koç burcu sevgili yada eşi olanlar?

hasbeee

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2015
6.723
8.037
kızlar koç burcu erkeğinin en çapkın erkek olduğu, evlense bile aldattığını okuyorum her yerde.
en iyi bunu tecrübe edenlere sormak istiyorum.
gerçekten koç burcu erkeği en çok aldatan erkekler mi?
6 senedir evliyim koç la ben de koçum bu arada aldatma olayı olmadı şükür ilerde de olmaz inşallah

Elsaysa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
700
1.581
Zamanında Koç Burcu biriyle takılmıştım . İnanılmaz çapkın .he bi de çok zekiydi Sürekli bir kılıf hazırlardı . Yani seni aldatır ruhun duymaz bir de üste çıkmaya çalışır 😀😀😀

Mihail Zoscenko

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
6.179
16.565
Estağrufülla, teleçükübik ve de medidatifik transformasyon yogam sırasında sizin yıldız haritanıza bilahare bakacağım. Bu soruyu böyle sorduğunuza göre (Genelde hastıroloji ve astronomilojik konulara ilgili olan burçlar başşak burçları oluyor) siz başşak burcusunuz, değil mi? İkizler ve başşak... Aman tanrım... Yükseleniniz balık değildir umut ediyorum ki...

Bana burcunuzu, yükseleninizi, alçalanınızı ve çömeleninizi söyleyin; size kim olduğunuzu söyleyeyim, ikizler burcu ile uyumunuzu şey edeyim.
Yok hojam şahsım yükselenimle birlikte ikizlerim, ben kendi burcumu övmeye geldim. Adamlar da kendi burçlarını kendileri övsünler ayol :KK53:

Mihail Zoscenko

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
6.179
16.565
Yok hojam şahsım yükselenimle birlikte ikizlerim, ben kendi burcumu övmeye geldim. Adamlar da kendi burçlarını kendileri övsünler ayol :KK53:
Sayın hojam yeni de övdüydüm ama sualler cevabsız kalmasın sonra cevab veremedi demesinler, alçalan (ay) burcum aslan, çömelen (kuzey ay düğümü) burcum da kovadır arz ederim.

CocoParisien

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
584
1.049
24
Babam Koç burcu. 42 yıldır annemle evli. 🤷‍♀️ Ha annemde Aslandır ama. Şööyle bir kükredi mi 🦁😄
oğlak burçları lider olur. Kocana tapmazsan tapanı bulur aldatır. Tapar da bir dediğini iki etmezsen aldatmaz. Herbişey senin elinde
Oğlaklara laf ettirmem!! Oğlaklar disiplinlidir, çalışkandır, sadıktır, titizdir, güzeldir, cicidir 😄 Siz kesin Yengeç olmalısınız. 😂

Yabanelma

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
11.464
64.033
senin kocanın mesleğiyle ilgili yorumumuzu yapmıştık yanılmıyorsam evladım.

oğlak burçları lider olur. Kocana tapmazsan tapanı bulur aldatır. Tapar da bir dediğini iki etmezsen aldatmaz. Herbişey senin elinde.
Hocam ben kocam köylü bir kadınım zaten orda sorun yok, tapmayi falan karistirmazsak o iş bende :KK70: