kızlar yardım: annem ve babam

Gabriel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2010
292
2
merhaba kızlar.

dün gece, lavaboya gitmek için odamdan çıktım.
banyo kapısına doğru gelirken annem ve babamın sesini duydum. "ha tamam konuşuyorlar herhalde, hala uyumamışlar." dedim.
ama sonra farkettim ki...
meğer konuşmuyorlarmış. ilişkiye giriyorlarmış.

resmen şok oldum. :1shok:

lavaboya girmeden, kulaklarımı tıkayarak, ses çıkarmadan tekrar odama döndüm. sabaha kadar uyuyamadım. benneyaptımki

23 yaşındayım. bana göre cinsellik yemek içmek kadar doğal.
ama annemle babamı öyle duyunca, onlara yakıştıramadım. :sm_confused:

travma geçirecektim az kalsın. ne bilim, şimdiye kadar hiç başımdan geçmemişti böyle bişey. daha önce bi kaç arkadaşım anlatmıştı, annesiyle babasının seslerini duyduklarını, ben "amaan takmayın çok normal" diyodum. ama şimdi kendime öyle diyemiyorum. :çok üzgünüm:

sabah'a göre, şimdi daha iyiyim. peki sizce atlatabilirim miyim? ne diyosunuz? kulağımdan silinmiyo sesleri. hala yankılanıyor.!!

Aynısı başıma geldi biliyor musun?Varya kaç gün manyak gibi gezdim.Dediğin gibi hiç yakıştıramıyor sanki insan?Şok olmuştum.akannehir Allahtan ben öyle sesler duymadımsempatiksalakcinni

Son düzenleme:
Aynısı başıma geldi biliyor musun?Varya kaç gün manyak gibi gezdim.Dediğin gibi hiç yakıştıramıyor sanki insan?Şok olmuştum.akannehirsempatiksalakcinni

of canım ya. peki kardeşine söyledin mi?

ben üzülmesin diye söylemedim ama patlıycam artık ya. çok kötü bi durummuş.

merhaba kızlar.

dün gece, lavaboya gitmek için odamdan çıktım.
banyo kapısına doğru gelirken annem ve babamın sesini duydum. "ha tamam konuşuyorlar herhalde, hala uyumamışlar." dedim.
ama sonra farkettim ki...
meğer konuşmuyorlarmış. ilişkiye giriyorlarmış.

resmen şok oldum. :1shok:

lavaboya girmeden, kulaklarımı tıkayarak, ses çıkarmadan tekrar odama döndüm. sabaha kadar uyuyamadım. benneyaptımki

23 yaşındayım. bana göre cinsellik yemek içmek kadar doğal.
ama annemle babamı öyle duyunca, onlara yakıştıramadım. :sm_confused:

travma geçirecektim az kalsın. ne bilim, şimdiye kadar hiç başımdan geçmemişti böyle bişey. daha önce bi kaç arkadaşım anlatmıştı, annesiyle babasının seslerini duyduklarını, ben "amaan takmayın çok normal" diyodum. ama şimdi kendime öyle diyemiyorum. :çok üzgünüm:

sabah'a göre, şimdi daha iyiyim. peki sizce atlatabilirim miyim? ne diyosunuz? kulağımdan silinmiyo sesleri. hala yankılanıyor.!!

gayet normall değilmi sonuçta onlarda insan onlarında ihtiyaçları var
bende çocukken ablamlarda uyumuştum bi keresinde gece yanlız korkarım diye odalarında uyumuştum sesleri duyunca bende şok geçirdim uzun bi süre hafızamdan atamamıştım
sende atlatırsınbilmiyorumkismile

Yani bunda ben anormal birşey göremedim. Küçük olsanız tamam ama 23 yaşında yetişkin bir insansınız yani annenizle babanıza mı yakıştıramadınızda şok oldunuz, sonuçta onlar bir çift bundan doğal ne olabilir ki, merak etmeyin atlatırsınız.

Çocukken şahit olmak travmatik olur tamam da, hiç düşünmemiştim büyüyünce nasıl olabilir diye, birkaç güne etkisi geçer diye düşünüyorum. Tabi ki çok normal. Bir arkadaşım da dedesiyle ninesinin ilişkisine kulak misafiri olmuştu, çok şaşkındı. O bile geçti, rahat ol kaydirigubbakcemile3

Çocukken şahit olmak travmatik olur tamam da, hiç düşünmemiştim büyüyünce nasıl olabilir diye, birkaç güne etkisi geçer diye düşünüyorum. Tabi ki çok normal. Bir arkadaşım da dedesiyle ninesinin ilişkisine kulak misafiri olmuştu, çok şaşkındı. O bile geçti, rahat ol kaydirigubbakcemile3

of dede ve nine... çok feci... ya belli bi yaştan sonra ilişkiye girmek yasaklansın ya. hiç estetik değil.
annem:54 babam:60yaşında benimde :mymeka:

Yok ben kimseye söylememiştimkaydirigubbakcemile3

Ben de 22 yaşındayım ama işte bir garip hissetmiştim kendimi:kedi:
Nine dede he:roflol:

Ya Allah aşkına neden üzülsün ki? Bana göre cinsellik yemek içmek kadar doğal demişsin ama bu ne o zaman? Kardeşine söyleme fikrini de garipsedim açıkçası.

