Klomen ile hamile kalanlar

Benim bugün üçüncü günüm olabilir ignenin etkisi de olabilir sizin yumurtanız mm ommustu

Merhaba hanımlarrr bugün kontrolüm vardı. Çatlatma iğnesinin üzerinden tam 1 hafta geçti. Yumurtam çok şükür çatlamış, rahim duvarı kalınlığı da 9.95 ten 8.21 mm ye düşmüş ama doktorum yumurta çatladıktan sonra düşme olur seninki yinede iyi dedi. Adetin gecikirse gel dedi artık bekleme sabır zamanı
Ve sormak istediğim birşey var burda gün gün genelik testi yapan zamanla koyulaşan yada zamanla silikleşen sonradan koyulaşan çok insan var. Bende iğnenin etkisi olduğunu bilmememe rağmen ne kadar koyu çıkıcak diye dün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Bugün tekrar yaptım aşırı silikleşmiş nerdeyse yok gibi. Şimdi günden güne düşüyor iğnenin etkisi 14 gün diyorlar benim daha 8 gün oldu etkisi geçti mi yani...
Sonradan koyulaşma ihtimali var ama dimi zaten döllenme yerleşme en az 6 gün sürüyor.

Gözün aydın çatlaması iyi olmus rahim duvarı kalınlığın neden dusuyor peki merak ettim benim de 8 mayista 10 cikmisti 11 mayista 8 e dusmustu sonradan görüntülere bakınca gördüm merak ettim doktor adetinde gel dediği için de soramadım valla benim de bugün ignenin 5.günü aşırı merak ediyorum genelde bende baktım 14.gun kesin gosterir deniliyor ama 12.gun yaziyor bazi sitelerse bilemiyorum

kızlar dün negatif olan idrar testimde bugün silik çizgi çıktıııı bugün 9. Günüm. İğnedendir diye düşünüyorum tabiki ama sonuçta dün iğnenin etkisi daha yoğundu her gün daha da azalıyor bugün iğne etkisiyle pozitif çıkan testin dünde pozitif çıkması gerekmez miydi? Böyle olup hamile olan var mı kafayı yicem nolur bişey yazın heyecandan kalbim duracak sonradan hayal kırıklığı yaşarım diye çok korkuyorum

Canım çok acele etme valla biliyorum bende merak içindeyim zaman geçsin istiyoruz ama emin olmak için beklememiz lazım benimde kaç gün var adertine 12.gun yap istersen en azından ignenin etkisi gider

Canım çok acele etme valla biliyorum bende merak içindeyim zaman geçsin istiyoruz ama emin olmak için beklememiz lazım benimde kaç gün var adertine 12.gun yap istersen en azından ignenin etkisi gider
Sabırla beklemekten başka çarem yok şuan. Her gün test yapıo bakıcam inşallah günden güne koyulaşır meleğim bana geliyordur inşallah şuan

7. Gün ilk yaptığımda çok çok silikti durdukça böyle koyulaştı. Bugün yaptığım direk silik çizgi ama belli yani Anlamadım gerçekten. 10. Gün silik çizgi görüp hamile olan çok olmuş bütün konuları tavaf ettim 1 haftadır

Yaa olabilir bilmiyorum ki yarın da yap o zaman anlaşılır adetine kaç gün var

Kasığım çok şişti kızlar gözle görülür şekilde, sürekli gaz çıkartıyorum ve göğüs uçlarım genişledi,koyulaştı, kasıklarımda da adet olcakmışım gibi şişkinlik sızlamalar var. Adete 1-2 gün kala belirtim olur normalde ama bu kadar ilk defa oluyor hemde daha 8 gün varken

Bende sadece karın ağrısı var iğneden sonra kaldı ara ara oluyor adet olcakmisim gibi arada da kaşık ağrısı benimde yarın itibariyle 7 gün kaldı testede guvenemeyiz ki malum igneden oturu biraz daha sabret canım zor biliyorum ama insan kendini dinledikce daha çok şey buluyor kendinde en iyisi sabredip hayırlısını dilemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…