Kızlar nolur yardım edin lütfen

Ordu mensubu düzenli ve iyi geliri oan bir adamın akılsızlığına gel. Düşünsene, askeriyeden düzenli maaşını alıyorsun, bankalarda puanın iyi sicilin temiz, adli bir kaydın yok. Ailen bana eziyet ediyor çık işten diyen eşinin aklına uyup mis gibi işinden oluyorsun, borç yığılıyor ödeyemiyorsun ve hapse giriyorsun ya da girmemek için kırk takla atıyorsun.

Eşiniz girdi çıktı bile yapsa sabıka kaydı oluyor. Asgari ücretle bile zor iş bulur. Atar gider yapıyorsunuz ama sizin maaşınız yetmiyor borç ödemeye. Aileye mesafe koyacağınıza adamı hapse gönderiyorsunuz, yazık değil mi. Görevdeyken oturamıyor musunuz evinizde? Babası gönderilen paranın miktarını tahmin mi etmiş yoksa akılsız kocanız mı söylemiş?

Adamı rezil etmişsiniz diyeceğim ama o da bu kadar kafasız olmasaymış. Hiç mi düşünmediniz ya iş bulamazsa diye?

Her ne kadar kabul etmeselerde Ailesi bana o askerdeyken baskı yapıp herşeyime karıştıkları için bırakmasını ben istedim örnek vereym eşim askerdeyken bana gönderdiği paraya kayınbabam karışıyordu para çok gönderme diye eşime msj atıyordu ve ayrıca çünkü ondan başka hiç kimsem yok🥺
Ay bu ne saçma işten cikma bahanesi yahu. Işten çıkarmisiniz adamı, hapisten cikarmanin bi yolunu da bulursunuz insallah

X