Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz. Eleştiri degil yardım istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır sadece kibar yardım amaçlı olsun diyorum ama hala yanlış anlamaya devam

Yok yalnis anlayan sizsiniz. Burda birileri size "Artik yazma. Kendini kücük düsürüyorsun" veya "Birak o sana adim atsin" diyorsa bu sizi korumak icin, cünkü kendi degerinizi düsürüyorsunuz bu durumda. Bunun kücümsemekle de alakasi yok. Biz ne isteriz? Kizlarimiz kendinden emin, saglikli ve huzurlu iliskiler yasasin. Bazi arkadaslarin size yazdiklari kaba gelir. Ama onlar da sizin israrla ayni düsüncelerin icinde dönüp durdugunuzu görüyorlar. Hakkinizda hayirlisi

Biraz uzun olacak ama hem cinsiniz olarak sizden destek bekliyorum. Eski sevgilimle 3 buçuk yıl kadar önce sevgili olduk ben onu çok sevdim hatta onu korkutan kaçıran benden uzaklaştıran da bu oldu. Onu hep kendimin üstüne koydum denebilir. İlişkiyi bitiren bendim çünkü sevgisinden emin olamıyordum sürekli zmaan diyordu. Bu 3 yılda defalarca ona geri dönmeye calıstım ama asla kabul etmedi. Bundan bir yıl kadar önce fake hesabıma mesaj attı ben olduğumu anlamıştı bana kendi hesabından takip et buna gerek yok dediginde kendi hesabımdan takip etmeye başladım arkadaş olalım diye ısrar ettim ama bana arkadaş olamayacağımızı beni arkadaşı olarak göremeyeceğini söyledi. Hatta ondan nefret ermem için takılırız ama sevgili olmadan dediginde ona saygı duyduğumu ama öyle biri olmadığımı artık arkadaş da olmak istemediğimi söyledim. Konu kapandı takipleştik ama asla mesaj atmadım ona. Hikayelerimize falan bakıyorduk ama. Sonrasında bir gün aniden ondan mesaj geldi o gün yaptığı okadar canımı yakmıştı ki ona onun gibi adamların çok olduğunu benim öyle birini bulmak istesem bulabileceğimi ama onun benim gibi onu seven birini bir daha asla bulamayacağını söyleyen bir mesaj attım. Neyse konu kapandı tatlıya bağladık. Sonrasında ben ona bir konuda mesaj attığımda tersler şekilde sert konuşunca tartışmak istemediğimi kavgadan hoşlanmadığımı söyledim mesajı kestim 10 dk sonra o yazdı ve benden özür diledi. Önemsiz olduğunu bir önceki sefer için benim de özür dilediğimi söyledim. Haklıydın dedi. Evet haklıydım ama senden nefret etmem için yaptığını biliyorum unutmam için yaptığını iyi ki yaptın dedim. Yine mesajlaşma bitti. Aradan bir ay geçti dün tekrar yazdı gece 11 e kadar konuştuk akşam iç çıkışı il yerine uğradı kapıda 45 dk sohbet ettik hatta yanaklarımı bile sıktı. Giderken sarıldı öptü. Gitti. Eve gidince yazmadı ben gittin mi yazdım evet dedi iyi tuttum kusura bakma dedim yok iyi oldu dedi. Haklısın bana deger dedim tabi dedi gülücük attım sadece. Tabi mesajına ne diyebilirim ki sonuçta. Aklım karmakarışık ne o yazdı ne ben yazabiliyorum zamanında okadar uğraştım ki onun için onun utangaç sürekli düşünen biri olduğunu bile bile yazamıyorum. Tam bir Başak erkegi aynı çevredeyiz yeniden beni üzmekten korktuğunu biliyorum insanlara durumu açıklayamaz çünkü. Benden bekliyor da olabilir reddedilmekten korkuyor da olabilir. Normal şartlarda çok cesur bir kısımdır ben hep yazdım ona 3 sene boyunca reddedilmeme rağmen ama işte bu kez elim ayağım bağlandı yazamıyorum tekrar yazarsam bana kötü davranmasından korkuyorum yine olmaması ve hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Ama bir yanım da diyor ki gecen o yazdı sıra sende cocuk iş yerine kadar geldi. Yardım edin bayanlar bana nolur. Öncelikle tüm arkadaşlarımız ortak ve ona Esra’yı üzme diyen çok kişi olduğunu bilin istiyorum o yüzden kafası karışıyor olabilir. Bakın beni eleştirmeyin lütfen eleştirilmek için açmadım konuyu sadece bundan sonrası için yapmam gerekenler hakkında yardımcı olun.
Öncelikle cok sevdiginiz değil saplantili bir ilişki içine düşmüşsünuz. Karşı taraf sizi seviyor olsa inanın bu durumda olmazdınız. Size tavsiyem bu ateşe yeniden atmayın kendinizi. Öyle sizinle temasa geçmesine de izin vermeyin. Hayatiniza yazık etmeyin sizinde sevilmeye ihtiyacınız var baharlarinizi kisa cevirmeyin

