koç burcu sevgili yada eşi olanlar?

senin kocanın mesleğiyle ilgili yorumumuzu yapmıştık yanılmıyorsam evladım.

oğlak burçları lider olur. Kocana tapmazsan tapanı bulur aldatır. Tapar da bir dediğini iki etmezsen aldatmaz. Herbişey senin elinde.
Hocam ben kocam köylü bir kadınım zaten orda sorun yok, tapmayi falan karistirmazsak o iş bende :KK70:

Yok hojam şahsım yükselenimle birlikte ikizlerim, ben kendi burcumu övmeye geldim. Adamlar da kendi burçlarını kendileri övsünler ayol :KK53:
Sayın hojam yeni de övdüydüm ama sualler cevabsız kalmasın sonra cevab veremedi demesinler, alçalan (ay) burcum aslan, çömelen (kuzey ay düğümü) burcum da kovadır arz ederim.

Bayılırım, sinsiiiğ içden pazarlıhlığ dedikoducuğ ikizler burcu.
Bak Yabanelma Yabanelma da ikizler, senden sinsiiğ olmasın bitanedir. :*

Koç kadını için yorum alabilir miyim bacılar
Erkeği şeroymuş
Çok geyik yaptım konuda ciddiyete dönecek olursam burçlara çok takılmam mayası iyi olan kötü olan insana inanırım, çevremde sevdiğim çoğu kişinin burcunu da bilmem. Lakin eski eşimden kalan kuyruk acım sebebiyle ( :KK53: ) biri koç burcuyum deyince onu gözlemlerim, yamulma payım var mı bilemem ama bana göre koç burcu = benim dediğim olacak insanı, kadını da böyle erkeği de. Ve bu insanların bazısının mayası ve karakteri iyi dolayısıyla severim bazısının değil o yüzden sevmem. Ama istisnasız hiçbiriyle benim dediğim olacak konumuna gelmemeye çalışırım çünkü bende de inatlaşma huyu var kimsenin dediğini sırf o istiyor diye yapmam.

Demem o ki bu işler kişiler/karakterler arasındaki uyumla ilgili, burçlar etkili midir, geyiği zevkli ama gerçekte burç diye bişey var mıdır, sanmam. İki paragrafta kendi kendime çeliştim ama geyik yapmak dışında burçlara pek prim vermeme tarafındayımdır genelde. Yani burç diye bişey varsa da sonuçta karakterdeki tek etken değil.

Son düzenleme:
Yay burcu suphesiz ki en asil duyguların insanidır.

Konuya gelince, burc ile hayatiniza alacaginiz insani secmeyi dusunmuyorsunuzdur umarim. Yani burada koc burcu kazanovadir, playboydur vs desek adamdan mi vazgeçeceksiniz? Oyle bir sey olsa kalan 11 burcla birlikte olur, aldatilma olayini bitirirdik.

Burçlar iyidir hoştur ama hayati kararlarinizi burclara dayandirmayin. Kac cesit insan var, hepimizin karakteri bir mi?

Sizinlağ tartışmak istemiyorum hanfendi belli ki yükseleniniz akrep!!!

Kiz allah da sizleri guldursun.

Iki batil inancimi birakamiyorum birincisi elden ele bicak vermemek babam ogretti bunu da, elalemin babasi okumayi bisiklete binmeyi ogretir benimki batillik.

Ikincisi 10 yasinda yazlik yer kitapcisindan aldigim "her yonuyle yengec burcu" kitabinda tarif edilen karakterden cok etkilenip gercekten oyle bir insan olmamla baslayan ve 22 yildir devam eden astroloji seruvenim...

Gecenlerde yukselenimin ikizler oldugunu annemin dogum saatimi tam hatirlamasiyla ogrendim eskiden yukselenimi de yengec sanirdim su an gercekten kimlik krizi yasiyorum ben kimim basindan beri yukselen ikizler miydim yengec bir iluzyon muydu cok dipteyim hocam yardim.

Konuya gelecek olursak iki yakin koc erkegi arkadasim eslerine gayet sadik ve mutlular kanka rahat ol.

Iki batil inancimi birakamiyorum birincisi elden ele bicak vermemek babam ogretti bunu da, elalemin babasi okumayi bisiklete binmeyi ogretir benimki batillik.
Üstünde düğme dikiyon mu, ekmeği ters koyuyon mu, gece tırnak kesiyon mu, tırnaklarını sırayla mı kesiyon.
Batılölçer endeksine göre yakılacak bir cadı olup olmadığını belirlemek lazım şimdi.

Üstünde düğme dikiyon mu, ekmeği ters koyuyon mu, gece tırnak kesiyon mu, tırnaklarını sırayla mı kesiyon.
Batılölçer endeksine göre yakılacak bir cadı olup olmadığını belirlemek lazım şimdi.

Yok babamin tek bir batil inanci vardi o da elden ele bicak verip kavga etmemek... o yuzden bana miras kalan tek.batil inanc bu.

Ha bi de 2012de dunyanin sonunun gelecegine inaniyordu maya takvimi bitiyor ya. Tabi 2013te bu inancini birakti. Ama zaman zaman hala 2012nin sonun baslangici oldugunu o zamandan beri dunyanin.kotuye gittigini mayalarin aslinda hakli oldugunu savunan soylemleri var...

Yok babamin tek bir batil inanci vardi o da elden ele bicak verip kavga etmemek... o yuzden bana miras kalan tek.batil inanc bu.

Ha bi de 2012de dunyanin sonunun gelecegine inaniyordu maya takvimi bitiyor ya. Tabi 2013te bu inancini birakti. Ama zaman zaman hala 2012nin sonun baslangici oldugunu o zamandan beri dunyanin.kotuye gittigini mayalarin aslinda hakli oldugunu savunan soylemleri var...
O zaman yakılacak cadı hanesi bizim ev :olamaz:

Bir başak olarak mıknatıs gibi koç erkeklerini çekiyorum. Flörtlerim oldu evet anlatılan gibi şekiller vardı. Şimdiki sevgilim koç burcu bir çapkınlık vs görmedim. Umarım ileri ki zamanlarda da görmem.

Beğeniyorum koç erkeklerini.... ateş grubundan şehvetli oluyorlar. Her ne kadar akrep’e libido tanrıçası deselerde koç diyorum ben....

X