Klomen ile hamile kalanlar ?

WhiteF0X

💋💄
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2021
119
160
Kızlar klomen kullanıp hamile kalan var mı varsa tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?
Ben ilk önce tarlusal kullanıp adetimi söktürdüm daha sonra adetin üçüncü günü günde 2 kez 5 gün kullandım şuan adetime 5 gün var ve mide yanmalarım kasık ve belimde ağrılar var .
Sizce tutmuş olabilir mi , çatlatma iğnesi olmadan tek klomen işe yarar mı?

Kızlar klomen kullanıp hamile kalan var mı varsa tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?
Ben ilk önce tarlusal kullanıp adetimi söktürdüm daha sonra adetin üçüncü günü günde 2 kez 5 gün kullandım şuan adetime 5 gün var ve mide yanmalarım kasık ve belimde ağrılar var .
Sizce tutmuş olabilir mi , çatlatma iğnesi olmadan tek klomen işe yarar mı?
Geçen yıl doktor kontrolü altında kullandım ve olumlu sonuç aldım. Sadece regl olmamı sağlayan bir ilaç ve klomen kullandım haricinde ne bir iğne ne de ilaç yoktu ve hamile kaldım ama bebeğim karnımda öldü ve kürtaj oldum. Üzerinden 1 yıl geçti hala gebe kalamadım. Geçenlerde tekrar tedavi görmek istedim bu defa sadece klomen değil çatlatma iğnesi ve farklı 2 ilaçta kullandım ama sonuç olumsuz oldu bizde eşimle genetik test yaptırmaya karar verdik.. İnşallah işe yarar ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın canım. Ama lütfen kendine dikkat et tedavi ile kalınan gebelikler riskli oluyor malesef...

Ben iki ay klomen bir ay da femera kullandım ama olmadı benim yumurta zar zor bir tane oluştu polikistik de normalde uc yumurta falan oluyormuş ama bence çok inatçı. Eşimin de meğer hiz 0 mış sanirim bundan da olmamış olabilir

bende perşembe günü kullanmaya başlayacağım artı kan pıhtılaşma sorunum 4 kimyasalım var kan sulandırıcı folik asit kullanıyorum Rabbim nasip etsin hepimize inşallah çok yorucu yıpratıcı bir süreç

Merhaba kızlar. Bende 2.5 yıllık evliyim ve klomene başladım ilk kez bu ay. Bugün 2. Günüm. 8.gün gel dedi. Eşimin değerleri düşük. Önceki aylarda pcos vardı ama bu ay yumurtalıkların temiz dedi. Çok istiyorum 2.5 yıldır her ay bi beklenti, her ay bi umut. Çok yorucu gerçekten. Aşılama için de acaba bi kaç kez klomen denedikten sonra olmazsa mı aşılamaya geçsem diyorum. Eşimde direkt aşılama deneyelim diyo bilmiyorum. Çok yoruldum artık. Rabbim ne olur kucaklarımızı boş bırakma😔

Kizlar klomende. Kaç gün sonra yumurtlama gerçekleşiyor bilgisi olan yazabilirmi ?
Canim ben 2 aydr klomen ve ovulasyon testiyle takip ediyorum. Klomen bittikten tam 1 hafta sonra yumurtlama gördüm 2 aydir ilac bittikten 1 hafta sonra yumurtlamayi görüyorum. Arkadasjm söylemisti kendiside 1 hafta sonra yumurtlama görmüş bana soylemisti 1 hafta sonra yumurtlarsın diye dedigi gibi oldu 2 aydr

X