Siz seviyorsunuz ve görüşmek için fırsat kolluyorsunuz, o sevmiyor sadece denk geldikçe görüşüyor. Seven insan -bu durumda siz- aşkı için çabalar, eskinizde o ışığı göremedim maalesef.

Yok yalnis anlayan sizsiniz. Burda birileri size "Artik yazma. Kendini kücük düsürüyorsun" veya "Birak o sana adim atsin" diyorsa bu sizi korumak icin, cünkü kendi degerinizi düsürüyorsunuz bu durumda. Bunun kücümsemekle de alakasi yok. Biz ne isteriz? Kizlarimiz kendinden emin, saglikli ve huzurlu iliskiler yasasin. Bazi arkadaslarin size yazdiklari kaba gelir. Ama onlar da sizin israrla ayni düsüncelerin icinde dönüp durdugunuzu görüyorlar. Hakkinizda hayirlisi
Çok sağolun teşekkür ederim elimde olmuyordu eskiden son bir yıldır asla ona adım atmıyorum ama işte

Siz seviyorsunuz ve görüşmek için fırsat kolluyorsunuz, o sevmiyor sadece denk geldikçe görüşüyor. Seven insan -bu durumda siz- aşkı için çabalar, eskinizde o ışığı göremedim maalesef.
Aslımda o çabaladı bu kez iş yerime gelen oydu haftaya görüşme planı yapan da ben sadece okey dedim

Normal şartlarda çok cesur bir kısımdır ben hep yazdım ona 3 sene boyunca reddedilmeme rağmen
Bu cesurluk mu?
Baştan aşağı saçma sapan bir durum, tüm anlattıklarınız.
Türk kadını bi açık buldu mu şöyle yapar, böyle yapar demişsiniz.Bu nefret niye?
Siz bu yaptıklarınızla kendinizi avrupai falan mı zannediyosunuz? Kendinizi ayrı bir yere mi koyuyosunuz?
Ne kadar saçmaladığınızı size söyleyen bi arkadaşınız olmadı mı? Yoksa arkadaşınız istemediğiniz cevaplar verdiği için türk kadını kategorisine mi koydunuz?
Kendi kendinize iltifat ettiğiniz kısımda şahane bu arada
Bu mükemmellikle kimsenin aklına ihtiyacınız yok.
Bence şuan kapısına gidin, yatın.
Polis gelirse sizden hoşlanıyodur.Açılamamıştır sadece.

3 yıl önce 4 5 ay ve ondan sonrasında 3 yıl iletişim olmadı 3 yıl sonunda nir kez oldu yine istemedi arkadaş kalamayız dedi. Bıraktım peşini ama takipleşiyorduk. 1 yıl sonunda o yazdı. Oldu bir ilişki bir kaç flört ama benim de oldu
3 yıl boyunca hayatınızda başka kimse olmayıp bu adamı beklemediniz inşallah?

Esracım, isteyen erkek dilsiz bile olsa dile gelir duygularını açıklar, o kadar diyeyim.
Biliyorum ama işte bir yanım da diyor ki yine aynı olmasından korkuyor olabilir mi yada aradan onca zaman geçmiş yazmamışım ben ona hiç en son unuttum seni dedim. Korkuyor olabilir mi! En kötüsü hep giden bendim ya yine benden bekliyor olabilir mi kafam bunlarla doluyor

3 yıl önce 4 5 ay ve ondan sonrasında 3 yıl iletişim olmadı 3 yıl sonunda nir kez oldu yine istemedi arkadaş kalamayız dedi. Bıraktım peşini ama takipleşiyorduk. 1 yıl sonunda o yazdı. Oldu bir ilişki bir kaç flört ama benim de oldu

Her ikiniz de hayatınıza devam etmişsiniz. Siz 27 , adam da 29 yaşında. Sizinle bir ilişki kurmak istese rahatlıkla söyleyebilir.

Bu cesurluk mu?
Baştan aşağı saçma sapan bir durum, tüm anlattıklarınız.
Türk kadını bi açık buldu mu şöyle yapar, böyle yapar demişsiniz.Bu nefret niye?
Siz bu yaptıklarınızla kendinizi avrupai falan mı zannediyosunuz? Kendinizi ayrı bir yere mi koyuyosunuz?
Ne kadar saçmaladığınızı size söyleyen bi arkadaşınız olmadı mı? Yoksa arkadaşınız istemediğiniz cevaplar verdiği için türk kadını kategorisine mi koydunuz?
Kendi kendinize iltifat ettiğiniz kısımda şahane bu arada
Bu mükemmellikle kimsenin aklına ihtiyacınız yok.
Bence şuan kapısına gidin, yatın.
Polis gelirse sizden hoşlanıyodur.Açılamamıştır sadece.
Hanım efendi size cevap vermeye tenezzül etmem. Digerlerine gösterdiğim kibarlığa bakın bir de sizin yorumunuza gerek yok. Ben arkadaşlarıma özel hayatımı anlatamadığım için buraya yazdım zaten.

Her ikiniz de hayatınıza devam etmişsiniz. Siz 27 , adam da 29 yaşında. Sizinle bir ilişki kurmak istese rahatlıkla söyleyebilir.
Haklısınız bir yanım benim de böyle diyor emin olum kendime sizden daha fazla eleştiri yapıyorum ama bir yanım da onu belkide tanıdığım için korkularını biliyor.

Size tek tavsiyem: Kendinize neden kendinizi bu kisiye kabul ettirmeye calistiginizi sorun. 3 sene dile kolay.
eşim de dahil hiç bir adam 3 yıl boyunca düşünecek kadar değerli değil benim için.gittiyse bir kaç ayda unuturum.doğalı bu.kaldıysa da zaten hayatımıza devam ederiz.haksız mıyım?

Verdiğiniz cevaplara bakılırsa siz yardım istemiyorsunuz. Buraya forumdaki bütün kadınlar unut artık dese bile siz bildiğinizi okumaya devam edeceksiniz . Sizinkisi sadece saplantılı düşüncelerinize bir destek bulabilmek. Sizin adınıza üzgünüm

3 yıl boyunca hayatınızda başka kimse olmayıp bu adamı beklemediniz inşallah?
Hayatıma giren çıkan oldu elbette ama onun gibi olmadı
Size tek tavsiyem: Kendinize neden kendinizi bu kisiye kabul ettirmeye calistiginizi sorun. 3 sene dile kolay.
aoeuyoeum biliyor musunuz kendini benim kadar eleştiren yoktur. Ama ilişki boyunca el üstünde tuttu beni salaklık eden bendim sıktım bunalttım. En sonunda da ben terk ettim onu ama o af etmedi beni döndüğümde. Hayatıma giren diğer adamlar da hep kötü çıkınca bu döngüye girdim

Verdiğiniz cevaplara bakılırsa siz yardım istemiyorsunuz. Buraya forumdaki bütün kadınlar unut artık dese bile siz bildiğinizi okumaya devam edeceksiniz . Sizinkisi sadece saplantılı düşüncelerinize bir destek bulabilmek. Sizin adınıza üzgünüm
Hayır unut artık diyen herkeze zaten haklısınız diyorum ben. Kurtarın beni çığlığı bu daha çok. Kötü yorumlar görmek istiyorum umudumu kırmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X