kızlarrr kızmayın anlayın sadece kimse kimsenin neler yaşadığını neden kopamadığını b

suçu kendimde aramıyorum ve tabikide böyle olmasının sebebi ben değilim zaten içinde pislik olmasaydı bu böyle olmazdı evli bir kadın hiç olmazdı ama işte ben şimdi bir şeyler düzelmişken denemek istiyorum denediğimde olmadığında daha az canım acıyacak en azından içimde kalmayacak ama tabikide bu olay beni inanılmaz yıprattı gülmeyi unuttum ofisteki arkadaşlarım o kahkalar nerde nerde o içten gülmeler dediler gülüyorsun ama dolu dolu değil dediler çok üzüldüm neler almış benden dedim

of sen resmen saçmalıyorsun :KK47::KK47:

yok boşladın da yok bilmem istersen git bir de özür dile ? beni aldatmana ben sebep olduum affet beni de yalvar ha ne dersin ?

ilk konu açtığında senin için gerçekten üzülmüştüm 6 yıllık sevdiğin insandan bunu yaşadın diye ama şu an görüyorum ki onu affettikten sonra yaşayacaklarını hakediyosun kusura bakma :KK45::KK45:
adam seni evli arkadaşınla aldattı yaaa ötesi var mı yarın bir gün yine aldatmayacak mıı , o kızla da barış sen kanka olmaya edin :KK14::KK14::KK14:

şu an kızla konuşmuyorum bile hayatımda yok tam etrsine her yerden kumpasa aldım geçen merdivenlerde karşılaştık hiç hoş olmayan bir kelime söyledim ve duyduğuna eminim ona huzur vermeyeceğim her şekilde terdirgin edeceğim... evet herkes aynı şeyi söylüyor bu adamı kimseyle başbaşa bırakıp çıkamazsın diyorlar

Sen istediğin gibi kumpasa al o kalitede bir insan tedirgin olur mu huzuru kaçar mı ? Dönüp sana erkek arkadaşın ile tek bir laf eder senin daha çok huzurun kaçar hiç yokmuş gibi davran tek laf etme ona ki içini de anlıyorum bi şekilde rahatlamak istiyorsun Allah sonuny hayır etsin ben olsaydım tek kalemde silerdim

Aah ah keşke bu adamdan kurtulabilseniz.-önceki konuları biliyorum-
Oturun ve dua edin Allah'ım soğut beni bu adamdan diye.
Çünkü bu kişi karaktersiz bir insan.
Arkadaşınızı geçtim evli biriyle beraber olabilen bir insan.
Keşke o ortamdan,o saçma duygularınızdan uzak durabilseniz.
Ne yapıyorsa egomuz yapıyor bize.Siz şu an o kadınla bir müsvette için yarışıyorsunuz resmen.
Egonuz duygularınıza,ruhunuza zarar veriyor farkında değilsiniz.
Belki yazdıklarım ağır geliyor size ama çok üzüldüm halinize ve artık bunlardan soğuyup görmezden gelmelisiniz.
Kolay değil biliyorum ama kafanıza taktığınız sevgilisinin evli arkadaşının koynuna giren erkek müsvettesi diğeri ise kocasını aldatan bir kadın,hemde yüzü kızarmadan..

Değer mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bir yanım bunları düşünüyor kabulleniyor kendini hazır hissettiğinde yoluna devam et diyorum ama bazende öyle bir şey oluyor ki hıçkırarak ağlayarak dua ediyorum Allahım sen ayırma diye her şey düzelsin diye ama bir çok şeyde düzeldi ama tabi içini bilemem belki olay çıkmasın diye kontrolde tutuyordur beni... artık girdim tekrar olayın içine bakalım sonu nereye varacak

parası için beraber olsam emin ol kendimi bu kadar heba etmezdim amann banana der keyfime bakardım adama göre hava hoş istediğide bu meseleye bu kadar basit bakmamak lazım herkesin yaşadıklarının şiddeti farklı ben benm için önemli olan her şeyden hemen öyle vazgeçemem arabamı değiştirirken eski arabamdan ayrılırken bile ağladım değerli olanlar değerlidir bazen katlanmak lazım belki böyle sınanıyoruz bilemazsiniz senin olan bir kum tanesi için bile savaş senn olmayana katiyen el uzatma demişler ben benm olana sahip çıkıyorum tam zeyna modundayım

bu senin sınavın evet.katlan diye değil. bırakmam için. ALlah akıl vermiş doğru yolu bulman için yol göstermiş ama sen illa bu yola gitmeye meyilllisysen hiç kusura bakma 2-3-4-5.... aldatılacaksın. seni sevmediği için aldatmış seni.. gerçekler acıdır.... sen adama o kadar laf ettin adam sana iyi davranıyorsa bilki seni hoş tutacak 2-3 gün sonra ayırlacak yine yapacağını yapacak...

tedavi olman şart....bunu 10 kere söyledim normal değil bu birşleşmen... affetmen bile hata...sınavda başarı kazanamadın bana göre...

