kızlarrr acil gebelik???

kızlar merhaba acil sormak istediğim birşey var benim adet olmam gereken tarih 2 mayıs yani daha 6-7 gün var. her ay düznli adet oluyorum 28 günde bir( adet düzenleyici içiyorum doktorum verdi) 18 inde ovulasyon gunuydu o gunden sonra göğüslerde aşırı bir hassasiyet,acı var ve son 2-3 gündür kahverengi lekelenmem var hatta koyu kahve diyebiliriz ayrıca kasık agrısı da ara ara çekiyorum sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi? adet belirtileriyle aynı olur dediler hüsrana uğramakta istemiyorum var mı bu durumun yaşayan ve ya tecrübe edin lütfen yardım edinnnnn...
Yerleşme kanaması olabilir birkaç gün bekleyin.

Bence belirtiler için çok erken.
Daha beklenen adete bile 1 hafta var.
İnşallah hamilesindir ama heveslenme derim sonrasında hayal kırıklığı yaşamamak adına.
Benimde lekelenmem adetime 10 gün kala olmuştu. Bu normal önce de olabiliyor sonra da yani herkesin vücudu bir değil sonuçta canım. Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰

Benimde lekelenmem adetime 10 gün kala olmuştu. Bu normal önce de olabiliyor sonra da yani herkesin vücudu bir değil sonuçta canım. Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰
Sizin 10 gün önceden lekelenmenizin olması benim yorumum hakkındaki düşüncemi değiştirmiyor, iki gebelik yaşamış biri olarak yine de erken buluyorum heveslenip sonra hayal kırıklığına uğramak negatif sonuçtan daha acı inanın.
Herkesin vücudu bir değil, rabbim sizin de gönlünüze göre versin inşallah ☺️

X