KK Rekor bulumas..

Kuzum hadi ayarlayalım yeni buluşmayı.
Bak Ankara bizi geçiyormuş bu defa nerdeyse.
Bu sefer öyle bir buluşalım ki; dillere destan, rekorun rekoru olsun.
Haftaiçi, haftasonu farketmez.
Bu kez tam yıkıp geçicez etrafı...

Desibelcim sen ne zaman geliyorsun bir daha İstanbul a.
ona göre hemen ayarlama yapalım....

Sabırsızlanıyorum, hadi kızlar....

yaa kizlar ben en erken ekimde geliceemmmmm amaaa :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yaa kizlar ben en erken ekimde geliceemmmmm amaaa :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım sen gelince tabiiki başka bir buluşma ayarlayacağız.
ama sen gelene kadar ben kurtlanırım ki senağlama

Kuzum hadi ayarlayalım yeni buluşmayı.
Bak Ankara bizi geçiyormuş bu defa nerdeyse.
Bu sefer öyle bir buluşalım ki; dillere destan, rekorun rekoru olsun.
Haftaiçi, haftasonu farketmez.
Bu kez tam yıkıp geçicez etrafı...
dımı ama kuzum nese du ıkıncı daha gusel olcak acık havada denız sıfırrrr
Desibelcim sen ne zaman geliyorsun bir daha İstanbul a.
ona göre hemen ayarlama yapalım....

Sabırsızlanıyorum, hadi kızlar....
bende valla
gel kuzum benım soz gelınce gene yapıcaz bıtanemm ekımdebenımde dogum gunum 27 sınde gel heee benım hedıyem sın cunku :)
ne güzel bir buluşma olmuş böyle...
hep böyle mutlu kalın...
amın canımmm
canım sen gelince tabiiki başka bir buluşma ayarlayacağız.
ama sen gelene kadar ben kurtlanırım ki senağlama

kuzum mısırdan gelene kadar yuz kes bulusurz bız etme merak sen :9

bende valla

gel kuzum benım soz gelınce gene yapıcaz bıtanemm ekımdebenımde dogum gunum 27 sınde gel heee benım hedıyem sın cunku :)

kuzum mısırdan gelene kadar yuz kes bulusurz bız etme merak sen :9

anam bak sen neden sarp ı bu kadar sevmişsin. Benim tontişimde 27 ekim doğumlu, seneye beraber kutlarız artık doğumgünlerinizi.
Yaniii tabiiki biz mısırdan gelene kadar yüz kez buluşmalıyız.
Ayıp olur yoksam.

Mısırdancım söz sen gelene kadar kurtlarımdan biraz saklıcammmm -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

anam bak sen neden sarp ı bu kadar sevmişsin. Benim tontişimde 27 ekim doğumlu, seneye beraber kutlarız artık doğumgünlerinizi.
Ayıp olur yoksam.

Mısırdancım söz sen gelene kadar kurtlarımdan biraz saklıcammmm -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ay ınanmıyom ozaman bus ene bırlıkde kutlarız yaa :)

cok guzel kizlar bulusmaniz keske bende gelebilsem boyle bulusmalara

Ayıp olur yoksam.

kutlaris tabi etrafimiz akrep lerle doldu sırnaşık şey
seray abla bak soz verdin gelince kontrol etcem :roflol::roflol::roflol:

kızlar geç oldu yeni gördüm ama çok güzel çıkmışsınız ...desibel ablam heryerde yakıyon valla ortalığı harbi artist gibin çıkmışsın ..bu arada kar gelmene çok sevindim bizim buluşmaya ..görüşürük ..hepinizi öptüm ..

kızlar geç oldu yeni gördüm ama çok güzel çıkmışsınız ...desibel ablam heryerde yakıyon valla ortalığı harbi artist gibin çıkmışsın ..bu arada kar gelmene çok sevindim bizim buluşmaya ..görüşürük ..hepinizi öptüm ..

çok mersü kuşum...o senin güzelliğin cnm benim...Şeniz

kızlar 5.resımde benım garson cıkmıs yah mısırdan anam bak cıkmıs cocuk :) mısırdan gozum kapalı resmı kaldır rezaletttttt

kızlar hepiniz çok güzelsiniz dostluğunz daim olsun canlarım geç gördüm canlarım"

X