Klozetlere oturmak zorunda kalmayacaz

Halikarnas

DÖNDÜM
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
14.247
35
post-9-1073419854.jpg

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
yok kısım heçte sağlıklı del ayakta şey etmek sakıncalı sağlık açısndan
ben almim heçte hijyenik del

kızlar bunlar çıkalı 10 sene oluyo özellikle maçlara giden bayanların stad tuvaletlerinde kullanabilmeleri için.tek kullanımlık ve oturmaktan çok daha hijyenik.tek sorun yıkayamıyorsunuz..
sarduşum emeğine sağlık çiçeeemm:))))))

bazı alışveriş merkezlerinin vb tuvaletlerinde makineleri var, para atıp alıyorsunuz. denemedim, ama deneyip memnun kalanı duysam denerim. :jeyyar:

İki yıl önce TV de tanıtımını görmüştüm umumi WC lere koyacaklardı.a.s
O gün bugundür annemle birlikte bakınıyoz:eek: ama hiç biyerde raslamadık henüz.:çok üzgünüm:
Bulsam deniycem - çok merak ediyorum doğrusu.:nazar: Eşitlik diye diye yasakkelimeayakta ihtiyaç
görmeye kadar eşitlendik sonunda.
:içelim:

yok kısım heçte sağlıklı del ayakta şey etmek sakıncalı sağlık açısndan
ben almim heçte hijyenik del
Evimizde kullanmıyacağız ki.yasakkelime Sadece dışarda kullanmanın sakıncası olacağını sanmam canım.yerimseniben

sardunya bacım hele ben hiç almıyayım...
o neymiş öyle ...
en rahatı yerde olan galiba:)

doğrusu merak ettim, bir kere olsun denemek isterim..

hangi alışveriş merkezinde satıldığını bilen var mı arkadaşlar?

ayağında pantolon
elinde 70 lik şişe
erkeklik bu değil kızım
erkeksen ayakta işe.

nacizane paylaşmak istedim.

doğrusu merak ettim, bir kere olsun denemek isterim..

hangi alışveriş merkezinde satıldığını bilen var mı arkadaşlar?

geçen sene içerenköy carrefour'un tuvaletlerinde gördümdü diye hatırlıyorum fisfisfis bir de bir sinemanın tuvaletinde görmüştüm afm sanırım ama hangisiydi, ben dikkat edeyim bu ara, görünce tekrar yazarımkaydirigubbakcemile5

he he bulsam hemen alırım yıllardır bir erkek gibi şişeye işemek nasıl bi duygudur merak ediyordum -tatlicadiarzu-

aslında güzel yaa herkesin girdiği tuvaletlerde kullanmak için çok iyi tabiki evde kullanılmazda herkesin oturduğu pis tuvalete oturmaktan kurtulunuyor yani bi alışveriş merkezine ve ya ne biliyim kafeye gittiğimde eve gelene kadar tutmak zorunda kalmıcam en azından

Ayyy :1shok::1shok: Valla Ben İstesemde Kullanamam Çişim Gelmez Ayol Ayakta Benim kafamçokkarıştısırnaşık şey

X