Saç Uzatma Yöntemleri Kızlar Şampuanınıza Sarımsak katın kesin sonuç

merhaba kızlar 1.5 hafta önce önce 7 diş sarımsağı şampuanıma bi güzel rendeleyip karıştırdım ne koku ne bişey 1.5 haftada 1 cm uzadı saçlarıda dökmüyo saç çıkarma özelliğide var şampuanın bence denemeye değerr.....
Öyle bişey varsa ben de denerim. Ama tabi izmirin sıcağının geçmesi gerek mutlaka koku yapar diye düşünüyorum. Peki bitkisel bir şampuana mı kattınız yoksa herhangi bir şampuan markasına mı?

Öyle bişey varsa ben de denerim. Ama tabi izmirin sıcağının geçmesi gerek mutlaka koku yapar diye düşünüyorum. Peki bitkisel bir şampuana mı kattınız yoksa herhangi bir şampuan markasına mı?
Her sampuana olur diye biliyorum canim ama bitkisel olmasi en iyisi olur bence. Sonucta kimyasal=zarar

Bende sarımsaklı şampuan var bitkisel ama pek işe yaramıyor ona katarım olmadı..
Ne kadardir kullaniyorsun ki?
Yararini gormek icin denedigin ne olursa olsun baya uzun kullanmak gerek en azindan bi sure kullanmalisin:)
Aynen ona kat canim. Iki tatli kasigi da bal ekle emi:)
Yumusacik yapiyor.

Ne kadardir kullaniyorsun ki?
Yararini gormek icin denedigin ne olursa olsun baya uzun kullanmak gerek en azindan bi sure kullanmalisin:)
Aynen ona kat canim. Iki tatli kasigi da bal ekle emi:)
Yumusacik yapiyor.

Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum..
ilk başlarda çok beğenmiştim ilk ay uzadı parladı saçlarım sonra bozdu..
Tamam canım öyle yaparım :) bal da eklerim inşallah saçlarım güzelleşir :)))

Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum..
ilk başlarda çok beğenmiştim ilk ay uzadı parladı saçlarım sonra bozdu..
Tamam canım öyle yaparım :) bal da eklerim inşallah saçlarım güzelleşir :)))
Insallah canim emin ol daha da guzellesecek saclarin:)

Ihtiyaci olan arkadaslar da gorsun ve faydalansin diye konuya guncelleme yapiyorum.
Kesinlikle kesin sonuc! Arkadasin dedigi gibi.
Deneyimledim ve onayladim.
Otaci sampuanima 5-6 dis sarimsak rendeledim, bir tatli ks bal ve badem yagi ilave ettim. Calkaladim. Ve bu ikinci kutum boyle kullandigim. Hem zamandan hem butceden tasarruf hem de kesin ve net sonuc.
Tavsiyemdir.

Ihtiyaci olan arkadaslar da gorsun ve faydalansin diye konuya guncelleme yapiyorum.
Kesinlikle kesin sonuc! Arkadasin dedigi gibi.
Deneyimledim ve onayladim.
Otaci sampuanima 5-6 dis sarimsak rendeledim, bir tatli ks bal ve badem yagi ilave ettim. Calkaladim. Ve bu ikinci kutum boyle kullandigim. Hem zamandan hem butceden tasarruf hem de kesin ve net sonuc.
Tavsiyemdir.
Nasıl bir sonuç aldınız?saçlarınız mı uzadı,yeni saçlar mı çıktı?

Nasıl bir sonuç aldınız?saçlarınız mı uzadı,yeni saçlar mı çıktı?

Yeni saclar ciktigina sahit olmasim acikcasi bakmadim diplere ama mesela on kismimda hafif dipler gorunuyordu o artik yok :) ve ben sarimsagi direkt kasima suruyordum gurlessin kellesen yerler de kas ciksin diye; vallahi de minik minik tuyler doldu o bos yerlerde. Buna inanarak sac cikartmistir diyebilirim. Uzama ise fevkalade oldu. Hayatimda bu kadar uzun sac kullanmamisimdir sanirim :KK66:

Sarımsağı saç kıran olanlar dökülen yere sürünce saç çıkarır
Şampuan kendi kullandığımız herhangi bi şampuan oluyo mu

Sarımsağı saç kıran olanlar dökülen yere sürünce saç çıkarır
Şampuan kendi kullandığımız herhangi bi şampuan oluyo mu
Olur canim ama dogal olursa daha iyi olur. Zaten temelde dogal kullanmak da lazim. Malum market sampuanlarinin hepsi kimyasal.

Yeni saclar ciktigina sahit olmasim acikcasi bakmadim diplere ama mesela on kismimda hafif dipler gorunuyordu o artik yok :) ve ben sarimsagi direkt kasima suruyordum gurlessin kellesen yerler de kas ciksin diye; vallahi de minik minik tuyler doldu o bos yerlerde. Buna inanarak sac cikartmistir diyebilirim. Uzama ise fevkalade oldu. Hayatimda bu kadar uzun sac kullanmamisimdir sanirim :KK66:
Çok teşekkür ederim arkadaşım.ilk fırsatta uygulayacağım.:KK200::KK15:

X