Doğuma Hazırlık kızlar şeker nasıl olmuş fikirlerinizi söylermisiniz ????

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

_sevda_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
168
1
bebek şekeri yapmaya karar werdim ama nasıl bişi yapacağıma karar weremiyorum bir türlü elimde olan bi tane sünnet şekerini bebek şekerine dönüştürdüm örnek olması için sizde bakın nasıl duruyor. yorumlara göre malzeme siparişi vericem.... değişik fikirlerinizede açığım kızlar.....

bence hoş olmuş,

ama açıkçası benim tercihim çubuklu modellerden yana, nedense onları daha çok beğeniyorum, tabi bu benim görüşüm

aslında bende onları çok beğeniyorum ama eşim beğenmiyor onları. ilk başta çubuklu yapıp arkasına mıknatıs yapıştırıcaktım ama eşim biblolu olsun diyor delikafadulden

şimdi maliyetini hesapladım 72 tane bebek şekeri 44 tl ye geliyor ama biblolar biraz daha farklı... mesela tül 100 tane olarak satılıyor, tüy de öyle 100 tane. lavanta 1 kilosu, mıknatıs ta 100 tane yani biblo 72 tane olucak ama elimde tül, tüy, mıknatıs ve lavanta kalıcak :jeyyar:

bende nikah şekerlerimi kendim yaptım hoş olmuş canım bende çubuklu olanları seviyorum sepetin içinde çok güzel duruyor çubuklu model yap üzerine silikonla biblo hoş olabilir hemde ikinizin istediği olur

aslında elimde kalan tülleride değerlendirmek için çubuklu modellerden de yapabilirim kaydirigubbakcemile5

X