Saç Uzatma Yöntemleri Kızlar Şampuanınıza Sarımsak katın kesin sonuç

melisa ya çok tatlısın sen :KK54: çok güldürdün beni :KK34:

bende 15 gündür hint yağı, bemiks, evigen, bepanthene ampül katmıştım. onla yıkıyorum saçımı.
bugün birde doğum kontrol hapı ezip kattım içine :KK1: ne ararsan var yani..
hem gür hem uzasın çok istiyorum. bakalım bende herhalde 15 gün sonra uzamasını farkederim faydalı olup olmadığı.
bu şampuanlar bitene kadar bunlarla yıkıyacağım. 2 ay bulur galiba :KK34:
inş upuzun güpgürr sağlıklı saçlarımız olur :KK16:

doğum kontrol hapını bende merak ediyorum... yazın Deniycem

sen hangi hapı kullanıyorsun

bide bu maskenin tarifini verebilirmisiniz:KK16:

canım kozmik bakım diye bir blog var tavsiye ederim

evet en arkalardan bir tutamdan 1 cm kessen dahi etkili olur

maske tarifi şöyle, 3 baş sarımsak üstünü 3 parmak geçecek kadar saf zeytin yağı

ekle 10 gün karanlık serin bir yerde beklet sonra sarımsakları çıkart

doğum kontrol hapını bende merak ediyorum... yazın Deniycem

sen hangi hapı kullanıyorsun

yasmin koydum cnm ama bir kutu koymadım. yarımdan az şampuana 8 tane filan koydum. içinde çok şey vardı diye saçımı çok yorar filan diye düşündüm.
her biri aynı anda ya.
ben sana yazarıım cnm gelişmeleri.
hem uzama hem gürlük açısından :KK34:

yasmin koydum cnm ama bir kutu koymadım. yarımdan az şampuana 8 tane filan koydum. içinde çok şey vardı diye saçımı çok yorar filan diye düşündüm.
her biri aynı anda ya.
ben sana yazarıım cnm gelişmeleri.
hem uzama hem gürlük açısından :KK34:

tamam canım haberleşiriz :KK16:

Uzun süredir sampuanına sarımsak koyup saçlarını yıkayanların durumları nasıl acaba ?

yahu canlar cancağızlar kim anlatıyor böyle saçmalıkları, şampuana sarımsak koyunca ne değişiyor şampuanda, bu ne saçma iş, şampuan dediğiniz şey kafanızda 1 dakika durmayan köpük saça ne etkisi olur. yapmayın etmeyin inanmayın böyle şeylere

Bende yapıyorum bunu kızlar bence denemelisiniz sadece 2kez uyguladım daha uzamasini bilemem ama kesinlikle canlandırıyor ve dalgaları belirginlestiriyor ,yalnız ben yıkadıktan sonra elime bır kaç damla yağ alıp saç uçlarima sürüyorum :)
(koku malesef oluyor isla

Bende yapıyorum bunu kızlar bence denemelisiniz sadece 2kez uyguladım daha uzamasini bilemem ama kesinlikle canlandırıyor ve dalgaları belirginlestiriyor ,yalnız ben yıkadıktan sonra elime bır kaç damla yağ alıp saç uçlarima sürüyorum :)
(Bu arada koku malesef oluyor islakken yogun kuruyunca azalıyor )

bende kullanıyorum. yaklaşık 2,5-3 haftadır.restorex in içine 1 diş kattım.kokusu olmuyo.hatta annem koklamaya doymuyo saçlarımı

ben 750ml şampuana 7 diş sarımsak rendeledim şuan şampuanım bitti gibi dün saçıma fön çektim ablam bile şaşırdı kesinlikle uzatıyo ya haftada birde yağ bakımı yapıyorum bana yetiyo valla 5 cantim kesmiştim saçımı kahrolmuştum şuan geri geldi saçlarım gene belimde ama dahada uzun istiyorumm sarımsağa devamm yani:) offf bu uzun saç takıntısı beni öldürceeek yaaa:):))
benimde kuzenin düğünü var bende çok seviyorum uzun saç. :KK43:

bende denicem ama kokusundan çekiniyorum.bütün gün iş yerinde buram buram sarımsak kokmak nasıl olur kaydirigubbakcemile3

acaba kokusu çok yoğun bi şampuan işe yarayabilir mi diye düşündüm
valla koksa ben yapmazdım canım.hemşireyim ben hastanedeyim tüm gün :KK66:

kokmasından endişe ediyorsan durulama suyuna birkaç damla elma sirkesi damlatıp onu saçına dökebilirsin.saç kremi etkisi gösterip yumuşatıyo diye biliyorum.ben yeniden başlıyacağım

