Kk kızım demiyor

Merhaba,
Genel olarak bahsedeyim.

28 yaşındayım, 6 aylık evliyim. Eşimle çok severek evlendik. Evlilik öncesi mazimiz çok derin zaten ilkokul arkadaşıyız :) Eşimle hiç çözemeyeceğimiz bir durum yaşamadık. Çok anlayışlıdır, beni her zaman her şeyden önde tutar.

Eşimin ailesini de evlenmeden önce tanıyordum, sürekli görüşürdük. Nişanlılık ve evlilik arifesinde ufak tefek sorunlar dışında aramızda sorun olmadı. Onlar bana sevgiyle yaklaştı, ben de onlara son derece saygılıydım.

Kv ile aramız çok iyidir, kendi annem kadar yakınım desem yeridir. Huylarımız o kadar benziyor ki. Hiçbir durumda bize karışmaz ama her zaman maddi manevi destek olur. Hediyeler alır. Saygısızca hiçbir davranışı olmamıştır, keza benim de ona karşı aynı şekilde. Bana duyduğu sevgiyi derinden hissediyorum.

Gelelim konuya, 😁
Kv bana hiç kızım demiyor. Ama şöyle bir durum var; oğluna da oğlum demez. İsimle hitap ediyor her zaman. Bir de görümcem var mesela ama ona da kızım demez. 😁

Aman neyse demese de ben kendimi onun kızı gibi hissediyorum. Boşverin siz neler yapıyorsunuz, nasılsınız Kk üyeleri 😌

Kusura bakmayın biraz clickbait gibi oldu ama 😁😁
Allah başka dert vermesin :KK70:

• Beğen
Reactions: Rey
X