koç burcu sevgili yada eşi olanlar?

Bence, Carl Jung'un analitik psikanaliz teorisi > Atroloji.

Üstüne bol bol bilimsel çalışma ve fonksiyonların teker teker anlatıldığı kitaplar/makaleler bulabilirsiniz. İnsanların bilgi alma/bilgiye göre karar alması üstüne daha büyük bir teori sunuyor.
Daha kesin bilgiler sunuyor. Yerinizde olsam onunla ilgilenirdim.

Yine yazdıracaksınız bana

koç burcu erkeklerin tamamı aldatır
Aslan burcu erkekleri evine eşine çok bağlıdır
Akrep erkekleri çapkındır
Kova erkekleri evlenmez
Yengeç erkekleri karısına tapar
Terazi erkekleri bi aldatır bi aldatmaz sağı solu belli olmaz
Başak erkekleri aldatır ama iz bırakmaz
Balık erkekleri ömrünü tek kadınla geçirir.

bütün erkekler böyle 12 kalıba sığar, asla dışına çıkmazlar.
İkizler burcunun erkeklerinin de kadınlarının da böyle kaka şeylerle ilgisi olmaz onu da şeyedelim :eğlence:
En sevimli en mükemmel burç ikizlerdir

Eksiğin var guzum.
12li değil, değişiyor.
Burç uyumu dediğimiz şey de etkili ayrıca yükselen de etkiliyor.
Uzun astrolojik ve astronomik araştırmalar nedicesinde slim fit bilim insanlarının vardığı kanı, koç burcu erkeklerinin eğer ki balık burcu kadını olup yükseleni ikizlerse, o kadınları asla aldatmayacağı. Bunu yıldız haritalarından çıkarmışlar. Eğer konu sahibi balık burcu ve yükseleni ikizlerse, onda şeolmuyor.
Bi de son 4 senelik yıldız takiplerinden çıkan sonuç, kova kadını olup başak erkeği ile evlenenlerin, evlilik burçlarının aslan olması halinde bdsm fantezilerine yatkın olduğu.
Aztronomi çok ilginç bi alan, sen çok sığ biliyorsun guzum.

Mesela yay burcu olup yükseleni terazi olan bekar hanımlarımız, oğlak burcu olup alçalanı koç olan erkeklerle asla evlenemiyor mesela kader yazmıyor.
Böyle ilginç şeyler mevcud.
Hojam kombinasyonlu örneklemlerinizden çok bilge bir medyum olduğunuzu anladım, allah aşkına söyleyin kuzum ikizler böyle şeyler yapmaz dimi

Gerçekten dünya üzerinde 12 çeşit insan mı olduğuna inanıyorsunuz? Şaka gibi ya.

Bu burç meseleleri öyle şey olmuyor ya 🙄🙄🙄 cok alengirli işler.
Koç burcuyum, koç burcu sevgilim oldu o da sevgili denir miydi bilmiyorum 3 buluşmadan öte gidemedik iki koç olaraktan... 😬

Hojam kombinasyonlu örneklemlerinizden çok bilge bir medyum olduğunuzu anladım, allah aşkına söyleyin kuzum ikizler böyle şeyler yapmaz dimi

Estağrufülla, teleçükübik ve de medidatifik transformasyon yogam sırasında sizin yıldız haritanıza bilahare bakacağım. Bu soruyu böyle sorduğunuza göre (Genelde hastıroloji ve astronomilojik konulara ilgili olan burçlar başşak burçları oluyor) siz başşak burcusunuz, değil mi? İkizler ve başşak... Aman tanrım... Yükseleniniz balık değildir umut ediyorum ki...

Bana burcunuzu, yükseleninizi, alçalanınızı ve çömeleninizi söyleyin; size kim olduğunuzu söyleyeyim, ikizler burcu ile uyumunuzu şey edeyim.

Sevdiğine sadık olan koç burcu tanıdıklarım var. Ama burç olarak ilgiyi, dikkat çekmeyi çok sevdikleri için genelde flörtüz bir yapıya sahip oldukları kesin. Artık nereye kadar götürecekleri de karakterlerine kalıyor galiba.

Sevdiğine sadık olan koç burcu tanıdıklarım var. Ama burç olarak ilgiyi, dikkat çekmeyi çok sevdikleri için genelde flörtüz bir yapıya sahip oldukları kesin. Artık nereye kadar götürecekleri de karakterlerine kalıyor galiba.
evet aslında bu güzel bir tespit
ilgiyi çok sevdikleri için flörtöz oluyorlar sanırım

kızlar koç burcu erkeğinin en çapkın erkek olduğu, evlense bile aldattığını okuyorum her yerde.
en iyi bunu tecrübe edenlere sormak istiyorum.
gerçekten koç burcu erkeği en çok aldatan erkekler mi?
6 senedir evliyim koç la ben de koçum bu arada aldatma olayı olmadı şükür ilerde de olmaz inşallah

Zamanında Koç Burcu biriyle takılmıştım . İnanılmaz çapkın .he bi de çok zekiydi Sürekli bir kılıf hazırlardı . Yani seni aldatır ruhun duymaz bir de üste çıkmaya çalışır 😀😀😀

Estağrufülla, teleçükübik ve de medidatifik transformasyon yogam sırasında sizin yıldız haritanıza bilahare bakacağım. Bu soruyu böyle sorduğunuza göre (Genelde hastıroloji ve astronomilojik konulara ilgili olan burçlar başşak burçları oluyor) siz başşak burcusunuz, değil mi? İkizler ve başşak... Aman tanrım... Yükseleniniz balık değildir umut ediyorum ki...

Bana burcunuzu, yükseleninizi, alçalanınızı ve çömeleninizi söyleyin; size kim olduğunuzu söyleyeyim, ikizler burcu ile uyumunuzu şey edeyim.
Yok hojam şahsım yükselenimle birlikte ikizlerim, ben kendi burcumu övmeye geldim. Adamlar da kendi burçlarını kendileri övsünler ayol :KK53:

Yok hojam şahsım yükselenimle birlikte ikizlerim, ben kendi burcumu övmeye geldim. Adamlar da kendi burçlarını kendileri övsünler ayol :KK53:
Sayın hojam yeni de övdüydüm ama sualler cevabsız kalmasın sonra cevab veremedi demesinler, alçalan (ay) burcum aslan, çömelen (kuzey ay düğümü) burcum da kovadır arz ederim.

Babam Koç burcu. 42 yıldır annemle evli. 🤷‍♀️ Ha annemde Aslandır ama. Şööyle bir kükredi mi 🦁😄
oğlak burçları lider olur. Kocana tapmazsan tapanı bulur aldatır. Tapar da bir dediğini iki etmezsen aldatmaz. Herbişey senin elinde
Oğlaklara laf ettirmem!! Oğlaklar disiplinlidir, çalışkandır, sadıktır, titizdir, güzeldir, cicidir 😄 Siz kesin Yengeç olmalısınız. 😂

X