KK Rekor bulumas..

canım arkidişimdelikafadulden bu fotoda esse çıkmış:1shok: o yüzünü eskitmek istemiyordu biliyorsunsengözlerimebaksanab kırp onu oradan:enbuyukkk:

iyide tatlim hem yuzu net gozukmuyo die foto ile oynamadim :tomato:
ayrica esse oldugunu solemeseydiniz kimse aa essede gozukuyomus bak burda demez di :çok üzgünüm:
hem simdi alinti yaptin nasil silcem :çok üzgünüm:

hepinizde çok şıksınız dostluğunuz daim olsun desibel abla sende çok tatlı çıkmışın öptüm..

iyide tatlim hem yuzu net gozukmuyo die foto ile oynamadim :tomato:
ayrica esse oldugunu solemeseydiniz kimse aa essede gozukuyomus bak burda demez di :çok üzgünüm:
hem simdi alinti yaptin nasil silcem :çok üzgünüm:
valla bende bir heyecan ve telaş fırtınası ile alıntı yaptım. herhalde bişi demez görünce...ille yokedin beni derse bakarız bi çaresine. yönetimden yardım isteriz...benim mesajı silerler belki sıkma canını sende haklısın

valla bende bir heyecan ve telaş fırtınası ile alıntı yaptım. herhalde bişi demez görünce...ille yokedin beni derse bakarız bi çaresine. yönetimden yardım isteriz...benim mesajı silerler belki sıkma canını sende haklısın

kusum alinti yaptigin mesaj da edit varya ona tiklayip mesajdaki resmi silebilirsin
istersen ben yarin reesmi duzenler tekrar eklerim sibel abla ile kaynatmaniziyerimseniben

ne gzuel gundu her guzel şey gıbı oda bttı..

dscn1863u.jpg

dscn1864.jpg

dscn1865k.jpg

gunuz gozdesi sarp bebek :)

Annnammm benim oğlan amma kızlarla gezmiş. Ben uyuyomuydum acep o ara.
Ama oğlumdaki yakışıklılığa kim dayanabilirki?
Güzel dileklerini ileten herkese çooook teşekkürler...a.s.

kızlar öyle kuru kuru sevmek yok.
bebişime oy verin de 1. olsun oğlum.
Yeni kayıt yaptık, eskiler çok oy almış, belki onlara yetişemeyiz ama ilk 50 ye girip şanımızı kurtaralım.

http://www.aguagu.com/indexprima.php?p=votecontest&coid=10&cuid=3297

Son düzenleme:
Annnammm benim oğlan amma kızlarla gezmiş. Ben uyuyomuydum acep o ara.
Ama oğlumdaki yakışıklılığa kim dayanabilirki?
Güzel dileklerini ileten herkese çooook teşekkürler...a.s.

kızlar öyle kuru kuru sevmek yok.
bebişime oy verin de 1. olsun oğlum.
Yeni kayıt yaptık, eskiler çok oy almış, belki onlara yetişemeyiz ama ilk 50 ye girip şanımızı kurtaralım.

AguAgu.com Yeni Nesil Bebek Günlüğü ve Ailelerin buluşma noktası

ay cok şeker cıkmıs bu resımlerrrrrrrrrrr....annesı sen uyuyomuydun heheh ama oglısın memnundu halınden oda kesın :)

kizlar hani bulusmada soylemistimya is teklifi gelmisti bugun adamla gporusmeye gidicez dualarinizi eksik etmeyin olurmuuuu

ee kızlar bıdaha ne zaman bulusak bakım :) :nazar: kazasız belasız :) hepınız gozumde tutuyosunuz):

ee kızlar bıdaha ne zaman bulusak bakım :) :nazar: kazasız belasız :) hepınız gozumde tutuyosunuz):

Kuzum hadi ayarlayalım yeni buluşmayı.
Bak Ankara bizi geçiyormuş bu defa nerdeyse.
Bu sefer öyle bir buluşalım ki; dillere destan, rekorun rekoru olsun.
Haftaiçi, haftasonu farketmez.
Bu kez tam yıkıp geçicez etrafı...

Desibelcim sen ne zaman geliyorsun bir daha İstanbul a.
ona göre hemen ayarlama yapalım....

Sabırsızlanıyorum, hadi kızlar....

X