Takmamaya çalış, sonra zaten aklına gelmez herhalde. Üstünde durmayın bu kadar.

ay şöle bi silkelendim konuyu okurken şeytan dürttü herhal.:S
ben bunu yaşamaktan korktuğum için gece odamdan çıkarken gürültü yaparım, böle bişi varsa da gardlarını alsınlar diye :SS ayyyyyyyyyyyy Allah göstermesinnn

çok kötüydü. of hepimiz cinsellik ürünüyüz ya :emir_bebek:
firijit olmaktan korkuyorum. bilmiyorumkismile

çok kötüydü. of hepimiz cinsellik ürünüyüz ya :emir_bebek:
firijit olmaktan korkuyorum. bilmiyorumkismile

Evet, bizi leylekler getirmedi :nazar:

Korkma yahu, sen kafanda büyütüyorsun her şeyi. Ne güzel aralarında sorun, soğukluk yokmuş işte. Aseksüel olsalar daha mı iyiydi. Düşünmeyin bu kadar, kardeşinize de söylemeyin, geçin gitsin.

Ayrıca insanlar her yaşta sevmeye sevilmeye dokunulmaya öpmeye öpülmeye ihtiyaç duyarlar, onun da en güzel yolu sevişmketir, belli bir yaştan sonra sevişmemi engellemeye kalkanın alnını karışlarım sanırım :roflol:

ben bu olayı küçükken yaşamıştımmm..travmatik oldu gerçekten unutamadım bu olayı.sen mantıklı düşünebilirsinn bence çünkü bunun yaşla ilgisi yok cinsellik hep geçerli olan bişi..bence kardeşine söyleme...sende unutursunn akan zamanla beraberrr

Evet, bizi leylekler getirmedi :nazar:

Korkma yahu, sen kafanda büyütüyorsun her şeyi. Ne güzel aralarında sorun, soğukluk yokmuş işte. Aseksüel olsalar daha mı iyiydi. Düşünmeyin bu kadar, kardeşinize de söylemeyin, geçin gitsin.

Ayrıca insanlar her yaşta sevmeye sevilmeye dokunulmaya öpmeye öpülmeye ihtiyaç duyarlar, onun da en güzel yolu sevişmketir, belli bir yaştan sonra sevişmemi engellemeye kalkanın alnını karışlarım sanırım :roflol:

ehehehe çok komik yazmışsın ya.

tamam herkes sevişsin ama anne babalar ve yaşlılar sevişmesin :p

of ne biliyim, sindiremedim durumu. ama büyük oranda azaldı mutsuzluğum.
gayet normal şeyler tabi.

ilk defa başıma geldi ya. kabullenemedim birden.

üstelik, ben onları araları daha güzel olsun diye, arada imalarla birbirlerine teşvik ediyordum arada.

demek ki bana gerek yokmuş. kendiliğinden gelişiyomuş olay gamyoncuiremsu

ben bu olayı küçükken yaşamıştımmm..travmatik oldu gerçekten unutamadım bu olayı.sen mantıklı düşünebilirsinn bence çünkü bunun yaşla ilgisi yok cinsellik hep geçerli olan bişi..bence kardeşine söyleme...sende unutursunn akan zamanla beraberrr

kardeşim değil ama abim.
o benden daha bilinçlidir.
ama neyse söylemiycem.
belki üzülür. ne bilim.

ayyy bende bişey var sandım vallahi, ne güzel işte hala enerjikler..
Nine ve dede ayrı tabi :KK70:D
Onlar ödüllük :KK70:

delikafadulden cnm unutursun nolcak sanki yaaa kaydirigubbakcemile2

ayyy bende bişey var sandım vallahi, ne güzel işte hala enerjikler..
Nine ve dede ayrı tabi :KK70:D
Onlar ödüllük :KK70:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
ay nehiyy allah seni emiii :roflol: nine dede ödüllük diyo yaaaaaaaaaaa :roflol:

ehehehe çok komik yazmışsın ya.

tamam herkes sevişsin ama anne babalar ve yaşlılar sevişmesin :p

of ne biliyim, sindiremedim durumu. ama büyük oranda azaldı mutsuzluğum.
gayet normal şeyler tabi.

ilk defa başıma geldi ya. kabullenemedim birden.

üstelik, ben onları araları daha güzel olsun diye, arada imalarla birbirlerine teşvik ediyordum arada.

demek ki bana gerek yokmuş. kendiliğinden gelişiyomuş olay gamyoncuiremsu

E yok tabi, ne güzel araları iyi demek ki. Yani eminim dumurluktur ama içinizde iyice büyütmeyin, kapatın konuyu gitsin yani. Ve lütfen bunu kardeşinizle paylaşmayın ve anne babanıza bununla ilgili bir imâda bulunmayın. Öyle bir şey olmamış gibi davranın bir süre, sonra zaten kendiliğinden geçer. Sizin kabullenebileceğiniz veya kabullenemeyeceğiniz bir şey değil bu.

Yukarıda bir arkadaşın geceleri odadan çıkarken gürültü yapma fikri de çok akıllıca, bundan sonra siz önlem alın, bırakın önce onlar sizi fark etsin yerimseniben

X