Kızlar sizce tutarmı acil

inşallah canım sen tekrar kan vermiştin çıktı mı sonuç

4 ay oldu sayılır canım ama bu ay daha düzenli olmuştu senn?

Haydi bismillah haziranda umutlarımız
3 te cikicak insallah sağlık ocağında burda böyle geç çıkıyor nedense

kızlar biz beni sat 5 nisan 12 nisandan 8 mayısa kadar değerlendirdik arada sadece 3 4 günlük ilişki olmadı benim adet döngüm 30 ile 32 arası 5 gün gecikme oldu ama belirti hiç yok inşallah tutar testi 12. gecikmede yapacağım allah nasip ederse

inşallah canım sen tekrar kan vermiştin çıktı mı sonuç

4 ay oldu sayılır canım ama bu ay daha düzenli olmuştu senn?

Haydi bismillah haziranda umutlarımız
Betam çıktı canım 2002 bugün önümüzdeki hafta doktora gitmeyi düşünüyorum

Yaaa yenimi evlendinnnn abla demem gerekiyor sanırsam
Yok canım 11 yıllık evliyim ama hiç çocuk istemedik düşünmedik. İkimizin de çocuklarla arası yok. Şimdi yaş geçiyor son 1-2 sene kaldı diye deneyelim ilerde pişmanlığını yaşamayalım olmazsa da en azından denedim demek istiyorum.
Hayır hiç abla falan demene gerek yok kendimi abla gibi görmüyorum lütfen sen de görme

Ya bencede olsun 1 tane insan onunda tadına bakmak istiyor,bizde düşünmüyorduk uzun süre,sonra insan bir hevesleniyor,akışına bırakalım dedik artık ,bu seferde takıntı haline geldi,olmuyor diye,Rabbim herkesin gönlüne göre versin,birbirimize duacı olalım

Aynen, sahte de olsa o belirtileri vücudunda hissettikçe insan bu ihtimalden hiç vazgeçmek istemiyor, hamile olmayı çekiyor canım ilk denememizdi bakalım kısmet artık. Amin canım Allah fazla aratmadan kavuştursun inşallah hepimizi, tüm isteyenleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…