

dusundugum şeyleri yuzde yuz çekiyorum kendıme :) genelde kotu oluyor aama oluyor

temzilik takıntımla baş etmem de olumlu düşünce gücünün çok etkisi oldu..aldığım terapileri bu tarz kitapları okuyarak pekiştirdim.

merhabalar günaydın girişimcilik hakkında kişisel gelişim hakkında merak ettiğiniz ve öğrenmek istedikleriniz .....da mutlaka ziyaret ediniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben inanıyorum. Neye çok inandıysam hep oldu. Bunu düşünce gücümle yaptığımı düşünüyorum:)))) Yine düşünce gücü işte. 100 de 100 düşünce gücü diye bir kitap okumuştum çok doğruydu. İnançlarımız, korkularımızla hayatımızı yönlendiriyoruz bence. Sizcede böylemi?
bende inanıyorum bi an kendimi korkularla cebelleşirken buluyorum bi anda çok rahat çok iyi oluyorum anlık değişiyo

inanılmayacak gibi değil ki. Çok kez yaşadım hayatımda örneğini.

Çoğu zaman düşüncelerimiz olan bitene dönüşür. "Korktuğu başına gelmek" diye bir deyim var zaten Türkçe'de, o da tamamiyle düşünce gücüyle ilgili bence. Korku çok yüksek bir enerji formu, yani yoğun olarak bir şeyden korktuğumuzda maalesef ki hayatımıza çekebiliyoruz. Endişe, korku, bunlar odaklanmamamız gereken negatif kalıplar. Korkuda yoğun yaşadığımız duyguyu olumlu duygularda da kullanabilsek, pozitif şeyleri çekebiliriz hayatımıza. Neye inanırsak o olur:)

X