kocadan dayak kaynanadan aşağlama

fleur1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
692
302
24
:KK43:Kocamdan dayak yedim ve kaynanam dan hakaret.iki çocukle boşanmaya duşunuyorum.

Siz berabermi oturuyorsunuz..
Uzak olmasını dert etmeyin haber verin durumu anlatın bir a önce.
Daha öncede yaşadınızmı bunu,şiddet uyguladımı eşiniz..
Ara sira oluyordu. Bi de annesi yaninda artik yaşamak istimiyorum.tukendim çunku

Canım benim görümcemde eşinden şiddet görüyordu 3 çocyğu vardı.Boşanma davası açtı 4-5 ay içerisinde sanırım nafakasını almaya başladı çocuklar 18 yaşına kadar alabiliyorsun.Kendisi işede girdi
:KK43:Kocamdan dayak yedim ve kaynanam dan hakaret.iki çocukle boşanmaya duşunuyorum.

Kafami yiyecem. Aileme soylemek istemiyorum.annem ozulur
Çocukların kaç yaşında devamlı şiddet gmrüyoemusun yoksa annesi arada gelince öğretiyormu ?
Biri 5 biri 6.ara sira oluyor. Annesi le yaşiyorum.annesi zaten bana nefrwt le bakiyor.

Kafami yiyecem. Aileme soylemek istemiyorum.annem ozulur

Biri 5 biri 6.ara sira oluyor. Annesi le yaşiyorum.annesi zaten bana nefrwt le bakiyor.
Devamlı şiddet görüyor mutsuzsan ailenle paylaş bu durumu arkanda dursunlar senin ailen onun bunun dayağını yiyesin diye büyütmediler.

Arkanda durmicaksa ailen kadın sığınma evleri var canım gerekirse oraya git ya eşin sana ayrı ev çıkarır seni mutlu eder yada anasını alsın koynuna

Bilimiyorum nereye gidecem ne yapacam.hiç bi bilgim yok. Avukata gidersem para isticek benden. Para yok. Çalişiyorum çocuklarin kreş parasi ben oduyorum+ elektrik faturasi bazen da dogalgaz faturasi

Direk karakola gidiyorsunuz onlar hastaneye götürüp darp raporunuzu alıyorsunuz..
Sonrada şikayetinizi yapıyorsunuz..
Maddi durumunuzu belirtin ona göre avukat ayarlanır..

X