Çok komiksiniz gerçekten. 6 yıllık sevgiliniz sizi hiçe sayıp evli bir kadınla aldatmış siz hala sanki iyi bir şey yapmışsınız gibi onu affettiğinizi mi anlatıyorsunuz bize?

Demek sizin olana sahip çıkıyorsunuz? Bence çok acil bir tedaviye ihtiyacınız var. Normal bir insan böyle düşünemez.

Çok komiksiniz gerçekten. 6 yıllık sevgiliniz sizi hiçe sayıp evli bir kadınla aldatmış siz hala sanki iyi bir şey yapmışsınız gibi onu affettiğinizi mi anlatıyorsunuz bize?

Demek sizin olana sahip çıkıyorsunuz? Bence çok acil bir tedaviye ihtiyacınız var. Normal bir insan böyle düşünemez.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Canim benim ne icin dua ediyosun? Birdaha beni aldatmasin diye mi? Aklina gelmiyomu yaptigi nasil icin aliyor senin yerinde olsam ne o arkadasi ne o adami yuzune bakmam birde utanmaz sana biktim diye bagiriyor ohh tepene cikmis istedigi gibi oynuyo hell olsun adama :KK14:

hayır doğru yolu bulsun vicdanını dinlesin diye tabiki özünde iyi biri olduğunu bilmesem uğraşmam bu kadar gerçekten silip atmak kolay olur daha önceden bir pisliği olsa bir şeyi olsa 5 yıl harika adam 1 yılda zıvanadan çıktı bende onun yanında olup doğru yolu göstermek istiyorum

arkadaşım sen şaka mısın ya ne demek boş bıraktımda başkasına gıttı yok ilgilenemedım ee bütün erkekler ılgilenılmedığınde başkasıyla aldatsın
aldatmak ya aldatmakkkkk başkasıyla konusmakkk ona karşı birşeyler hıssetmekk yada daha ötesi senin sevgilin bunları yaptı senden başkasına
bu adamdan bak büyük harflerle yazıyorum NE BABA NE DE EŞŞ OLUR ister 6 yıllık ister 10 yıllık olsun yapacak bişey yok ne kadar seversen sev senı o sevmemiş sevse sana bunları yaşatmaz hemde evlı bayanlar allah aşkına yazık etmeyın kendınıze

cok ta şanlısınız allahım gercek yuzunu sevgilinizin evlenemeden göstermiş ama ne faydaaaa

hayır doğru yolu bulsun vicdanını dinlesin diye tabiki özünde iyi biri olduğunu bilmesem uğraşmam bu kadar gerçekten silip atmak kolay olur daha önceden bir pisliği olsa bir şeyi olsa 5 yıl harika adam 1 yılda zıvanadan çıktı bende onun yanında olup doğru yolu göstermek istiyorum

Ona doğru yolu bırakın anası babası göstersin. Size mi kaldı elalemin adamına yol göstermek? Sizi bu adam kesinlikle yine aldatacak göremiyor musunuz bunu?

Bende gidip birini öldüreyim ama özümde çok iyi olduğum için ceza vermesinler mantıklı mı sizce bu?

insana 20 yıllık evladı neler yapıyor affedilemiyor mu arkadaşlar biraz maneviyata önem verin evlatla bir olmaz diyeceksiniz biliyorum ama adam benm canım olmuş haaa asla onsuz yaşayamam demiyorum ama şu an mücadale ediyorum ve bir sürü şeye katlandım oturup düşündüğümde pes etmemem gerektiğine inannıyorum etmeyeceğimde neler yaşadık neler atlattık beraber ne günlerimiz oldu hep sapa sağlam o durdu benm yanımda şimdi sıra bende ahta vefa o da şu an bir girdabın içinde hayatında her şey çok kötü ve yanında olup bu girdaptan beraber çıkacağız

arkadaşlar lütfen saldırmak yerine akıl verin nasıl davranmam gerektiğini söyleyin çevremdeki insanlar yeterince tepkili bana zaten yapmayın ya kızı sinirlendirrip üstüne salmak istiyorum hani ayrılmıştın diye saldırsın istiyorum

kendimi durdurduğum tek nokta şu ben onu bir ara inanılmaz boşladım ve sürekli saldırdım bu kızda onun yanında asistanı gibi bişeydi o da sürekli ona dert yanmış eee zamanla aralarındaki muhabbet artmış kız önceden beni arıyordu ne oldu kavgamı ettiniz gene bir şey kalamdı yere indi diye kız bana yaranmaya çalıştı bende hiç oralı olmadım sanane sen işini yap ajanlık değil falan diyip kestirip attım kızıda öyle ezince kızda bana kinlendi tabi hepsi üst üste tabiki bunlar bahanesi olamaz ama bir erkek anladım ki her zaman sığınacak bir liman arar ben bunun limanı olmadım hep hatalarını yüzüne vurdum yeri geldi hakater ettim kendime geldiğimde bu olayların içinde buldum kendimi.... amin Allah hepimizin yardımcısı olsun

Ayrılmak istemediğin ve kendi içinde olayı masumlaştırmak için kendini karalıyosun.
YAPMA!
Ne demek liman arar sen bu adamla evlenip tetikte mi bekleyeceksin. Hiç mi kırılıp küsemeyeceksin, nazlanamayacaksın, moralin bozuk olup ona patlayamacaksın.

