Klomen ile hamile kalanlar

Merhaba ben aşılama yaptım bende de aynı sorum var kasıklarım ağıracak kadar gergin çatlatma iğnesinden mi oluyor acaba?

Kızlar tekrardan selam az önce ilk idrarla test yaptım yine. 10. Gün bugün, dün silik çizgi çıkan test bugüj negatif... Sanırım yine olmadı. Burda da 12. Günnnegatif olup 16 gün silik çizgiyle hamilelik öğrenen çok olmuş. Daha önce de 7. Gün silik 8. Gün negatif 9. Gün silik olmuştu şimdi 10 negatif. Bir negatif bir silik gidiyorum deliricem umudum kalmadı moealim bozuldu. Hastanelerde sürünmeme mi yanayım harcanan paraya mı yoksa hayal kırıklığına mı

Canım ben sana boşa söylüyorum herhalde daha henüz erken emin olmak için adetini bekle biz gerçekten ıstediğimiz için vucudumuzdaki her değişikliği ona yoruyoruz ama şuan 10.gun erken bence biraz daha bekleyip tekrarla testini umarım güzel sonuçlar alirsin

Sanırım şu hormon yüklemelerinden dengem şaştı. Durduk yere tiribe giriyorum yine girmişim böyle şeyler yazmışım bekliyorum zaten mecbur beklicem başka çare yoo

Hanımlar tekrar selam bugün 13. Gün erken gebelik testi negatif çıktı. Sanırım olmadı ama kasığım şiş ağrıyor arada. Göğüsler şiş el deymeyecek kadar ağrıyor rengi koyulaştı. Refl öncesi böyle olmazdı regliye 4 gün var sizce 1-2 gün sonra pozitif görme ihtimalim var mı ? Var mı böyle olan

Benim de bugün 10.gün test yaptım silik çıktı iğne etkisi daha geçmemiş bende sizin doğru olma ihtimali yüksek bekleyin belki olmazsınız kim bilir

Hanımlar tekrar selam bugün 13. Gün erken gebelik testi negatif çıktı. Sanırım olmadı ama kasığım şiş ağrıyor arada. Göğüsler şiş el deymeyecek kadar ağrıyor rengi koyulaştı. Refl öncesi böyle olmazdı regliye 4 gün var sizce 1-2 gün sonra pozitif görme ihtimalim var mı
Benim de bugün 10.gün test yaptım silik çıktı iğne etkisi daha geçmemiş bende sizin doğru olma ihtimali yüksek bekleyin belki olmazsınız kim bilir
Çok üzüldüm ağlamaktan harap oldum keşke yapmasaydım test. Kendimi üzmekten başka bir işe yaramadı. Bilmiyorum Allah ol derse olur demekki zamanı var bilmiyorum gerçekten çok yıprandım artık. Allah isteyen herkese nasip etsin

Kızlar bişey sorucam klomeni kaç gün kullanicaz adetin beşinci günü başlandığını biliyorum yani doktorum beşinci günü başka dedi
ama kaç gün kullanicaz onu doktorum dedi ama unuttum

Kızlar bişey sorucam klomeni kaç gün kullanicaz adetin beşinci günü başlandığını biliyorum yani doktorum beşinci günü başka dedi
Bana 5 gun verdi 5 gun kullanip ertesi gunu kontrole gittim igne vermedi sonrasında. Kendiliginden catlayabilir gibi görünüyor dedi

Canım bence kendini üzme bende çatlatma iğnesi sonrasında 14. Gün erken gebelik testi yapmıştım negatifdi adet gecikmesinden 3 gün sonra yaptım pozitif dün sabah da kan verdim 1606 çıktı stres yapma bende çok stres yapmıştım hatta ikinci testi eşimin zoruyla yaptim

Merhaba canım ben adetin 4. Günü başladım hapa,8. Gün bıraktım

Merhaba canım sende mi klomenle hamile kaldın? Kaç ay kullandın

Benimde ilk ayım bendede hiçbir sorun yok ama çatlatma ignesi kullanmıyorum ben sadece klomen kullanıyorum. Çok umutluyum ama
İnşallah güzel sonuç alırsın bı topik de okumuştum olgunlaşan yumurta eğer catlamazsa kist yapıyormuş ben garanti olsun catladigindan emin olmak için istedim iğneyi

3 gün lekelendim sonra regl oldum bu ay tedavisiz denicez. Daha stres yapıp kafaya takmicam yaşım 22 1 senelik evliyim illaki olur sonuçta bi rahatsızlığım yok sadece tembellik olmuş onu da evlendikten sonra aldığım 10 kiloya bağladı doktor

Klomen ile ilk denemede mi hamile kaldınız

Geçen ay klomen kullandım. Adet bittikten sonra 17 gün sonra adet oldm. Bu ay 2 kutu kullanırdı doktor. Bugün 18.gün
Enson gittiğimde 23 mm dedi ve çatlama iğnesi yapmadı. Sizce test yapmalımıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…