ben de bugun basladim. sansima ceyrek siselik sampuanim kalmisti icine 4 tane sarimsak rendeledim 1 tatli kasigi da bal koydum. ellerimin kokmamasi icin eldivenle yikiyorum sacimi ve vucuduma akitmamaya calisiyorum ne olur ne olmaz killanma yapmasin diye. onun disinda yumusatma sertlestirme olayini deneyimleyemeyebilirim cunku sac kremi ve yag kullanirim her banyodan sonra. koku konusunda ise korkmustum o yuzden normal bir sampuanla ustunden gectim sacimin ama bunun yarari olacagini sanmiyorum o yuzden sadece sarimsakla yikayip birakacagim bir dahakine. sac kreminden sonra kalmaz koku falan ki zaten kullanmasam da cok kalacagini dusunmuyorum. kullandikca yazacagim. ben umutluyum bu kurden. yazan arkadasa cok buyuk tesekkurler...

ekleme: kullanali 2 gun oldu, 4 kere yikadim. normal sampuanla tekrar yikamayi bir daha yapmayacagim demistim ama kokar gibi geliyor risk almicam ve devam edicem. saclarim zaten duz olsa da cok elektriklenir ve kabarirdi ama artik guzel bir duzlugu oluyor dustan sonra, elektriklenmiyor kabarmiyor. her zamankinden daha yumusak ayrica. simdilik iyi gidiyor. 1 ay kullanmayi hedefliyorum.

bellahadid bellahadid Canım sarımsaklı şampuan olayına yanlış zamanlama işe başlamışsın bence, hava çok sıcak ve sarımsak içindeki uçucu yağlar yüzünden terledikçe ve saç derin ısındıkça koku yapacak.

Ben bunu yaptım uzun zaman, bıraktıktan haftalar sonra bile duştan çıktığımda burnuma sarımsak kokusu geliyordu. Hatta yağmurda saçım ıslansa bile kokuyordu.

Düşün ki sarımsağı doğradığımızda bile günlerce kokuyor elimiz, günde kaç kere sabunla yıkanmasına rağmen.

İllaki başlayacaksan sonbaharda hava serinleyince başlamanı tavsiye ederim. Ayrıca koku kalmıyor falan diye düşünme baya da kalıyor hele terleyince ouvv

bellahadid bellahadid Canım sarımsaklı şampuan olayına yanlış zamanlama işe başlamışsın bence, hava çok sıcak ve sarımsak içindeki uçucu yağlar yüzünden terledikçe ve saç derin ısındıkça koku yapacak.

Ben bunu yaptım uzun zaman, bıraktıktan haftalar sonra bile duştan çıktığımda burnuma sarımsak kokusu geliyordu. Hatta yağmurda saçım ıslansa bile kokuyordu.

Düşün ki sarımsağı doğradığımızda bile günlerce kokuyor elimiz, günde kaç kere sabunla yıkanmasına rağmen.

İllaki başlayacaksan sonbaharda hava serinleyince başlamanı tavsiye ederim. Ayrıca koku kalmıyor falan diye düşünme baya da kalıyor hele terleyince ouvv

çok haklısın, özellikle şampuan içinde beklettikçe bürün banyo kokmaya başladı ve saçım da aynı şekilde. bir gece uyuyamadım resmen kokudan. attım şampuanı, şimdi haftanın sadece bir kaç günü taze karışım yapmayı düşünüyorum. yine rahatsız olursam bırakırım. bir hafta kullanmak bile yumuşacık yaptı zaten saçlarımı. yeterli diye düşünüyorum uzasın diye izmir'in 50 derece sıcağında sarımsak kokulu gezemeyeceğim.

çok haklısın, özellikle şampuan içinde beklettikçe bürün banyo kokmaya başladı ve saçım da aynı şekilde. bir gece uyuyamadım resmen kokudan. attım şampuanı, şimdi haftanın sadece bir kaç günü taze karışım yapmayı düşünüyorum. yine rahatsız olursam bırakırım. bir hafta kullanmak bile yumuşacık yaptı zaten saçlarımı. yeterli diye düşünüyorum uzasın diye izmir'in 50 derece sıcağında sarımsak kokulu gezemeyeceğim.
En azından şu ağustos sıcağını atlat canım, izmir oyy oy önceki gece ordaydım buhran geçirdim resmen :) sarımsak uzamada çok etkili yeni saç da çıkartıyor ama dediğim gb havalar iyice soğumadan başlayınca o koku beni öldürüyor :)

En azından şu ağustos sıcağını atlat canım, izmir oyy oy önceki gece ordaydım buhran geçirdim resmen :) sarımsak uzamada çok etkili yeni saç da çıkartıyor ama dediğim gb havalar iyice soğumadan başlayınca o koku beni öldürüyor :)
aynen öyle, ki ben elim kokmasın diye şampuanı eldivenle sürüyordum düşün :)) sonra facia oldu gece gece buram buram kokması

X