Eğer evlenirseniz kız kardeşinle, uzaktan kuzeninle, en yakın kız arkadaşınla aynı evde bulundurabilecek misin bu adamı? Adam karaktersiz bunu önce kabul et. Aldatma denen olay rezillikken, senin sevgilin senin arkadaşınla hem de -evli- bi'arkadaşınla iş pişiriyo.

Kendi rezilliğini bırak seni de o rezilliğe çekmekten başka bi'şey değil şuan devam etmeniz.

Yazık ediyosun kendine, bu kadar aciz olmayın.

insana 20 yıllık evladı neler yapıyor affedilemiyor mu arkadaşlar biraz maneviyata önem verin evlatla bir olmaz diyeceksiniz biliyorum ama adam benm canım olmuş haaa asla onsuz yaşayamam demiyorum ama şu an mücadale ediyorum ve bir sürü şeye katlandım oturup düşündüğümde pes etmemem gerektiğine inannıyorum etmeyeceğimde neler yaşadık neler atlattık beraber ne günlerimiz oldu hep sapa sağlam o durdu benm yanımda şimdi sıra bende ahta vefa o da şu an bir girdabın içinde hayatında her şey çok kötü ve yanında olup bu girdaptan beraber çıkacağız

İyi size maneviyatınız ve boynuzlarınızla mutlu bir hayat dilerim o zaman. Herkes hakettiğini yaşıyor diye gerçekten boşuna dememişler.

Aman pes etmeyin sakın hatta gidin arkadaşınıza sorun bakalım sizde bulamadığı ne bulmuş onda. Bir kaç tüyo alırsınız belki bir daha aldatmaz sizi.

Kalimero elbette senin yaşadıklarını senden daha iyi kimse bilemez.
Dua etmen de hoş bir şey.
Fakat;bu adam şimdi seni ne olarak görüyor biliyor musun?
Ne yaparsam yapayım elimin altında bi kız var ve ben ne halt edersem edeyim beni bırakmıyor,bırakmayacak da.
O halde ben hayatımı yaşarım,o da benim herşeyimi bir güzel görmezden gelir
Gül gibi geçinip gideriz!

Kalimero elbette senin yaşadıklarını senden daha iyi kimse bilemez.
Dua etmen de hoş bir şey.
Fakat;bu adam şimdi seni ne olarak görüyor biliyor musun?
Ne yaparsam yapayım elimin altında bi kız var ve ben ne halt edersem edeyim beni bırakmıyor,bırakmayacak da.
O halde ben hayatımı yaşarım,o da benim herşeyimi bir güzel görmezden gelir
Gül gibi geçinip gideriz!

o kadar da değil gunicen öyle herşeye ok ne yaparsan yap değil tabiki şu an evet sessiz ve geride duruyorum ama bu da kalkacak bir süre sonra hatta şu an bile küsüyorum naz yapıyorum kendisi arıyor şöyle yapalım mı falan diyor bana sormadan ist ye bilet almış hafta sonu için yapıyor bir şeyler ve dün bana dedi tüm bunlar benim ş... den düzelecek sana söz veriyorum güzel günler gelecek dedi

Anlaşılan en ufak kuşkuda bile kendi kendini yiyip oturucan...
Ve aldatıldımmı. aldatılıcammı... bunlar hep beyninde dönüp durucak...
bunlarla yaşamak cok zor... ve adama baglı hiç bi yanınızda yok
evlilik gibi. cocuk gibi...
oysaki şu platformda nice evli arkadaşlarımız ablalarımız. aldatıldıgı için cocugu olmak sızın boşanıyor...
allah yardımcınız olsun ne diyelim...

o kadar da değil gunicen öyle herşeye ok ne yaparsan yap değil tabiki şu an evet sessiz ve geride duruyorum ama bu da kalkacak bir süre sonra hatta şu an bile küsüyorum naz yapıyorum kendisi arıyor şöyle yapalım mı falan diyor bana sormadan ist ye bilet almış hafta sonu için yapıyor bir şeyler ve dün bana dedi tüm bunlar benim ş... den düzelecek sana söz veriyorum güzel günler gelecek dedi

Ne diyelim ki bizlere de mutluluk dilemek düşer.

kötü günlerden sonra gelicek güzel günlerin nasıl telafisi olucakki acaba...
aldatıldım.. yada aldatılıcam kuşkusunu aşabilicekmisin...
yada sana ne kadar yardımcı olucak. ne kadar tekrar ilk günki gibi güvene bilicenki...

X