Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç ile İkizler uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Ikizlere gözünüz takilmis olabilir. Iste tam size göre birisi. Bu sempatik Ikizlerin paylasacak çok nesesi vardir. Ikinizde çabuk sıkılır ve yeni heyecanlar ararsınız. Aynı anda bir çok seyi birden idare edebilirsiniz. Konuskan, hareketli, aktif ve bir çok arkadası olan Koç ve Ikizler birbirine çok uygundur. Her gün kafa yordugunuz farklı konular hakkında atesli tartısmalar yaparsınız. Yeni fikirler bu iliskide hiç eksik olmayacaktır, bu fikirleri degerlendirmeye çalısın. Ikizler'in agzından kelimeler rahatlıkla dökülür ve tam yerini bulur. Bazen sizin halkla iliskilerinizi yaptıgını görebilirsiniz. Koç burcu iliskide lider olmak ister. Ikizler ise değişken yani uyumlu nitelik tasıdigi için bu durumu sorun çıkarmadan kabullenir. Zaten onun kafası kendi projeleri ile yeterince doludur. Sizin hep kendi isteklerinizde diretmeniz sinirini bozsa da, bunu anında dile getirecektir. Ikizler asla içine atmaz ve kin tutmaz. Ateş elementi Koç için, hava elementi Ikizlerin varligı taze hava gibidir. Kiymetini bilin. Yatakta tutku ve ates kaynagi basta siz de olsaniz, uyum yetenegi ile sizin seviyenize hemen gelecektir. Siz ise aceleciligi birakip biraz yavaslamalısınız.Ikinizde anlik yasadiginiz için, hiç olmazsa birinizin gelecekle ilgili ciddi planlar yapmasi gerekmekte. Pratik sayılmazsınız ve detaylarla araniz iyi degildir Birlikte ışıltılı bir hayatınız olabilir, sakin Ikizleri birakmayın!

rüyalar.com'dan alıntıdır.

Son düzenleme:
Sizin hep kendi isteklerinizde diretmeniz sinirini bozsa da, bunu anında dile getirecektir. Ikizler asla içine atmaz ve kin tutmaz. a.s

evet bi çoğu uyuyor...koç bayanıyım nişanlım ikizler...
ikizler erkekleri dengesizlikleriyle bilinirler ama sanırım bizimki yükselenindn yırtıyorhihoyyyt
çok şükür şu ana kadar hiç bi dengesizliği olmadı:nazar:

paylaşım için teşekkürlera.s.

evet ben bir koç burcuyum eşimde ikizler dir sositososito ve çok ii anlaşırız allahıma bin şükür olsun :asigim:

Ben de koç burcuyum, nişanlım ikizler... Bir çok yerde ikizler burcunun bu kadar uyumlu olduğunun tersine ne kadar dengesiz ve tutarsız bir burç olduğunu okuyup hep şaşırmışımdır bilmiyorumkismile

Güzel bir uyummuş demekki gerçekten :lepi:

ben koç burcuyum. annem ve sevgilim ikizler. umarım mutlu aile yaşantımı evliliğimde de sürdürebilirim.:asigim:

benimde sözlüm ikizler çok iyi anlaşırız. hava değişimleri bni yoruyo gerçi :-)

koç ikizlerin değişimine katlanamaz ve terk eder. ikizler bu durumu umursamaz koç daha da çıldırır.
aslında ikizler ve koç uyumludur. koçun biraz sabır göstermesi gerek.

ben ikizlerim o koç ben onu tanıdığımı düşünüyorum ama o hala beni tanıyamadı ben sürekli değişiyorum ama onu tanıdıkça anladıkça başlarda anlaşamıyorduk ama sorunları konuşarak hallettik..

Eski sevgilim ikizlerdi :KK43: Uyum oluyor ama dengesiz ikizler erkegi sayesinde hersey mahvoluyor

Ikizler ve koclar iyi arkadastirlar ama sadece arkadas :)) ileriye dönük düsünenler varsa aman aman derim hele bir de ilk evlilikse :KK43:( Benim erkek arkadasim ikizlerdi bende koc. Sabirli isen olur sabirli degilsen kafayi yedirtir. Herseyi dinler bir seylere kizarsin tamam dikkat ederim der iki dakika sonra yine kendi bildigini okur. Arkadas cevresi onun icin daha önemlidir. Arkadasi icin sizi bile ekebilir.

Cok daginiktirlar :)) benim erkek arkadasim öyleydi. Her gün 4 defa kiyafet degistirirdi bir erkek olarak sonra da bütün elbiseleri üst üste koltugun üstünde görmek mümkündü. :))

Koc sevecendir, yakindir ama ic dünyasina herkezi kabul etmezler ve ikizler bu sinirlari cok zorlar ve hic umrunda olmaz. Basta da belirtmistim. Sizi istemediginiz bir durumun icine cokar ve sinirlarizi cok zorlar.

Cimridirler ama baskalari icin kendi icin en pahali kiyafetleri giyer ama kiz arkadasi icin ucuz bir seyler tercih eder. Disariya ciktiginizda eline cebine atmayi pek sevmezler.

Ince ve romantiklik beklemeyin göremezsiniz. dogum günüzü bile unuturlar cünkü onun daha iyi planlari vardir.

Tembeldirler oturup size sunu yap bunu yap emrederler :KK43:( Bogaza düskündürler, bir oturusta 3 kisilik yemek yerler.

Disarida bir cok bayanla flört edebilirler ama sadece flört bu sizin yaninizda da olabilir.

sabir yarabbi sabirr

X